Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Dobri jutro curke 😗😗

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Je, mene ceka pregled… Sve mi neobicno da su mi pregledi tak cesto uzmem li u obzir da sam dosad isla svakih 5 tjedana 😂 Sutra ce mi biti sesti pregled u malo manje od mjesec dana. I sve se nadam da ce napokon biti nesta konkretno.. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Sarita_00

    Je, mene ceka pregled… Sve mi neobicno da su mi pregledi tak cesto uzmem li u obzir da sam dosad isla svakih 5 tjedana 😂 Sutra ce mi biti sesti pregled u malo manje od mjesec dana. I sve se nadam da ce napokon biti nesta konkretno..


    Ma ako i nece to se okrene u sat vremena….meni frendica imala pregled ujutro…reko joj betonaza…a navecer rodila, doslovno ispljunula dijete…drzim palceve 💪💪💪💪

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    U petak me posteno prokopala i navecer je ispao komad sluznog cepa. Jucer me skroz neki bolovi drzali, ali nista posteno. Eto i jutros skroz neki pritisak na sve strane, a trbuh mi ko kamen. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Znaci bacam telefon. Sinoc nisam nosila mob kad smo isli kod prijatelja. Sinoc dosla tei poruke gdje si jesil rodila?!? Jutros od muza sestra ej brat nije online sigurno si rodila. Jadni vi tamo sami. Aj jesam se izgalamila. Pa imam jos 14 dana do termina ljudi Boziji. Rekla sam samo da mi jos neko posalje poruku napisat cu da sam rodila i da dodje na babine. Pa ubicu se majkemi. 
    Pregled je sutra u 9 a vidim doktorica radi od 12. Kampiranje hahahahah sumnjam da ce me cackati. Nije im to bitno i izbjegavaju zbog infekcija. Ali vidjet cemo. Sad sam u bolnici nisam vise u zdravstvenom domu kaoo rizicna trudnoca. Hajd dobro. 
    Vjerovatno cu onda imati svakog pon preglede. Nemam pojma vidjet cemo sutra samo da afi bude dobar. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Definitivno treba onemoguciti komunikaciju sa trudnicama pred porod. Ok, svi su uzbudeni, ali mislim da nitko nije uzbudeniji od nas i muzeva. Kao da nam nije dosta tog iscekivanja, jos da svi napadaju sa svih strana. Neki dan sam pricala na telefon kad je svekrva zvala. Cula jesam da imam drugi poziv, ali mi telefon nije registrirao tko je. Da bi ona zvala za par sati sva u panici da zasto se ne javljamo, jesam u bolnici. Ajd to se muz javio i samo je rekao da ima i broj mobitela, pa ako se ne javljamo na kucni nekad zove na mobitel ako ju toliko zanima. U petak ista prica… Vec vidim da ce i sutra biti isto, jos pogotovo jer sam narucena tek u 1 i necemo doci kuci prije 3. Sve me strah da nece dotad razglasit po selu da sam rodila 😂😂 
    Zato moja mama samo posalje neku random poruku, tek toliko da se javim, pa nekad kasnije pita kako se osjecam. Nikad nije pitala jesam jos u komadu. 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro cure!
    Evo malac i ja budni,  muz jos spava,  kasno je dosao.
    Mene jucer ubili laznjaci,  na svakih 7 minuta,  vec sam mislila da cu morat zvat muza da dodje,  al na kraju se ipak smiriloi zaspala.
    Misli danas rostilj za rucak,  al veli M da mu se ne da,  da ce nas odvest negdje na rucak. Meni pase,  bitno da ne kuham.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jutro! 😂 I ja danas kasno iz kreveta izasla. Isto me vec uspjeli nanervirat, tlak mi skocio odma. Neznam koji su mi gori, ovi sta pitaju ‘ jesi li u komadu’ ili ono kao pa ‘sta jos nisi rodila’, ili oni sta komentiraju ‘ma neces ti jos’ ma nemoj jebote kako ti to znas??? Dode mi da odma odem rodit 😂😑 Aj jos smo i osjetljive sad, nemojte nas je…. 🤨 sarita bit cete ekstra lijepe! NINA hvala na lijepom postu i podrsci. Pikica javimo se, ako se sa Zrinchy uspijem izdogovarat, ona te moze kontaktirat onda preko fejsa. Ja sam cucicu pripremila za utorak, i to zacudo dosta brzo. 😁 Jel tko peko vratinu crne slavonske svinje na grillu i da li ima preporuku jel treba marinirat prije? 

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Honey ja uvijek za marinadu koristim mlijeko. To omeksa i najtvrdje meso. Znaci potopi u mlijeko i omekanit ces sigurnooo 😘😘 
    Jos nisi rodila???

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Bravo Panda, hvala 😘, skroz sam zaboravila na mlijeko, to cemo drugi put, sad necemo nista pa cemo vidit kako ce bit 😁 E dosla mi je poruka prije pola sata ‘U kojem sam FAZONU’ ? HAHAHAHA Kako na to odgovorit 🤔

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.