Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,

    molim vas preporuku za pedijatra- Osijek!
    Iskustva i dobra i loša ,ako imate.
    Hvala 

    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Mary36


    mayathequeen


    Mi zivimo na Pescenici al pedijatrica nam je u Dubravi,Ljubijska ulica kod Garden Malla.Dubravka Tomic Brekalo..bila je prvom i sad je drugom sinu,samo sve pohvale i sestri i njoj,ima poseban pristup djeci koji nisam jos nikad vidjela i jako nam je dobar dijagnosticar+podrzava dojenje sto je bitno!
    I ja sam čula da je ova doktorica odlična i razmišljala sam da se k njoj prebacim iako nam je naša na dvije minute udaljenosti.

    Super je!Neces pozaliti ako se prebacite!!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • chacorro

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    nena1409  sto znas o dr. mikecin?

    chaco

  • Irchy

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Ako imate i ako mozete, bi li mi molim vas dali malo vise informacija o dr.Dubravki Zelic ako je ikako moguce. Ne mogu doci nigdje do nikakvih informacija.
    U potrazi sam za pedijatrom, a zivim u Preckom.
    Ako ima tko preporuku u ovom krugu( spansko do knezije) molim vas napisite!
    HVALAAAAAA

    Dream Love Hope

  • Irchy

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Igorovabebica


    Zmajek-ja sam ti u Španskom, ali sam u Domu zdravlja Prečko kod ginekologice Bokić! Ondje ima super pedijatrica, zaboravila sam ime, ali budam pogledala na internetu, a mogu i pitati u četvrtak kada idem na ginekološki pregled imaju li još mjesta! Možeš mi ostaviti i svoj broj pa da ti ja javim!

    Bi li mi molim vas mogli napisati ime te odlicne pedijatrice?
    I ja sam kod dr.Bokic. Jako sam zadovoljna.
    Unaprijed hvala!

    Dream Love Hope

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dr Stipe Cular!Dobio nagradu za naj doktora 2015!Strucno objasnjava sve sto vas zanima!Isproba sve opcije,ako nista ne uspij3 tek onda dsje antibiotik!Sestra je predobra,sva cast!On je u dz Spansko-ali je pun tak da ne znam dal se moze prebacit kod njega!Najbolje nazvat i pitat

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar sandrichx3

    sandrichx3

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Mi smo kod Dr. Brekalo u Splitu, preporucujem 

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ako netko ima neku preporuku za pedijatra na području Trnja (ZGB). Bila bi mu jako zahvalna! :D

  • Avatar Marijana07

    Marijana07

    Broj poruka: 274

    Prijavi adminu

    Pozz..mene zanima za Zagreb zapad…preporuka za pedijatra.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Mi smo kod dr. Danijele filko u dz siget..zna biti otresita i djeluje malo bahato,ali je bas dobar dijagnosticar..sestra vrlo draga..jako sam zadovoljna…
    Mala mi sa sest mjeseci imala dva bronhitisa jednog za drugim,sve smo rijesili ambulantno,bez bolnice 💪
    Takoder,sad ima 16 mj,jos nije bila na antibiotiku.. Kad god zeli potvrditi svoje,posalje vaditi krv,nikad atb unaprijed

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.