Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Zrinchy divna si 😍😍😍
    Ajme busom putujes? Svaka ti cast, ja se u autu jedva namjestim!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Zrinchy svaka čast na putovanju busom! A trbuh je 😍
    Ja se ko i Produy jedva namjestim u autu. Sad smo imali put od 6 sati, sjedila sam na jastuku za dojenje da budem na višem da vidim kud se vozim, a naslon spustila skoro do kraja. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama mia

    Mama mia

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Sarita_00

    Zrinchy svaka čast na putovanju busom! A trbuh je 😍
    Ja se ko i Produy jedva namjestim u autu. Sad smo imali put od 6 sati, sjedila sam na jastuku za dojenje da budem na višem da vidim kud se vozim, a naslon spustila skoro do kraja.


    Mi smo bili u Austriji u prvom mjesecu. 12 sati putovali… da mi nije bilo tog jastuka za dojenje ne bih izdrzala, tako i za ovo moje spavanje nocu. Jedino se na jastuk mogu namjestit i nekako zaspati.

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Ivana kod mene je jastuk u upotrebi još od 11. mjeseca i nema nikud i ništa bez njega. Gdje god idem, ide i on samnom. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Cure divne su vam buse😍
    Joj ja sam u komi, od jucer mi poceo uzasan svrbz po cijelom tijelu, luda sam, jedva sam zaspala. Zvala sam dr i kaze da ujutro hitno izvadim krv, da moze bit kolestaza, to su poviseni jetreni enzimi. Kupila sam i kremu bepanderm i ne pomaze bas. 🤯
    Drzte fige, sutra cu javit kad bude gotov nalaz. Ako budu jako visoki morat cu vjetojatno u bolnicu

    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Katuska nadam se da nije kolestaza. Mozda ti je samo koza suha od hormona. Meni npr. Je u trudnoci jaaaako suha i trosim ogromne kolicine bademovog ulja.. nikakve kreme druge mi ne pomazu. Ako se ne namazem- ne mogu izdrzati koliko me svrbi. A inace imam normalnu do masnu kozu..Krvna slika mi je dobra.
    Cure, nedavno je jedna od vas stavila da je neka akcija na Malm komodu iz ikee.. na stranici ne mogu naci da je ikakva akcija.. to isteklo?

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Ej cureee sve ste divne. Upravu je Pikica , proljetnice su divne sve 💕💕💕😍😍😍😍
    Mi s pregleda. Nekim mjerama odgovara 28+4 a nekim 28+6. Zadovoljna je kako raste. Ima 1250g. Glavom je dole a nogicama desno gdje je i osjecam. 😍😍
    Sljedeci pregled 11.4. U 15h. 
    Dobila sam beke uzorke neke pelene krpice svasta nesto. Bris na streptokok u 35tt se placa i 30€ je. Na dobrovoljnoj osnovi. 
    Skola za roditelje nam pocinje 3.4.
    Na socijalno isto moram 3.4.
    Sarita i mi krecimo sljedeci mjesec citav stan. Nas dvoje iako se mm zakleo prosli put da nece vise nikad krecit, ali pare su pare hahahaha
    Katuska te povisene jetrene ima jedna na fejsu pa je u bolnici. Nadam se da nije to da je neki prolazni svrab. 
    Zrinchy u busu omG hahahah 
    Proudy sretno s organizacijom ormara. Polahko

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Panda super😍 samo nek raste.. i meni su tak odstupanja u nekim mjerama ali sve ok. 
    Da cula sam se s njom na faceu, ona je bas dosta imala to poviseno pa je u bolnici. A sutra cu vidjet, nadam se da nije nista strasno, ako bude idem u bolnicu i sta sad, bitno da ona bude dobro

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Akcija je bila za vikend i mislim da je istekla-za komode. 
    Doktorica me pohvalila za izgled. Kako imam samo stomak. Kako se nista nisam udebljala da je bas zadovoljna. I kako sam sredjena hahaha 😜😜😜
    Secer mi je bio 5 6,1 i 5. Govori sigurno ste nesto dan prije pojeli. Rekoh kutijicu tik taka i 10 zvaka sam sazvakala jer mi je bilo muko. Kaze to je sve kao bez secera a puno zasladjivaca, moguce da je to. Zeljezo mi je 111 a donja granica je 120. Nije to komentarisala.
    Gumbek ja sam rekla muzu da kad se porodim on ce ici kupiti za curicu u cemu ce izaci. On sav blista i samo gleda sta ce kupiti hhahaha 

    [lilypie.com]

  • Avatar EveM

    EveM

    Broj poruka: 215

    Prijavi adminu

    Panda- tnx za info.. 
    super za pregled. Proljetnice sve neke fit 😍😍😍
    Meni muz bas smjesan danas. Salje mi sliku prekrasne haljinice koju su mu kolege s posla kupili…smjeh.. malo ga cimaju, al meni to tak slatko☺️

    https://lmtm.lilypie.com/DDa4p1.png [lmtm.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.