Prerano rađen test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Marina95

    Evo, jutros također blijeda, blijeda crtica…
    Cicke rasturaju već par dana, danas je po kalendaru treći dan izostanka, ali zapravo drugi jer mi prvi dan mjesečnica krene jaaaaako slabo, tek 2. dan starta kako treba…
    A što se tiće ciklusa, oko 30 dana. Nekad budu 32,nekad 28,ovisi o raspoloženju, stresu tog mjeseca, ali nekih većih kašnjenja i odstupanja nema, max 5 dana se desi da zakasni i to zaista rijetko.
    Ali ovaj puta mi je čudna ova bol u cickama, inaće kad cicke krenu signalizirati mjesečnica dođe u roku par sati, a sad je nema.
    Ima tu još nekih simptomčića ovih dana, ali ne pridajem pažnju jer nisam sigurn jesu li “u mojoj glavi” ili su stvarni.
    Čudno mi je ovo, radila sam već par puta u životu test kad bih znala da sam imala rizičan odnos u vrijeme pmodnih dana, alj nikada nije bilo nikakve crte, uvijek biješe čisto bijeli, negativan.
    Vidjet ću što dalje, ako ne dođe kroz par dana pokušat ću ponovno.

    Postoji li nogućnost da je trudnoća postojana, a test je jednostavno ne očita? Zbunjena sam, a i voljela bih znati radi posla, radim u vrtiću u jaslicama tak da ima dosta fizikalije i podizanja tereta (14 pelenaša).


    ja sam oba puta radila test kad je m kasnila deset dana i radila sam na clearblue testu pa mi je plus bio jasno vidljiv i ne mogu ti previse pomoci s time, ali mislim da je najbolje da se javis svojoj ginekologici i pitas ju za uputnicu za vadenje betahcg jer sumnjas na trudnocu. 
     ja sam imala iste cikluse kao ti, i kad bih dobila m tek drugi/treci dan bi ustvari krvarila, sve prije je bila sukrvica.
    kad sam dosla kod ginekologa na prvi pregled u trudnoci rekao je da je sve ok, ali je ovulacija bila kasnije, a ne u sredini mjeseca (a ja to nisam ni mogla znati jer ni ne pratim to). nikad nisam radila test preko tih trakica tako da ne znam nista o njima.
    Ako neces ic vaditi krv (moras dvaput) i ne dode ti menstruacija kao inace, onda napravi za par dana test (clearblue je meni ok) i trebao bi ti jasno pokazati jesi li trudna ili nisi. 
    držim ti fige da sve bude u redu i da nam se uskoro pridružiš na ljetnim bebama

    [lilypie.com]

  • ivka00

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bok..imam pitanje dali je netko imao povisenu bazalnu temperaturu za vrijeme menstruacije… drugi dan mi je otkako sam dobila i bazalna temperatura mi 37  dali tko zna sta zasto??i dali je netko imao? Pomagajteee…

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Ne pratim bazalnu temperaturu tako da zaista ne znam ništa o njoj. 

    Evana, niti ja nisam previse obracala paznju na ovulaciju, vecinom je osjetim kao blagr grceve u jajnicima, svaki mjesec, ali nisam obracala paznju na datume. 
    Vidjet cu za par dana. Najsumnjivija mi je ova grozna bol u cickama. 
    Hvala na dobrim vibrama, i ja se nadam da je to, to.
    Redovno idem ginekologu i uvijek je sve u redu tako da razmisljam pozitivno i nadam se da je ipak “iz prve”. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    ivka00

    Bok..imam pitanje dali je netko imao povisenu bazalnu temperaturu za vrijeme menstruacije… drugi dan mi je otkako sam dobila i bazalna temperatura mi37dali tko zna sta zasto??i dali je netko imao? Pomagajteee…


    Da li ti je menstruacija normalna ili oskudna? I da li si mjerila bazalnu temp pravilno, ujutro prije dizanja iz kreveta?
    Ja imam povecanu temp cijelo vrijeme i ujutro i tijekom cijelog dana zapravo i kod mene je to uglavnom 37.2 i u pitanju je trudnoća. 
    Al moze ti temp biti povecana zbog bilo kakve upale u tijelu, 37 se zapravo niti ne smatra povecanom temperaturom

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Moja druga crtica je opet skroooz svijetla… 😑

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Marina95

    Moja druga crtica je opet skroooz svijetla… 😑


    Mozda bi bilo dobro da se javis svojoj dokt i objasnis joj sve i zamolis da ti da uputnicu za betu, pa ces znat jel se beta dupla ili pada

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mislim da ti je najsigurnije izvaditi betu i onda opet za dva dana. To će biti najbolji pokazatelj. Ginekologica na uzv-u sigurno jos 2tj nece moci vidjeti plod ako je doslo do zaceca… Beta je u ovom trenutku jedini pravi pokazatelj

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Cekam do ponedjeljka, napravit cu opet test i zvati doktoricu….
    Držite fige 😍😊

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Marina95

    Cekam do ponedjeljka, napravit cu opet test i zvati doktoricu….
    Držite fige 😍😊


    držimo!  

    [lilypie.com]

  • Marina95

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/xC52SFD [ibb.co]
    Nakon 5 dana kašnjenja po kalendaru, a zapravo 4 dana jer kao što rekoh prošla M krenula tek 2. dan. 
    Što misliti o ovome, dakle 3. test koji je kao pozitivan. Tamnija je i vidljivija crta od prošle 2.
    Nije prva jutarnja mokraća. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.