Potpomognuta oplodnja za početnike

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • redone

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Procitala sam puno foruma,i hrpu ovih koji su ovdje,ali nigdje ne mogu naci baš sve odgovore koji me zanimaju. 
    Suprug i ja smo krenuli na pretrage,ja sam dobila hrpu njih koje trebam obaviti,ali ne znam gdje? Trebam li se javiti doktoru opce prakse za uputnice ili ginekologu?
    Kako je izgledao vaš sami pocetak,kako ste znali gdje ici,gdje što obaviti,koga odabrati? Hvala svima na odgovorima. ❤️

  • Avatar Silmarilion

    Silmarilion

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    redone

    Procitala sam puno foruma,i hrpu ovih koji su ovdje,ali nigdje ne mogu naci baš sve odgovore koji me zanimaju.
    Suprug i ja smo krenuli na pretrage,ja sam dobila hrpu njih koje trebam obaviti,ali ne znam gdje? Trebam li se javiti doktoru opce prakse za uputnice ili ginekologu?
    Kako je izgledao vaš sami pocetak,kako ste znali gdje ici,gdje što obaviti,koga odabrati? Hvala svima na odgovorima. ❤️


    Imaš baš temu za potpomognutu oplodnju gdje su cure sve napisale od A do Ž. 
    Ja sam isto upravo krenila s pretragama. Idem privatno, ali sam samo poslala nalaze svojoj gin preko HZZ-a, i ona mi je pustila uputnice. 
    Uglavnom, tvoj ginekolog preko zdravstvenog ti sve prepisuje. Da li si bila privatno ili? Svakako ti je doktor trebao reći kome i gdje da se obratiš. 
    Ja idem privatno, ali pretrage radim u bolnici u njihovom laboratoriju. Zasad moram samo spolne hormone, AMH i TSH provjeriti, te muz spermiogram (to cemo privatno). 

    31/35
    Novalac, Koenzim Q10 300mg, Euthyrox 75/100
    Profertil za M - OAT
    06/23 IVF-ICSI ➡️ ET 1 trodnevni 8st ❌ beta 0.2
    07/23 FET - prekinut ciklus
    08/23 FET - prekinut ciklus
    09/23 FET - 1❄️beta 03.10. 🤞🏼

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.