Potpomognuta oplodnja vol. 9

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Giselle

    Giselle

    Broj poruka: 175

    Prijavi adminu

    Cure, ja sam sad našla neki clear blue test  u kupaonici(onaj koji očitava 6 dana ranije) i negativan je😥
    Znam da je rano i da ne volite clear blue testove pa se ipak nadam da je lažno negativan? Što mislite? Transfer blastice je bio u utorak.

    👩37 god
    👨42 god
    Svi nalazi uredni
    Pokušavamo od 9.mj 2022.
    Repromed 25.4 aspiracija
    30.4.transfer. 10.5.beta❌️

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Giselle tek je 5dpt, rano je još. Nadam se da će biti crtica za koji dan 🤗🤗

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    05/24 IVF Cito (Letrozol, Klomifen)
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar angel eyes

    angel eyes

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Slee

    Mene je isto vanmaternicna paihicki ubila vise nego ista drugo, meni su odmah oba jajovoda capnuli, al sam svejedno uvijek bila u strahu da ne dodje do vanmaternicne opet jer sam citala da ne mora biti samo u jajovodu. Bas psihicki iscrpljujuce tako da kuzim strah, al vjerujem da ce biti sve ok, to samo mi imamo ptsp od svega


    Ako smijem pitati, zašto su ti oba jajovoda capnuli? 
    Meni je dr rekao kao trebamo gledati pozitivno, barem mi ne moze doci do vanmat. Isto sam čitala ne mora biti samo u jajovodu nego ne želim uopće o tome razmišljati. Dobro si rekla, ptsp 😊 

    👩 ‘83. hashimoto, oba jajovoda✂️
    🧑 ’82. sve ok

    2016. tubarna (lapar., ode prvi jajovod)
    2020. stigla naša najveća sreća 🩵 (prirodna trudnoća)
    2022. spontani u 7tt
    2023. tubarna (lapar., ode i drugi jajovod)
    03/24 IVF, Cito (Elonva 150, Orgaluntan, Menopur 75) 8🥚, 4 oplođene, 2🐧 obje vracene (Dostinex, Estrofem, Duphaston, Utrogestan, Andol 100, Novalac, Eutyhrox 137), Beta 0
    05/24 IVF Cito (Letrozol, Klomifen)
    “Gospodine ti znaš sve. Ti znaš da te ljubim.”

  • Avatar Pebbles Flintstones

    Pebbles Flintstones

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    angel eyes

    Slee

    Mene je isto vanmaternicna paihicki ubila vise nego ista drugo, meni su odmah oba jajovoda capnuli, al sam svejedno uvijek bila u strahu da ne dodje do vanmaternicne opet jer sam citala da ne mora biti samo u jajovodu. Bas psihicki iscrpljujuce tako da kuzim strah, al vjerujem da ce biti sve ok, to samo mi imamo ptsp od svega

    Ako smijem pitati, zašto su ti oba jajovoda capnuli?
    Meni je dr rekao kao trebamo gledati pozitivno, barem mi ne moze doci do vanmat. Isto sam čitala ne mora biti samo u jajovodu nego ne želim uopće o tome razmišljati. Dobro si rekla, ptsp 😊


    Slee, Angle Eyes stvarno je ptsp, ne ponovilo se 🫣

    Giselle i ja mislim da je prerano, bar 7dnt (iako, clear blue je meni reagirao tek 9dnt) 

    👩🏼‍💼🧑🏼‍💼 ‘90
    AMH (pmol/L): 6.25 (‘22), 5.63 (‘23), 8.13 (‘24)

    01/2023 - vanmatericna (prirodno)

    2 x IVF (kbc split)✖️bez oplodnje

    3. IVF (cito) ⏳ beta (11dnt) 122, (13dnt) 238, (15dnt) 502

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2408

    Prijavi adminu

    Giselle definitivno je rano na 5dnt u popodnevnim satima pisat i to jos cb koji pokazuje dosta kasnije nego drugi. 
    Angel eyes trudnoca mi je bila u jednom, a kad su me otvorili su vidjeli da je drugi jednako grozan i ostecen kao i prvi pa nisu htjeli riskirati ponovnu vanmaternicnu jer bi se po njima 99% dogodila s takvim jajovodom. Prvo sam bila ukomirana jer nisam to bila ocekivala, al kasnije sam im bila zahvalna jer ne znam kako bi prezivjela jos jednom sve isto. 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    loli2020

