Povišen prolaktin kod žena

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Leptirica12

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav žene,čitajući po ovom forumu uvidjela sam da se dosta nas bori sa neplodnosti i samom trudnoćom dok svaka od nas ima različite razloge koji sprječavaju navedeno.Kao što i sama vodim borbu dugi niz godina i jos uvijek trazim rješenja i načine da prevaziđem sve to odlučila sam da provjerim sa vama da li se  neka susretala sa povišenim prolaktinom i da li ga je ko uspio regulisati i dovesti u normalu.

  • pahuljicaaa

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Leptirica12

    Pozdrav žene,čitajući po ovom forumu uvidjela sam da se dosta nas bori sa neplodnosti i samom trudnoćom dok svaka od nas ima različite razloge koji sprječavaju navedeno.Kao što i sama vodim borbu dugi niz godina i jos uvijek trazim rješenja i načine da prevaziđem sve to odlučila sam da provjerim sa vama da li se neka susretala sa povišenim prolaktinom i da li ga je ko uspio regulisati i dovesti u normalu.


    Pozdrav,
    Mene zanima da li ste samo jednom vadili prolaktin ili vise puta? 

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Leptirica pozdrav 😃 ja sam imala povišen prolaktin uz adenom na hipofizi. 7 godina sam pila bromokriptin. 3 i pol godine aktivno borba za bebicu uz PCOS i siofor i inozitol te folikulometriju i ciljane odnose uspjeli smo. Poslije poroda kontrolni MRI nema adenoma prolaktin normalan i vise nemam te dijagnoze i  nepijem bromokriptin. 

    [tickerfactory.com]

  • Leptirica12

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    pahuljicaaa

    Leptirica12

    Pozdrav žene,čitajući po ovom forumu uvidjela sam da se dosta nas bori sa neplodnosti i samom trudnoćom dok svaka od nas ima različite razloge koji sprječavaju navedeno.Kao što i sama vodim borbu dugi niz godina i jos uvijek trazim rješenja i načine da prevaziđem sve to odlučila sam da provjerim sa vama da li se neka susretala sa povišenim prolaktinom i da li ga je ko uspio regulisati i dovesti u normalu.

    Pozdrav,
    Mene zanima da li ste samo jednom vadili prolaktin ili vise puta?


    Pozdrav,prolaktin sam radila vise puta

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.