Prerano rađen test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Marina95

    https://ibb.co/xC52SFD [ibb.co]
    Nakon 5 dana kašnjenja po kalendaru, a zapravo 4 dana jer kao što rekoh prošla M krenula tek 2. dan.
    Što misliti o ovome, dakle 3. test koji je kao pozitivan. Tamnija je i vidljivija crta od prošle 2.
    Nije prva jutarnja mokraća.


    Ja bi na tvom mjestu uzela digitalni test. Ja sam radila na ove trakice prvi put dva dana nakon izostanka menstruacije, druga crtica tako blago vidljiva u prvih 5min, kasnije je ona jos mrvicu potamnila, ali to je izvan vremena ocitavanja pa ne racunam, za 2 dana sam napravila digitalni test clearblue, on pokazuje pozitivan rezultat u roku 5sec jasno vidljiv plus, nakon 7 dana od izostanka menstruacije radim opet test na ovakvu trakicu, zapravo potpuno bezveze da ga iskoristim, i on je meni pokazao drugu crticu, samo nesto malo tamniju nego par dana prije. Trudnoca uredna i potvrđena uzv, samo je ovulacija bila nekih 4,5 dana kasnije. Tako da ja sam za digitalne testove za potvrđivanje trudnoce kad ti menstruacija kasni manje od 7,8 dana jer su osjetljiviji od ovih trakica

  • Deleted user

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    Ali isto tako kao što sam ti i prije rekla vađenje bete dva puta u roku 48 sati dat će ti pouzdan rezultat je li došlo do trudnoće i da li se ona dalje razvija

  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Drage moje,  pisala sam vec na dvije teme, ali ne znam sta da radim…imam pitanje i ne mogu si pomoci… ovako moja situacija, 
    Prije dva tjedna sam isla kod ginekologa zbog simptoma trudnoce i kasnjenja menstruacije i trudna sam. Receno mi je da na ultrazvuku se vidi plod ali jako jako malo da je tek pocetak trudnoce, doktor mi je dao vitamine folne kiseline da pijem… jucer sam bila na drugoj kontroli i na ultrazvuku doktor ne moze naci bebu🙄… izvadio mi je krv danas ce mi javiti nalaze… ali meni nije jasno kako je prosli put vidio pocetak trudnoce i maleni plod a jucer ne moze pronaci bebu??? Zanima me je li to moguce u slucaju da je ovulacija bila kasnije ili sta? Jer je rekao a i sama sam citala da je bilo zena kojima se plod vidio sa 9+ tt… meni je rekao da nije siguran da li sam u 6 ili 7 tt
    Nista mi nije jasno… molim pomoc😪😪

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Voljela bih ti pomoći, o ovoj situaciji neznam ništa, mogu samo nagađati, ali te ne želim strašiti ako je nepotrebno… Postavi ovo isto pitanje da temi “tko planira i radi na bebi”! Tamo ima jako puno cura koje su prošle svašta i vrlo vjerojatno će ti neka znati dati odgovor… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    MrvicaH2000

    Drage moje, pisala sam vec na dvije teme, ali ne znam sta da radim…imam pitanje i ne mogu si pomoci… ovako moja situacija,
    Prije dva tjedna sam isla kod ginekologa zbog simptoma trudnoce i kasnjenja menstruacije i trudna sam. Receno mi je da na ultrazvuku se vidi plod ali jako jako malo da je tek pocetak trudnoce, doktor mi je dao vitamine folne kiseline da pijem… jucer sam bila na drugoj kontroli i na ultrazvuku doktor ne moze naci bebu🙄… izvadio mi je krv danas ce mi javiti nalaze… ali meni nije jasno kako je prosli put vidio pocetak trudnoce i maleni plod a jucer ne moze pronaci bebu??? Zanima me je li to moguce u slucaju da je ovulacija bila kasnije ili sta? Jer je rekao a i sama sam citala da je bilo zena kojima se plod vidio sa 9+ tt… meni je rekao da nije siguran da li sam u 6 ili 7 tt
    Nista mi nije jasno… molim pomoc😪😪