    Hypnoticpoison

    Bless💫

    Hypnoticpoison

    Jutro, kraljice moje!🥰🥰🤗🤗
    Evo mene.
    Leona, Kawa, Korni, Rolica, Pixi, Slee, Sanjushka, Lunolina, Ania, Bless, Bebolina, Marisha, Wildflower, lavice moje, hvala Vam od ❤!🥰🥰❤❤
    Stigao je mail. Betuška je 697.😊🙏🙏 Ja sam doslovno u šoku.😱😱

    Aaaaaaaaaaaa cestitammmmm ti od srcaaaa, preeeedobreee vijesti 🥹🥹🥹🥹♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 🤰 ajmeeeeee i tako si izdrzala bez testiranja, svaka cast hehehe.
    Jesi imala neke simptome? 🥰🥰🥰🥰🥰

    Bless💫

    Hypnoticpoison

    Jutro, kraljice moje!🥰🥰🤗🤗
    Evo mene.
    Leona, Kawa, Korni, Rolica, Pixi, Slee, Sanjushka, Lunolina, Ania, Bless, Bebolina, Marisha, Wildflower, lavice moje, hvala Vam od ❤!🥰🥰❤❤
    Stigao je mail. Betuška je 697.😊🙏🙏 Ja sam doslovno u šoku.😱😱

    Aaaaaaaaaaaa cestitammmmm ti od srcaaaa, preeeedobreee vijesti 🥹🥹🥹🥹♥️♥️♥️♥️♥️♥️ 🤰 ajmeeeeee i tako si izdrzala bez testiranja, svaka cast hehehe.
    Jesi imala neke simptome? 🥰🥰🥰🥰🥰

    Bless hvala ti od ❤!🤗🤗 Nisam imala neke posebne simptome, jer sam sve pripisivala duphastonu, cyclogestu i prolutexu. Od srijede je počelo podrigivanje, pa sam supruga pitala da li se i njemu tako jako podriguje, on je rekao da ne, a bili smo kod njegovih na roštilju, pa sam ja složila blagu meksičku salatu i mislila da mi se od nje toliko podriguje. I od srijede svaki dan tako, nako svega što bih pojela i popila sam se podrigivala 'ko malo prasence.🤭🤭 A meni je nekako neobjašnjivo lakše pričekati betu, pa kako bude.❤

    Wtf??? Sad kada si napisala ovo za podrigivanje i ja podrigujem par dana unazad,ali sam mislila možda je hrana jača,stvarno to nisam doživjela. Evo vozim se kući,oduzela se u autu sat vremena. A inače nikad ne spavam u putu.
    Meni sutra ako Beta bude 0,ja sam onda uz sve ove simptome baksuz baksuza 😂😂😂😂😂😂


    Daaaaa, stvarno sam od srijede počela nenormalno podrigivati i isto sam mislila da od hrane. Čak i kad popijem običnu vodu. I mislila sam si: pa šta je ovo. Isto nisam to nikad doživjela, u prvoj nesretnoj trudnoći nisam imala takav simptom. Od ❤ želim da i tebi betuška bude veeeeelika 'ko kuća!🙏🙏🤞🤞🍀🍀❤❤ I isto sam bila umorna, jedva sam dočekala 22 sata da popijem zadnji duphaston. Draga, čekam te sutra sa najljepšim vijestima!🙏🙏🤗🤗❤❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger
    12. dpt beta: 697 ; 14. dpt beta: 1313
    1. ultrazvuk 17.05. ❤️ 🙏🙏

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Čokoladica

    Čokoladica

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Cure, nisam stigla sve procitati, ali hypnoticpoison cestitam ti, predivne vijesti ❤️❤️❤️❤️❤️ jako mi je drago radi tebe!!! Pa sve u pol. Ivf ste mi trudne, valjda ce se prenjeti malo te srece i na mene 🤞🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀🍀

    👱‍♀️ 36 hipo, hashimoto, amh 44, jajnici polic. izgleda
    👨‍🦳 normo
    2022. Missed ab (prirodna tr.)

