Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Waiting,
    Znaci ovo me toliko potreslo !!!! Neizmjerno mi je zao ! Jakooooo, jakoooooo !!!!! Bas sam se veselila da zajedno pratimo, jer smo samo dan razlike  ! Jednostavno…ostala sam bez rijeci…..nemam rijeci utjehe…..stvarno….
    Kao sto kazu, vjerovatno je neka krom.greska bila….tako rano..smatram da bolje da ode rano, nego ne dao Bog da se dodje do kasnijeg tjedna !
    Drzi se i javljaj mi molim te !
    Na Merkuru si bila prosli put na kiretazi?? I u Petrovoj ti uspavaju, samo da znas…ali odi radje na Merkur.
    Saljem puno pozdrava i sigurna sam da cemo se uskoro opet druziti i pricati o tim trudnickim temama !

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    bebica123

    To bi bilo super kad se ne bi trebala narucivat… probat cu jos proguglat…
    a vadenje krvi za odredivanje krvne grupe radim u svom domu zdravlja? Prva trudnoca mi je pa toliko malo znam o svemu tome i danas mi je doktorica rekla xy stvari i tolko nabrajala da kad sam izasla iz ambulante nisam znala ni kak se zovem…. 😂


    Polako ništa od toga ne moraš odmah danas ili sutra. 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    mono1111

    Waiting,
    Znaci ovo me toliko potreslo !!!! Neizmjerno mi je zao ! Jakooooo, jakoooooo !!!!! Bas sam se veselila da zajedno pratimo, jer smo samo dan razlike ! Jednostavno…ostala sam bez rijeci…..nemam rijeci utjehe…..stvarno….
    Kao sto kazu, vjerovatno je neka krom.greska bila….tako rano..smatram da bolje da ode rano, nego ne dao Bog da se dodje do kasnijeg tjedna !
    Drzi se i javljaj mi molim te !
    Na Merkuru si bila prosli put na kiretazi?? I u Petrovoj ti uspavaju, samo da znas…ali odi radje na Merkur.
    Saljem puno pozdrava i sigurna sam da cemo se uskoro opet druziti i pricati o tim trudnickim temama !

    Mono si ti bila na pregledu?
    Da li je sve uredu? 
    Što su ti rekli?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Cure, ja sam bila, nisam se prije stigla javiti…isla sam nesto obavljati..
    Srce kuca, plod je i dalje manji za 3 dana, ali valjda je to ok, ne znam ;/
    Ali dokt.nije nasla otkucaje sigurno cca 10 - 15 sek, i jos sam ja gledala, jer uvijek gledam i vidim plod kojem ne kuca srce, znaci nesto prestrasno…..bila sam prestravljena…i dalje sam u soku, u prsima me steze…kao da ne mogu do zraka doci, pogotovo sad kad sam za Waiting procitala !
    Ugl.onda je nakon trazenja pronasla otkucaje i pokazala mi.je….da li se vama dogodilo da vam otkucaje u tim tjednima duze trazi..?
    Prije je plod cijeli vibrirao jer je bio mali…a sad, znaci uzas !
    Te sekunde su trajale kao vjecnost….
    Bebica, u Petrovoj ti se vadi krv na uputnicu bez placanja, u Vg se placa cca 300 kn, a ne vidim sad neku razliku….osim u novcima, pa ako zelis odi u Petrovu na kombinirani probir… ja idem za dva tjedna na uzv u Petrovu i krv vaditi za te markere ipak…

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    bebica123

    To bi bilo super kad se ne bi trebala narucivat… probat cu jos proguglat…
    a vadenje krvi za odredivanje krvne grupe radim u svom domu zdravlja? Prva trudnoca mi je pa toliko malo znam o svemu tome i danas mi je doktorica rekla xy stvari i tolko nabrajala da kad sam izasla iz ambulante nisam znala ni kak se zovem…. 😂


    Za krvnu grupu i testove senzibilizacije vadis u Petrovoj 3, transfuzijska medicina !

    [lilypie.com]

  • Avatar Balda

    Balda

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    mono1111

    bebica123

    To bi bilo super kad se ne bi trebala narucivat… probat cu jos proguglat…
    a vadenje krvi za odredivanje krvne grupe radim u svom domu zdravlja? Prva trudnoca mi je pa toliko malo znam o svemu tome i danas mi je doktorica rekla xy stvari i tolko nabrajala da kad sam izasla iz ambulante nisam znala ni kak se zovem…. 😂

    Za krvnu grupu i testove senzibilizacije vadis u Petrovoj 3, transfuzijska medicina !


