Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Muz je jutros napisao jednom da sam rodila da dodje na babine 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Mene je naravno svekrva nazvala… I odmah pitanje: Jel još ništa? Prvo sam joj htjela reći da očito ništa kad sam joj se javila na kućni telefon, jer ipak mu domet nije do bolnice. Nakon toga je usljedilo iščuđavanje što kuham i što ne kukam da mi je teško. Jest moramo, a i dok sam sposobna za sve, ne vidim zašto bi pravila invalida od sebe. A od kukanja da mi je teško i tako nemam neke koristi. Mada sam mislila da će mi biti teže, tako da još ostavljam prostora da postane teže i da onda imam razloga za kukanje. I kao šećer na kraju, drvlje i kamenje po doktorima kako su promašili termin (sad mi fali neki emotikon koji se lupa po glavi). Na kraju razgovora sam rekla da smo i mi jako nestrpljivi, ali da ju pozivi neće požuriti i da čim bude nešto će saznati.

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Ja jucer dobila prvu poruku dal sam jos u komadu. I mislim si kaj stvarno? Vec? Sve me strqh kaj bude do kraja. 😥😥😥

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Pa to i kazem, imam jos 19 dana do termina po ZM, znaci mozemo dodati jos 2 tjedna na to realno. 😁 ok nebi bas hjela jer mi se neda biti u trudovima jos mjesec dana ali realno moguce je. A opet je moguce i da sutra rodim. Ma sve je moguce, i ljudi su smijesni 😁 Sarita ja takvom prigodom korostim ovaj emotikon: 🤦‍♀️ ili ovaj 🙇‍♀️ Al trebali bi smisliti neki poseban za svekrve hahaha 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Pisala sam preko laptopa, a tamo i nije neki izbor emotikona 😂 Ali ovaj 🤦 moze nekako posluziti. Iako je jos uvijek nedovoljan 😕 
    Neki se uhvatili tog termina ko pijan plota i nedaj Boze prenijet! I nemos objasnit da nije dijete sat da ga tocno nastimas kad ce izac. Za sljedece dijete necu nikom reci kad je termin. Ili cu reci neki dosta kasniji termin, tek toliko da nas svi puste na miru 😑

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Ej ajde da me pita neko ko nije nikad rodio ili muskarci sto pitaju mog muza. Aliiiii zena koja je tri puta prenijela trudnocu me svaki dan pita ima li sta novi. Ono rekla sam joj sestra si mi aliii ako me samo jos jednom upitas do 2.6.necu ti ni javit kad se rodi. Kao sve su poruke u fazonu aj razumijem teee. Ma sta me razumijes ne kukam uopce ljudi Boziji. Ni a ne govorim nikom samo vama. Joj svi neke zrtve. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Hahahahahaha 😂🤣😂🤣 fali mi da kad me netko nazove ili kad se s nekim sretnem da ne pricamo o mojoj trudnoci i kad cu rodit i kako ce se dijete zvati. 😐 Zadnje je moja baba rekla da joj ime nije lijepo i da bi trebali dati ime Ana, po mojoj drugoj babi i mojoj svekrvi. Hahaha ludilo. Ja nikad nisam komentirala imena koje je ona dala svojoj djeci, a rodila ih je 7, nema Ane 😂 Evo da vam kazem, vratina sa grila crne slavonske svinje nesto fenomenalno. Ne treba nista ni marinirat ni solit/paprit. Peci na laganoj vatri duze, ostaviti socnije, soliti kad je peceno. Preukusno. Najela se ja danas luka, ima da me utusi 😁

    [lilypie.com]

  • Roo

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Pozdrav od Malene Gite i mene iz rodilišta :)
    3730, 51cm duga, porod jednostavan koliko može biti i bez ikakvih problema unatoč visokom tlaku.
    Dianatal gel mi nisu htjeli aplicirat (ah splitsko rodiliste) pa poklanjam 3 komada (rok je do kraja 6. Mjeseca)

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu
    S stvarno Honey kako nece biti Anaaa???? 
    Super da si se najela. Evo ja stavljam sliku sta sam ja pekla danas hhahah jao ono 9.mjesec i mirovanje. Ko je vidio svrhu od lezanja. Jesmo lude hahahahahah

     
    Malo baklave 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Sarita mislis li ti roditt!?!? Hahahah
    Gdje nam je Roo je li rodila hahaha evo me ko sestra od muza 🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Pa Rooooo nam je rodilaaaaaaa
    Cestitam draga od srcaaaaa 🎉🎊🎉🎊🎉❤️❤️❤️❤️🍼🍼🍼🍼
    Drago mi je da nije bilo komplikacija. Gita nam nije tako maleeena. Vjerujem da je prava slatkica 🎁🎁🎀🎀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.