Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Katuska99

    EveM nebi ni ja nikako dala da mi buraz bude na porodu, ajde jos nekako sestra(iako ni to) al buraz nema sanse🤣 meni je buraz svecenik pa me zeza kako se nikad necu ispovjedit kod njega🤣🤣
    Joj mene strah poroda i tog sto neko kaze uzmi epiduralnu neko kaze nemoj i tako to😩
    A ono ceg me najvise strah, i sto sam rekla muzu da ako cuje da zele napravit zapali cijelu bolnicu je -vakum. Toliko su me svi isprepadali s tim, bratic mi ie ostao slijep na porodu od vakuma, od frendice poznanica gluha, od jedne cure maloj glava neka dugacka od tog. Jel to rade jos uvijek i ako da zasto??

     Radi se i dalje, to sam i ja pitala, al mi je gin rekao da danasnji vakum i vakum otprije nije isti bas jer se svasta dogadjalo. Da je prije to bio ono stroj pravi, a danas da je to spravica koja na glavicu rafi puno puno manji pritisak. Upisi u google kiwi vacoum
    I ja se toga grozim, al zato danas puno zena kaze da su im se naskakivali i bacali na trbuh, eto bas da bebu poguraju. 
    I da, imas pravo potpisat da na vlastitu odgovornost odbijas vakuum, ko i sve druge intervencije. A sad nedaj boze da treba uopce

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Gumbek dobrodosla, stavila sam na popis sve kako si rekla 😘 Sarita super da je i kod tebe sve lijepo sa bebacem, znaci slijedeci tjedan si i ti na ogtt muci. 
    Zrinchy nasa divna kao i uvijek 😍 Sto se blata tice, ja ga nisam izbacila od cetvrtka do nedjelje. Onda sam ubacila žlicu chia sjemenki ujutro, kompot od jabuka i sljiva i sok od grožđa i popodne sam u nedjelju blatila i sad blatim opet svaki dan uz zlicu chia sjemenki 😁 
    Do sad nije bilo problema sa tim nadam se da ce se tako i nastavit. Sto se tice epiduralne, bojim se pri pomisli da me pikaju u kicmu, ali ako bude jaaaako bolilo, uzet cu ju. Ostalo kako bog da. 
    Proudy kak je tebi husband? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    1. Elvira - 09.02. 💓Hana (41cm, 1999g)
    2. Palčica - 25.02. - cura Katarina, Split
    3. Ikry - 21.03. - dečko
    4. Amarenna - 26.03. - cura Lea, Petrova
    5. Leica2603 - 26.03. - cura Lena, Sv.Duh
    6. EveM - 28.03. - cura, Sv.Duh
    7. Nina11 - 29.03 - cura
    8. Sofia88 - 04.04. - dečko
    9. Yra - 10.04. - cura Mila, Vinogradska
    10. Ita87 - 10.04. - cura Irina, Rijeka
    11. Mono - 10.04. - cura Orion, Petrova
    12. Gumbek - 15.04. - iznenađenje🎁, Merkur
    13. Student24 - 17.04. - dečko
    14. Frajla - 18.04. - dečko, Sv.Duh
    15. Katuška99 - 22.04. - cura Nola, Vinogradska
    16. Tinaaa12 - 24.04. - cura Mia, negdje u Njemackoj 🤔
    17. Marchy12 - 26.04. - decko Oliver, Merkur
    18. Clia - 26.04. - cura
    19. Kikaa1245678 - 29.04. - cura Asia, Lkh Feldbach
    20. Sema - 02.05. - dečko
    21. NINA - 03.05. - cura Elena, OB Slavonski Brod
    22. LilyVanily - 07.05. - cura
    23. Sarita_00 - 12.05. - cura Lara, Pula
    24. Roo - 16.05. - cura
    25. Pikica3 - 30.05. - cura Vida, Merkur/Petrova ako ne stigne VG
    26. Zrinchy - 30.05 - dečko Hahar, Vinogradska
    27. Proudmomy - 31.05. - dečko Aleksandar, Merkur
    28. Panda - 02.06. - cura Sara
    29. Baby2005 - 02.06. - dečko Petar, Vinogradska
    30. Litta - 03.06. - cura
    31. Kathryn - 04.06. - dečko
    32. Honey - 08.06. - cura Nikol, Vinogradska
    33. Mancy - 08.06 - ?
    34. Dare12 - 12.06. - dečko
    35. Grazia - 14.06. - dečko
    36. Mladamamica1911 - 21.6. - dečko

    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Katuska onda me sve razumijes…🤣 samo bi jos trebala  tatu tamo pa bi mi cijeli muški dio familije imao pogled od milion dolara🤪🙈
    Ionak mi je sv Duh bliže tako da… izbjegni sto se izbjegnuti moze..hehe

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Meni je frendica u vinogradskoj rodila uz pomoc vakuma,  jer je mali zapeo u porodjajnom kanalu i poceli su otkucaji padat. Malo je imao deforiranu glavu kad je izasao ali se ispravila. Imao je i moj izduzenu glavu,  bez vakuma,  samo od prolaska kroz porodjajni kanal. I imao mi je 2 hematoma na glavi,  ko rogove,  od nabijanja u zdjelicu,  jer ju ja nisam znala opustiti da on moze proci,  pa se neko vrijeme nabijao tak jadan.
    Sto se tice doktora i sestara na Merkuru,  ja bih recimo potpisala da imam na ovom porodu istu postavu,  divni su bili. Na odjelu je sve ok,  ako znas kuda si dosla i zasto. Nitko ti nece bez vraga sise stiskat i ne znam kaj. Ako imas kvrge,  a dijete ne moze to razbiti,  sestre te moraju masirati da ne dobije mastitis koji je tek sranje,  ako je to navlacenje sisa,  e onda ce navlaciti 😂😂😂. Ugl zvonila sam im milijun puta,  cijeli prvi dan su me dizale na wc,  jer sam bila slaba jer sam puno krvi gubila. Kad god sam zvonila dosle bez pogovora i nisu bile nadrkane. Sestrama za bebe isto stalno zvonila jer mi je trebala pomoc sa stavljanjem djeteta na cicu. Ugl ja se ne mogu pozaliti.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey,  drago mi je da je miskica super!

    A ti muski i odlasci doktoru! Moj se mrvu popravio od kad imamo dijete,  malo je postao odgovorniji prema sebi.
    On je ok,  puno spava ovih dana,  kaze da mu tp pomaze. Vjerujem da da,  jer cim napravi par koraka po stanu jako se zakaslje. To iscrpljuje,  pa vjerujem da mu san pomaze.
    Evo i sad smo spavali oboje. Sad je ustao i otisao po malog u vrtic i ziher ce se vratiti zakasljan. Sutra mu je kontrola opet. Nadam se da ce bit bolje.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Honey, hvala na pokloncicu 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

     
    Idem s posla, sjednem u auto i doceka me ovo. 
    Netko mi je provalio u auto 🙈 moj muz ❤ hahaha 
    Znaci nista ne dobijem ni za bozic, a kamo li za Valentinovo to ni neznamo sta je, al ja znam zasto je ovo. Reko mi je danas ujutro: hvala sto si me vozila na hitnu i probdjela noc i sto stalno brines o meni. Znaci placem 😢💗 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    I dobijem sms : Dođem doma pa te ukradem💋 
    I'm scared 🙈🙊 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Honey

    I dobijem sms : Dođem doma pa te ukradem💋
    I'm scared 🙈🙊


    Hehe zvuci onako muski romanticno 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.