    Sta se tacno vidjelo na prvom pregledu, trudnoca ( gestacijska vrecica) ili i plod? Obicno se prvo pojavi gestacijska, cesto i zumanjcana vrecica a tek na drugom pregledu plod i srce se cuje. Ako se plod vidio prije 2 tjedna, sada se trebao jos bolje vidjeti…nema to veze za ovulacijom, kada je ovulacije kasnije, plod je samo manji za gestacijsku dob, ali svakako se vidi….moj ti je savjet odmah kod drugog doktora , odi privatno na dobar ultrazvuk…i sretno..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    SAYURI

    MrvicaH2000

    Drage moje, pisala sam vec na dvije teme, ali ne znam sta da radim…imam pitanje i ne mogu si pomoci… ovako moja situacija,
    Prije dva tjedna sam isla kod ginekologa zbog simptoma trudnoce i kasnjenja menstruacije i trudna sam. Receno mi je da na ultrazvuku se vidi plod ali jako jako malo da je tek pocetak trudnoce, doktor mi je dao vitamine folne kiseline da pijem… jucer sam bila na drugoj kontroli i na ultrazvuku doktor ne moze naci bebu🙄… izvadio mi je krv danas ce mi javiti nalaze… ali meni nije jasno kako je prosli put vidio pocetak trudnoce i maleni plod a jucer ne moze pronaci bebu??? Zanima me je li to moguce u slucaju da je ovulacija bila kasnije ili sta? Jer je rekao a i sama sam citala da je bilo zena kojima se plod vidio sa 9+ tt… meni je rekao da nije siguran da li sam u 6 ili 7 tt
    Nista mi nije jasno… molim pomoc😪😪

    Sta se tacno vidjelo na prvom pregledu, trudnoca ( gestacijska vrecica) ili i plod? Obicno se prvo pojavi gestacijska, cesto i zumanjcana vrecica a tek na drugom pregledu plod i srce se cuje. Ako se plod vidio prije 2 tjedna, sada se trebao jos bolje vidjeti…nema to veze za ovulacijom, kada je ovulacije kasnije, plod je samo manji za gestacijsku dob, ali svakako se vidi….moj ti je savjet odmah kod drugog doktora , odi privatno na dobar 

    Doktor mi je rekao na prvoj kontroli da se jos rana trudnoca kao pocetak i da se jako malo vidi, ali nije rekao i definirao sto se vidi… zivim u njemackoj i sad je situaxija sa koronom katastrofalna nista ne radi kako treba niti mozes ikuda otici… brine me to jer mi je na prvom pregledu potvrdio trudnocu i dao vitamine folne kiseline (Femibion 1) a jucer je rekao da ne moze naci bebu… nije mi jasno, posto nemam nikakvog krvarenja, ali imam bolove na lijevoj strani gdje je prvi put vidio da ima nesto

  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    SAYURI

    MrvicaH2000

    Drage moje, pisala sam vec na dvije teme, ali ne znam sta da radim…imam pitanje i ne mogu si pomoci… ovako moja situacija,
    Prije dva tjedna sam isla kod ginekologa zbog simptoma trudnoce i kasnjenja menstruacije i trudna sam. Receno mi je da na ultrazvuku se vidi plod ali jako jako malo da je tek pocetak trudnoce, doktor mi je dao vitamine folne kiseline da pijem… jucer sam bila na drugoj kontroli i na ultrazvuku doktor ne moze naci bebu🙄… izvadio mi je krv danas ce mi javiti nalaze… ali meni nije jasno kako je prosli put vidio pocetak trudnoce i maleni plod a jucer ne moze pronaci bebu??? Zanima me je li to moguce u slucaju da je ovulacija bila kasnije ili sta? Jer je rekao a i sama sam citala da je bilo zena kojima se plod vidio sa 9+ tt… meni je rekao da nije siguran da li sam u 6 ili 7 tt
    Nista mi nije jasno… molim pomoc😪😪