    Poliklinika IVF
    2023. 2 x IUI ❌️
    03/24 1. Ivf - (Rekovelle, Cetrotide, Decapeptyl, Ovitrelle)
    - 13 🥚, 9 oplođenih, 4 blastice, 1 vracena, 3❄️, beta ❌️
    05/24 prirodni fet (Ovitrelle)

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Pebbles Flintstones

    Hypnotichvala ti zeno 😊❤️ a bas ruzno(tuzno) da eto zbog nekih prijasnjih situacija sta su nam se desile ne mozes se skroz opustit i odma si u strahu 🫣 ali idemo kako kazes iz dana u dan i nadat se da ce ovaj put bit najbolje 🥰

    Angel eyes ajoooj, ti si 2 prosla 😔 jel ti to bilo prirodno ili u postupcima ? ma lakse bi prihvatila i spontani i sve te moguce negativne ishode, al vanmatericna te nekako posebno “ubije” ne znam kako da se izrazim 🫣 hvala ti ❤️


    Da,upravo tako. Veselimo se, ali sa nekakvom zadrškom i strahom. Ne mogu to objasniti kako se osjećam. I znam da je svaka trudnoća za sebe i da ne mora značiti da će se opet isto ponoviti, ali eto, baš se bojim.😔😔 Idemo polako, korak po korak, pa ćemo vidjeti gdje će nas ovaj put odvesti.🙏🙏 Nadamo se najboljem.❤❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger
    12. dpt beta: 697 ; 14. dpt beta: 1313
    1. ultrazvuk 17.05. ❤️ 🙏🙏

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Hypnoticpoison

    Hypnoticpoison

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Čokoladica

    Cure, nisam stigla sve procitati, ali hypnoticpoison cestitam ti, predivne vijesti ❤️❤️❤️❤️❤️ jako mi je drago radi tebe!!! Pa sve u pol. Ivf ste mi trudne, valjda ce se prenjeti malo te srece i na mene 🤞🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀🍀


    Čokoladice draga moja, hvala ti od ❤!🥰🥰 Čekamo utorak da vidimo kakvo će biti stanje sa novom betom. A ti samo hrabro u FET, tvoje bebice te čekaju!🙏🙏🤞🤞🍀🍀❤❤

    🧔 37
    👩 37
    🏥 Poliklinika IVF
    2023: 3X IUI : ❌️ ❌️ ❌️
    1.IVF: 07/23 ➕️ ❤ 9-i tjedan missed ab - medikamentozni pobačaj 😭 💔 🤍 👼
    Brisevi ✅️ Pipelle biopsija endometrija s PHD ✅️
    2.IVF: 01/24 - 8 oocita -3 zrele, nije došlo do oplodnje ❌️
    3.IVF: 04/24 ➡️ ICSI
    💉 Elonva/ Menopur/ Cetrotide/ Ovitrelle + Decapeptyl double trigger
    12. dpt beta: 697 ; 14. dpt beta: 1313
    1. ultrazvuk 17.05. ❤️ 🙏🙏

    “Radujem se uspjehu drugih, jer uspjeha ima dovoljno za sve”!
    💪💪🤞🤞🍀🍀❤❤

  • Avatar Pixi

    Pixi

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    Giselle rano je još, pogotovo sa CB testom. Nemoj se stresirati unaprijed. Pričekaj do 7 dnt. 

    👩🏻‍🦰35, Hasimoto, 👩🏻‍💻42, OAT,
    pokušavamo od 8/22
    1.ICSI➡️2mj/2024: 9 js/3 🥚oplođeno/vraćena 2, trodnevna, osmostanična/ 1❄️,Beta ❌

    5mj/2024 FET, beta❌

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.