Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu
    Panda u Bauhausu sam uzela.. imas srebrne i zlatne. Iako sam imala i one klasicne sljokice u prahu doma pa sam jos dodala u boju( bojala sam se da ce na tu kolicinu biti malo sljokica).
    Ita, saljem slike.. ne mogu bas uslikati da se vide sljokice- vise se presijava na dnevnom svjetlu ako je zid nasuprot prozora ili navecer kad svjetlo upalim- onda mi je najljepse.
    Ovdje se mozda malo vide sljokice
    Ovdje se mozda malo vide sljokice

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    EveM

    Panda u Bauhausu sam uzela.. imas srebrne i zlatne. Iako sam imala i one klasicne sljokice u prahu doma pa sam jos dodala u boju( bojala sam se da ce na tu kolicinu biti malo sljokica).
    Ita, saljem slike.. ne mogu bas uslikati da se vide sljokice- vise se presijava na dnevnom svjetlu ako je zid nasuprot prozora ili navecer kad svjetlo upalim- onda mi je najljepse.


    Jako lijepo, ovo mi se bas svidja. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    EveM

    Panda u Bauhausu sam uzela.. imas srebrne i zlatne. Iako sam imala i one klasicne sljokice u prahu doma pa sam jos dodala u boju( bojala sam se da ce na tu kolicinu biti malo sljokica).
    Ita, saljem slike.. ne mogu bas uslikati da se vide sljokice- vise se presijava na dnevnom svjetlu ako je zid nasuprot prozora ili navecer kad svjetlo upalim- onda mi je najljepse.


    Preslatko 😍

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Curke ne stignem sve citat. Hvala na lijepim komentarima za sobicu, i nama je divna, svako malo idem u nju bezveze🤣
    Gnijezdo je mama kupila jer kaze da joj je nesto najsladje ikad..🤣 to mi je najvjse za u boravku kad budemo, dok ja kuham il tako nesto, iako cu za to imat i nunu, al dobro nek se nadje. Ak nece bit za bebu bit ce za Pixia🤣
    Honey preslatka ce sobica bit, jedva cekam vidjet kad bude gotova :) 
    Za ogradicu, i mene je malo strah, al imam kameru na babyfonu pa cu stalno gledat🤣
    Ugl, cekam pregled u vinogradskoj, napokon da vidim svoju malu lopticu😍do sad je po mjerama najsitnija od svih valjda na faceu, iako dr kaze da je po udzbeniku ☺️ Sad cemo vidjet kolko ima kila

    [lilypie.com]

  • Avatar Zrinchy

    Zrinchy

    Broj poruka: 403

    Prijavi adminu

    EveM

    Panda u Bauhausu sam uzela.. imas srebrne i zlatne. Iako sam imala i one klasicne sljokice u prahu doma pa sam jos dodala u boju( bojala sam se da ce na tu kolicinu biti malo sljokica).
    Ita, saljem slike.. ne mogu bas uslikati da se vide sljokice- vise se presijava na dnevnom svjetlu ako je zid nasuprot prozora ili navecer kad svjetlo upalim- onda mi je najljepse.


    Eve prekrasnooo jeee! i ja bi tooo!!!
    Da Proudy, tebi je sutra 100! 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Panda, košta 260kn http://magiswall.hr/default/naljepnica-za-zid-ime-za-djecu-pandice.html [magiswall.hr]
    Jelde kak je lijepa? Al nisam se odlučila šta ću… Kad su mi najljepše one od 100eur, hahaha muž me hoće ubit hahaha

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Amje uzas,  od sutra si ne gledam ticker uopce 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Komentar mog muža na trakice što smo sve naručile za curicu: Panda dijete će nam se rodit ćelavo, šta će joj to….de odmah joj kupi i maturantsku haljinu :(

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Eve prekrasno, svaka čast :)
    Honey ako mu kažem 100e bojim da će reći da će on nacrtat. Svaki komentar mu je a nema ništa skuplje, sigurno si istražila ahhahahaha
    I onda kao dijete neće ni znati kako se zove a da ima tako skupe stvari… moram ga prebiti :P

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jao kod mene ovih dana baby boom,  evo mi jos jedna prijateljica od jutros u radjaoni,  puko vodenjak. 😁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.