Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    ikyri

    • Forums pa onda na PseudoHTML, UBBCode and BB Codei ima opcija da klikneš kg/cm


    Probala sam ali ne želi, sad se ne želi ni izbrisati, inače mi cijeli forum steka, hvala

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    nina1312

    ikyri

    • Forums pa onda na PseudoHTML, UBBCode and BB Codei ima opcija da klikneš kg/cm

    Probala sam ali ne želi, sad se ne želi ni izbrisati, inače mi cijeli forum steka, hvala


    probaj preko mobitela, meni na kompu šteka i neda izbrisat a na mobitelu radi. samo je kopiranje malo koplicirano na mobitelu poludim dok namjestim da mi sve kopira. Dugo držiš pa kopiraš barem tako na samsungu. 
    Waithing ja bi vratila, nećes više imati povjerenja u njega i baš ne znam kako ćes reagirati da ga tu i tamo vidiš. 

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    ikyri

    nina1312

    ikyri

    • Forums pa onda na PseudoHTML, UBBCode and BB Codei ima opcija da klikneš kg/cm

    Probala sam ali ne želi, sad se ne želi ni izbrisati, inače mi cijeli forum steka, hvala

    probaj preko mobitela, meni na kompu šteka i neda izbrisat a na mobitelu radi. samo je kopiranje malo koplicirano na mobitelu poludim dok namjestim da mi sve kopira. Dugo držiš pa kopiraš barem tako na samsungu.
    Waithing ja bi vratila, nećes više imati povjerenja u njega i baš ne znam kako ćes reagirati da ga tu i tamo vidiš.


    Hvala, uspjela 😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma nista danas od tih nalaza sve mi se cini. 
    Bas sam pogledala od proslog puta, vadila sam krv u petak i dobila nalaze u utorak u podne.
    Valjda ce sutra stic. 
    Elvira kako je?

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Waiting,
    Ja ga ne bi vratila, to bi mi bio poticaj za daljeee !
    Mozda je i srce stvarno kucalo do prije neki dan….a plod prestao s razvitkom !
    Ugl.napravi kako smatras da je najboljeeeeeee!
    Javiiii seeee
    Ikyri, 
    Jojjjjjjj, a nista, sutra ce nalazi doci !!!!! Javi odmah
    Elviraa, javi nam se cim zavrsis

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Sve super 😀😀beba se mice sve u 16..nuhalni 1.3 mm tako da je rekao da ne moram na daljnje pretrage ako necu samo ako ocu na triple test u Petrovu ali to od 15-18 tjedna..rekla sam da cu ici na to tako da ce mi to biti slj.uzv tamo..beba je bila jako u pokretu pa je jedva izmjerio i to par puta i rekao je da super raste i eto..ja sretna i presretna i nemogu zaboraviti kako se micalaa

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    Sve super 😀😀beba se mice sve u 16..nuhalni 1.3 mm tako da je rekao da ne moram na daljnje pretrage ako necu samo ako ocu na triple test u Petrovu ali to od 15-18 tjedna..rekla sam da cu ici na to tako da ce mi to biti slj.uzv tamo..beba je bila jako u pokretu pa je jedva izmjerio i to par puta i rekao je da super raste i eto..ja sretna i presretna i nemogu zaboraviti kako se micalaa


    Super! 😘😍

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Super Elvira , bas mi je drago da eto netko ima lijepe vijesti!!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Elviramagistic

    Sve super 😀😀beba se mice sve u 16..nuhalni 1.3 mm tako da je rekao da ne moram na daljnje pretrage ako necu samo ako ocu na triple test u Petrovu ali to od 15-18 tjedna..rekla sam da cu ici na to tako da ce mi to biti slj.uzv tamo..beba je bila jako u pokretu pa je jedva izmjerio i to par puta i rekao je da super raste i eto..ja sretna i presretna i nemogu zaboraviti kako se micalaa


    Supeeer, bas mi je drago 🤗😁

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sofia88

    Sofia88

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Waithing baš mi je žao. Ja idem u petak i sad me strah. 

    Everything happens for a reason.

    [daisypath.com]
    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.