Priča naše mame o porođaju u Njemačkoj: 'Sjedi, lezi, šetaj i tako u krug satima'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • smile123

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ovaj clanak je jako toksican. Rodila sam u splitskom rodilistu prije tjedan dana i imam samo rijeci hvale. Bila sam slobodna kretati se kako god zelim, jesti i piti tijekom cijelog poroda, jako puno su mi pomagali i bodrili me, namjestali krevet u sto pozicija, donosili loptu, stolcic, sve sta sam pitala i sta nisam pitala. Svaku proceduru su mi objasnili zasto se radi i o svemu sam bila informirana, na svako pitanje su mi odgovorili. Zao mi je zbog losih iskustava ali ovakvo generaliziranje je za svaku osudu.

    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.