Pozdrav svima!

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Duga123

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Imam pitanje u vezi testova na trudnoću!
    Znači, prije nekih tjedan dana sam primijetila puno obilniji iscjedak nego inače, da bih dva dana za redom imala roskasti iscjedak koji je bio popraćen bolovima na lijevoj strani trbuha… Kontaktirala sam gin. Koja mi je prepisala vaginalete, pošto je M. Završila 11og.. Napravila test prvom jutarnjom mokraćom i pokazao je dvije crtice iako je jedna jakoo slabooo vidljiva… Nakon par dana ponovila test ali popodne i pokazao je negativno… Zanima me ima li sličnih iskustava i postoji li mogućnost da je pogrešno pokazao?

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Duga123

    Imam pitanje u vezi testova na trudnoću!
    Znači, prije nekih tjedan dana sam primijetila puno obilniji iscjedak nego inače, da bih dva dana za redom imala roskasti iscjedak koji je bio popraćen bolovima na lijevoj strani trbuha… Kontaktirala sam gin. Koja mi je prepisala vaginalete, pošto je M. Završila 11og.. Napravila test prvom jutarnjom mokraćom i pokazao je dvije crtice iako je jedna jakoo slabooo vidljiva… Nakon par dana ponovila test ali popodne i pokazao je negativno… Zanima me ima li sličnih iskustava i postoji li mogućnost da je pogrešno pokazao?

    vjerojatno je biokemijska u pitanju. kad trebas M dobit? a to rostasko krvarenje može biti ovulacijsko ili impl. krvarenje. nisi navela točne datume pa ne znam. 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Ti na tri mjesta pitas istu stvar…postoji mogucnost da je prvi test bio lazno pozitivan ( evaporacijske i sl), ili je bila biohemijska. Drugi test je pouzdaniji sigurno jer je vise vremena odmaklo, ako je negativan,  nemq trudnoce. Nazalost…zao mi je…

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.