Preporučite pedijatra!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mom3

    mom3

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Od srca preporučam Dr. Vladimira Frankovića - Karlovac. Otkad smo kod njega, svima nam je super! :D
    Odmah pri prvom pregledu s mjesec dana je riješio bebi sve što ju je mučilo, od grčeva do onog bijelog na jeziku. Stvarno sve najbolje o njemu. Beba zdrava i lijepo napreduje, mi odmorni i svi sretni!

  • zuti_14

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozz ekipa moze samo jedan savijet. Dakle s otoka smo i nedavno sam dobio bebu koju moram kroz 2tj odvest na 1. pregled kod pedijatra
    Eh kako je ovdje kod nas neka stara bakica pedijatara i nije bas na dobrom glasu mene zanima Dal ja mogu dijete u Split odvest kod nekog. Dal ce me primit s novorođenčem s obzirom da dolazimo iz drugog mjesta? 

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    dr. Krpina Pozaić, dom zdravlja u Hirčevoj
    Doktorica nije niti preveliki paničar niti flegmatik, daje uputnice i savjete kada je to zaista potrebno. Razgovorljiva je i sve jasno pojasni štogod ju pitate. Prezadovoljni smo!

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • mv234

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja preporuka zapedijatra u Karlovcu je doktorica Nevenka Božić Mrđenović. Doktorica je dobra, ljubazna, reci ce sama sve što trebate znati, bez da išta pitate. Što god želite da vam pokaže nije joj teško. Stvarno doktorica za poželjet. 😊

  • Zinka

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Drage mame, vidim dasu posljdnji datumi vrlo stari no mislim da je tema uvijek svježa. Nedugo smo preselili na Borovje i tražimo pedijatra koji nije (jako) daleko, a s kojim imate ugodna iskustva. Naša trenutna pedijatrica, osim što je daleko, je izrazito hladna prema djeci. Osim dobre dijagnostike koja je sigurno najbitnija svima, cjenila bih pedijatra koji ima ugodan odnos prema djeci- možda ima pečate za hrabrost ili se jednostavno nasmije. Ja sam stara škola, ne tražim klauna u ordinaciji, samo topli pristup prema bolesnom djetetu. Hvala unaprijed!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.