Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure,
    Hvala na podrsci !
    Stvarno nisam ni mislila da ovako “ rano ” moze doci do toga, bojala sam se opcenito komplikacija, i sreca je ta da sam otisla !
    Jako me boli trbuh, imala sam dva dizanja, prvo je bilo kaoticno, prestrasno, ali sad drugo je ok proslo..boli ali proci ce.
    Sad me svega strah, bakterija, infekcija kod bebe…u jednu ruku sam jako smirena i vjerujem da ce sve biti ok ! 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    mono1111

    Cure,
    Hvala na podrsci !
    Stvarno nisam ni mislila da ovako “ rano ” moze doci do toga, bojala sam se opcenito komplikacija, i sreca je ta da sam otisla !
    Jako me boli trbuh, imala sam dva dizanja, prvo je bilo kaoticno, prestrasno, ali sad drugo je ok proslo..boli ali proci ce.
    Sad me svega strah, bakterija, infekcija kod bebe…u jednu ruku sam jako smirena i vjerujem da ce sve biti ok !


    Mono, i ja vjerujem da ce sve biti ok.
    Prosle ste onaj najkriticniji period i onaj kriticni. Cura ima vec dobru tezinu, presle ste 32 tjedan.
    A mislim da neonatolozi gore stvarno imaju iskustva jako puno i da paze jako i vode brigu o svakom detalju. 
    Moja kolegica je prosle godine rodila u 29 tj, nakon prsnuća vodenjaka, beba je bila ispod kilu, bili su u petrovoj skoro 2 mj, dok maleni nije dosao na nekih 2500 i poceo papati bez velikog umaranja. Evo sad su jedino vjezbaci na goljaku da motorikom sustignu vrsnjake, ostalo je sve ok i malac funkcionira super.
    A kod tvoje lavice je veliki faktor to sto si ti stvarno odreagirala na vrijeme i sprijecila neko veliko cekanje i mozebitni razvoj komplicaija zbog niskih otkucaja

  • Avatar bejb23

    bejb23

    Broj poruka: 526

    Prijavi adminu

    mono1111

    Cure,
    Rodila sam hitnim carskim u 33 tt, bebu nisam osjecala navecer, baby watcher mi je pokazao niske otkucaje…otisla na hitnu, srecom, i spojili me na ctg, otkucaji su padali, cak do 40, i nakon 4.pada odmah carski ! Beba je 1800 g, 44 cm, u inkubatoru i na respiratoru.
    Nisam ju vidjela, tek sutra :(


    Draga moja Mono, cestitam ti na curici. Zelim vam puuuuuuno zdravlja i srece. Vjerujem da ce sve biti dobro i da je Orion pravi borac na majku! Emanuela i ja vam saljemo puno pusa i pozitivnih vibri. U molitvi ste nam 😘💟 

    💗Baby E💗
    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Hvala cure !
    Nadam se da ce sve teci uredno !
    Bejb,
    ❤❤❤, tebi takodjer puno srece zelim !!!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Dobro jutro :)
    Mono još jednom :* biće to sve ok, jaka je ona na mamu :) toliko ste već skupa u stomaku prošle da ovo izvan me ne brine uopće :) 
    Danas imamo ogtt-uše. SRETNO CUREEEEEE pišite :*

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Evo ja u labu,  cekam tek prvo vadjenje. Gladna sam ko pas,  od sinoc. Jedva sam zaspala od gladi 😂😂😂😂

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Bok curke, ja jučer obavila ogtt test i dobro da jesam. Danas je sve snježno. Draga Mono bit će sve ok. Te su bebače pravi borci. Sad sam i ja počela počela brinut ak ne čujem lupkanje, a tek sam 25 tjedan. Dat će Bog da bude sve u redu. Pomolit ću se za vas. Čuvaj se. Javi kako je bebica.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Evo cure obavila prvo vadjenje i popila ovo govno. Jedva popila,  zeludac mi je u grlu. Fuj fuj!
    Al neces van,  makar crkla!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jutroooo!!!! Oooo Proudy jesi vidjela vrijeme, stvoreno za ogtt-uše 😁 ja evo upravo sada strusila svoj dorucak njamiiiiii nije tako strasno, ja zamislila da jedem baklavu, rekla sam drugi put malo oraha donijet hahahaha

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    probam napravit tiker dolje - ali neide mi. ako se nekome dadne step by step.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.