Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    sema

    Kako je ovo slatko,ima na faceu stranica Lanci za dude Fifi

    Ja bi nesto ovako .. za kolica.. mislim da cu si to sama slozit😍
    Ja bi nesto ovako .. za kolica.. mislim da cu si to sama slozit😍

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Jel ovo u dolarima il centima hhahaha tapeta

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Pixi je bas hrabar hahahahahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Ni mi nemamo još sobu za bebu iako nam je u planu. Svako dijete ima svoju sobu, a Milina soba je za sada vešeraj…moramo jedan zid zatvoriti s knaufom tako da će i ona imati svojih desetak kvadrata, a ostalo će biti garderoba.


  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Honey, prekrasni božuri!!!

    Nama su dugo vremena klinci bili u jednoj sobi, svo troje u 10 kvadrata. U potkrovnom stanu. Svako je dijete imalo svoj kutak.
    Onda smo mi svoju sobu prepustili desetogodišnjaku i preselili u dnevni boravak. 
    Svi mi plus Vučko mrcina, mačka Hana i akvarij.
    Prošle zime smo adaptirali stan u obiteljskoj kući mojih roditelja i udvostručili kvadraturu. Sad imamo puuuuuno više prostora. Lakše se diše i više se čisti…


  • Leica2603

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Bas vam hvala svima na lijepim rijecima 🤗
    Yra, priznajem, malo jesam u stresu i panici, ali nadam se da ce skuziti na vrijeme ako nesto krene jos vise po zlu. Pitala si me za bolnicu, na sv.Duhu sam, tu sam odlučila i roditi pa sam otpočetka ovdje na kontrolama i hospitalizacijama.
    Voljela bi da uhvatimo bar 2 kg ako uspijemo ali na kraju mi je jedino vazno da sve prode ok. Posto je beba nisko u porodajnom kanalu prakticki otpocetka, nece biti cr nego prirodni porod ako sve bude ok. Kaze mi doktor nek se samo opustim, da su moji tjedni (34+1) vec prilicno sigurni za bebu tako da pokusavam pozitivno misliti…

  • Avatar yra

    yra

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Leica, pluća su već ok u tim tjednima.
    Biti će sve u redu!


  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Leica2603

    Bas vam hvala svima na lijepim rijecima 🤗
    Yra, priznajem, malo jesam u stresu i panici, ali nadam se da ce skuziti na vrijeme ako nesto krene jos vise po zlu. Pitala si me za bolnicu, na sv.Duhu sam, tu sam odlučila i roditi pa sam otpočetka ovdje na kontrolama i hospitalizacijama.
    Voljela bi da uhvatimo bar 2 kg ako uspijemo ali na kraju mi je jedino vazno da sve prode ok. Posto je beba nisko u porodajnom kanalu prakticki otpocetka, nece biti cr nego prirodni porod ako sve bude ok. Kaze mi doktor nek se samo opustim, da su moji tjedni (34+1) vec prilicno sigurni za bebu tako da pokusavam pozitivno misliti…


    Ostalo mi u sjecanju da su i u Petrovoj nekom rekli da je 35 tj siguran tjedan. Tak da mislim da mozes bit mirnija sto se toga tice 

    Btw tko nije na faceu,  Palcica nam je opet u bolnici. Kata zeza,  hoce van pa nece! 

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu
    Znam da vam je dosta mog macka ali ovo moram stavit jer umirem🤣😂🤣 kakvo je ovo spavanje???🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • LilyVanily

    Broj poruka: 213

    Prijavi adminu

    Katuška mačak ti je super!! 😂😂😂😂 Možeš pripremiti slikovnicu s mačkovim pustolovinama! 😁
    Leica nadam se da će sve biti u redu s bebicom i s tobom naravno! 
    Palčice sretno!
    Ima hrpa postova, ne znam više što je tko napisao. Nadam se da će se beba koja sjedi okrenuti na pravu stranu. Još stigne. 😀
    I ja sam večeras uživala u domaćim krafnama. Sada jedva dišem… mislim da ni bebi nije lako 😄
    Yra, Frajla koje sušilice imate? Jeste li zadovoljne? Mi planiramo kupiti…
    Panda čuvaj sebe i svoju Saricu. 
    Honey, Proudy, Nina nadam se da će se vaši M-ovi brzo oporaviti.
    Ja nekako mislim da ima vremena za pripremu sobe itd. ali sve mi se čini da bi mogla biti panika uskoro. 🤔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.