Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Panda bas dosta dobije muz,  15 dana za bebu je super.
    Ne moram ni reci da tako i mi odemo s popisom i nista ne kupimo 😂

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Gnijezdo mi super izgleda ali necu kupovati. Sve si mislim di cu skladistit sve te bebine stvari poslije
    😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    panda102

    Pa i moj ima godišnji i onih 15 dana što mu pripada kad rodim će iskoristiti nekih 15.dana nakon poroda, kad mi ode mama i svekrva, i onda kontam nekako će se sve posložit za more :) i ja jedva čekam… sve u vezi s njom jedva čekam <3
    Joj mi smo toliko smiješni, jučer išli kupit banjicu i držalo i podlogu, ništa nismo kupili hahhahaah


    hahahaha znam kak vam je Pando, i mi se stalno nadobudno uputimo u dućane i vratimo se praznih ruku. Da mi frendice nisu dale krevetić, kolica i odjeću ništ još nebi imala!! Osim ono s Aliexpresa:))
    15 dana??? blago tebi, moj dobije 2 dana :/ al će uzet malo godišnjeg pa da bude bar ciejli tjedan u komadu. Mi planiramo na more početkom 8.mjeseca sigurno, imamo sreće da on ima kuću kod Crikve, a ja na Viru pa možemo planirat kako god nam paše! Ako je neko usput, slobodno navratite!!:)
    I ja jedva čekam to malo čude, ne mogu više!! Danas mi je 100 dana do poroda 

    [/url [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Zrinchy

    panda102

    Pa i moj ima godišnji i onih 15 dana što mu pripada kad rodim će iskoristiti nekih 15.dana nakon poroda, kad mi ode mama i svekrva, i onda kontam nekako će se sve posložit za more :) i ja jedva čekam… sve u vezi s njom jedva čekam <3
    Joj mi smo toliko smiješni, jučer išli kupit banjicu i držalo i podlogu, ništa nismo kupili hahhahaah

    hahahaha znam kak vam je Pando, i mi se stalno nadobudno uputimo u dućane i vratimo se praznih ruku. Da mi frendice nisu dale krevetić, kolica i odjeću ništ još nebi imala!! Osim ono s Aliexpresa:))
    15 dana??? blago tebi, moj dobije 2 dana :/ al će uzet malo godišnjeg pa da bude bar ciejli tjedan u komadu. Mi planiramo na more početkom 8.mjeseca sigurno, imamo sreće da on ima kuću kod Crikve, a ja na Viru pa možemo planirat kako god nam paše! Ako je neko usput, slobodno navratite!!:)
    I ja jedva čekam to malo čude, ne mogu više!! Danas mi je 100 dana do poroda


    Ajmeee Zrinchy!
    Mislim da kad mi brojka padne ispod 100 na tickeru,  da ce me panika pocet loviti,  znaci kroz par dana 😂😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    A jaaa, jos 50 dana 😱😱😱

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Da da 15 dana dobije od države plaćeno, kojih mora iskoristiti do 6.mjeseca djetetovog života. inače mu propadne, i onda svake godine dobija po 5 dana dok ne krene u školu. A plus ima još i od firme 3 dana, to će uzeti ono kad budem trebala doći kući iz porodilišta aBd.
    Honey nisam komentarisala sobicu <3 divna. Baš ste se potrudili, a naljepnica je divna, gdje si tu našlaaaaaaaa? nemoj mi neke od 100E+, štedim za auto hahaha
    Mi jučer gledali jednu Mimu xari i baby blue unutra ona podloga, baš slatko :)
    Aj mi smo grozni Bgm što se tiče šopinga… a ja sam primjetila da se baš umaram, jedva čekam nazvati sutra doktoricu da vidim željezo, sigurno je opalo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    A gnijezdo neću kupiti. imam onaj jastuk za dojenje. Ušuškam je u to i glumim gnijezdo :D

    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Hello.. ni ja necu gnijezdo uzimati.. mislim da nema potrebe- iako mi to jako slatko, al djeluje mi opasnije od ogradice🤔
    Citam 100 dana, 50 dana… ja evo na 37 i lagano vec panika😅 . Morat cu i torbu pocet pakirat🙈
    Honey- svidja mi se sobica.. mi smo isto imali krecenje…naslikala sam oblacic i u boju stavila sljokice. Zadovoljna sam. Nije prekičasto ali se vidi..

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    EveM

    Hello.. ni ja necu gnijezdo uzimati.. mislim da nema potrebe- iako mi to jako slatko, al djeluje mi opasnije od ogradice🤔
    Citam 100 dana, 50 dana… ja evo na 37 i lagano vec panika😅 . Morat cu i torbu pocet pakirat🙈
    Honey- svidja mi se sobica.. mi smo isto imali krecenje…naslikala sam oblacic i u boju stavila sljokice. Zadovoljna sam. Nije prekičasto ali se vidi..


    Molim te reci mi gdje si kupila te šljokice

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Eve stavi da vidimo kako izgleda :) 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.