    Bebica, krv vade od 7 i 30 do 11, najbolje ti je doći pred kraj radnog vremena jer je najmanja gužva

  • Deleted user

    Broj poruka: 1207

    Prijavi adminu

    U petak idem..rijesila sam opcu ipak jeedva jer kao sta ce mi opca za posao od jedne minute ma uzas…onda mi se doktorica smilovala jer sam rekla ako nejde opca idem za merkur..
    I meni je dugo trazio lupkao po njemu ni nista…plod je mali 2.3cm kaze da je negdje sa 8*6presrao s razvojem a i odmah je vidio da gestacijska nije pravilnog oblika…
    Ma ne znam kad cu vise ici ako i hocu bas sam pricala s muzem to ce biti nagodinu kod Radoncica.
    Znam da ni to nije nikakva garancija no jos cu i to pokusati ako nejde odustajemo….zivci ce mi otic…sest postupaka i dva spontana..ne znam kako cu se vise moc veselit trudnoci…

    waithing

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    mono1111

    Cure, ja sam bila, nisam se prije stigla javiti…isla sam nesto obavljati..
    Srce kuca, plod je i dalje manji za 3 dana, ali valjda je to ok, ne znam ;/
    Ali dokt.nije nasla otkucaje sigurno cca 10 - 15 sek, i jos sam ja gledala, jer uvijek gledam i vidim plod kojem ne kuca srce, znaci nesto prestrasno…..bila sam prestravljena…i dalje sam u soku, u prsima me steze…kao da ne mogu do zraka doci, pogotovo sad kad sam za Waiting procitala !
    Ugl.onda je nakon trazenja pronasla otkucaje i pokazala mi.je….da li se vama dogodilo da vam otkucaje u tim tjednima duze trazi..?
    Prije je plod cijeli vibrirao jer je bio mali…a sad, znaci uzas !
    Te sekunde su trajale kao vjecnost….
    Bebica, u Petrovoj ti se vadi krv na uputnicu bez placanja, u Vg se placa cca 300 kn, a ne vidim sad neku razliku….osim u novcima, pa ako zelis odi u Petrovu na kombinirani probir… ja idem za dva tjedna na uzv u Petrovu i krv vaditi za te markere ipak…


    Moja je meni prvo preko trbuha krenula radit utz i stala, digla se i otisla do kompa. Ja se usrala. Rekla ona ma ipak cemo radit vaginalno…samo sam zaboravila upisat nesto o pac. prije mene. 
    Pa meni je trazila srce par sec. Plod je veci i mice se i treba sad dubinu uhvatit i presjek. Prije je cijela beba bila samo srce. Ali sad ti ginekolog i gleda puno drugih stvari. Ako vidi da se mice i doplerom da protoci su kroz pupčanu itd… nece odmah gledat srce vec kad se lijepo prikaže. 
    Sad si 9+5 cca? Bitno da napreduje.

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    mono1111

    Cure, ja sam bila, nisam se prije stigla javiti…isla sam nesto obavljati..
    Srce kuca, plod je i dalje manji za 3 dana, ali valjda je to ok, ne znam ;/
    Ali dokt.nije nasla otkucaje sigurno cca 10 - 15 sek, i jos sam ja gledala, jer uvijek gledam i vidim plod kojem ne kuca srce, znaci nesto prestrasno…..bila sam prestravljena…i dalje sam u soku, u prsima me steze…kao da ne mogu do zraka doci, pogotovo sad kad sam za Waiting procitala !
    Ugl.onda je nakon trazenja pronasla otkucaje i pokazala mi.je….da li se vama dogodilo da vam otkucaje u tim tjednima duze trazi..?
    Prije je plod cijeli vibrirao jer je bio mali…a sad, znaci uzas !
    Te sekunde su trajale kao vjecnost….
    Bebica, u Petrovoj ti se vadi krv na uputnicu bez placanja, u Vg se placa cca 300 kn, a ne vidim sad neku razliku….osim u novcima, pa ako zelis odi u Petrovu na kombinirani probir… ja idem za dva tjedna na uzv u Petrovu i krv vaditi za te markere ipak…


    Bitno da je sve super..ja sam sad prestravljena..
    Nadam se da ce kod mene sve biti ok

    [lilypie.com]

  • bebica123

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam na pomoci… 

    Waithing, jako mi je zao i nemoj prestajati pokusavati, jednom ce sve biti u redu, nemoj samo potonut 🙁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.