    Sta se tacno vidjelo na prvom pregledu, trudnoca ( gestacijska vrecica) ili i plod? Obicno se prvo pojavi gestacijska, cesto i zumanjcana vrecica a tek na drugom pregledu plod i srce se cuje. Ako se plod vidio prije 2 tjedna, sada se trebao jos bolje vidjeti…nema to veze za ovulacijom, kada je ovulacije kasnije, plod je samo manji za gestacijsku dob, ali svakako se vidi….moj ti je savjet odmah kod drugog doktora , odi privatno na dobar ultrazvuk…i sretno..


    Moj stari ginic je otisao u mirovinu, on je bio predobar, ovo je neki novi i mladi je dosta… ne znam da li nije mozda dobro gledao, dobro vidio, nije mi jasno

  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    SAYURI

    MrvicaH2000

    Drage moje, pisala sam vec na dvije teme, ali ne znam sta da radim…imam pitanje i ne mogu si pomoci… ovako moja situacija,
    Prije dva tjedna sam isla kod ginekologa zbog simptoma trudnoce i kasnjenja menstruacije i trudna sam. Receno mi je da na ultrazvuku se vidi plod ali jako jako malo da je tek pocetak trudnoce, doktor mi je dao vitamine folne kiseline da pijem… jucer sam bila na drugoj kontroli i na ultrazvuku doktor ne moze naci bebu🙄… izvadio mi je krv danas ce mi javiti nalaze… ali meni nije jasno kako je prosli put vidio pocetak trudnoce i maleni plod a jucer ne moze pronaci bebu??? Zanima me je li to moguce u slucaju da je ovulacija bila kasnije ili sta? Jer je rekao a i sama sam citala da je bilo zena kojima se plod vidio sa 9+ tt… meni je rekao da nije siguran da li sam u 6 ili 7 tt
    Nista mi nije jasno… molim pomoc😪😪

    Sta se tacno vidjelo na prvom pregledu, trudnoca ( gestacijska vrecica) ili i plod? Obicno se prvo pojavi gestacijska, cesto i zumanjcana vrecica a tek na drugom pregledu plod i srce se cuje. Ako se plod vidio prije 2 tjedna, sada se trebao jos bolje vidjeti…nema to veze za ovulacijom, kada je ovulacije kasnije, plod je samo manji za gestacijsku dob, ali svakako se vidi….moj ti je savjet odmah kod drugog doktora , odi privatno na dobar ultrazvuk…i sretno..


    I danas su me trebali zvati za nalaze od krvi sto sam jucer vadila, nisu me zvali uopce, na kraju sam ja zvala i sekretarica se javila… radili su do 12h… sad moram cekati do ponedjeljka, ali me je strah ako budem imala jake bolove ici cu na hitnu i traziti detaljan pregled… samo problem je sto je ovdije kod nas u njemackoj policijski sat od 20h, zato odmaram da me ne boli previse…. mislim, da sam porkrvarila ili nesto bilo bi mi jasno zasto se ne vidi, ali ovako…. mlada sam imam 21 godinu i nikada nisam imala problema sa gin strane, vadio mi je i papa test i to je uredno

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Mrvice, hajde ovako, vidim da si u panici…
    Napisi nam ovo..
    1. Kad je bila zadnja M?
    2. Koliko traju ciklusi?
    3. Kojeg datuma si bila na prvom pregleedu?
    4. Kojeg datuma si bila na drugom pregledu? 

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Mrvice, hajde ovako, vidim da si u panici…
    Napisi nam ovo..
    1. Kad je bila zadnja M?
    2. Koliko traju ciklusi?
    3. Kojeg datuma si bila na prvom pregleedu?
    4. Kojeg datuma si bila na drugom pregledu?


    ZM 26.10. 
    Ciklusi svakih 28 do 30 dana
    Prvi pregled 3.12
    Drugi pregled 17.12

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.