Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • vokak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    proudy jel tebi ono ispao/ispadao sluzni cep?kako to izgleda?
    cure kako razlikovati trudove od bh kontrakcija? da li bh kontrakcije idu iz ledjaili su to trudovi

  • vokak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    anyone

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Pa kazu da boli. Eh sad ne znam jel te boli. Otidji se istusirati toplom vodom. Ako prestane su lazni. A ako se nastave ponavljati i na koliko minuta i tokom tusiranja e onda ces ubrzo tiskati hahahaa

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Vokak sluzni cep ti dode ko smrklji iz nosa, takve konzistencije, a boja mu moze varirat. A kod trudova bole i leda, ne samo naprijed. Jel to nesto krenulo?? 😊
    Honey kiflice stizu u ponedjeljak 😁😁 Ne mogu se pozalit na hranu u bolnici, i ukusna je i posteno se najedes od porcije. Samo sto ja oduvijek jedem barem 5-6 puta dnevno, pa mi je ovo sok za organizam 😂 I sto sam uuuuzasno zedna. Inace slabo pijem tekucine, jedva sam se u trudnoci tjerala na 1,5 l, a danas sam vec do sad popila litru! 
    Cura na kupanju, pa sam i ja otisla. Taman izadem iz sobe, stize dorucak. Samo sam rekla teti nek ostavi, da se odmah vracam. Skinem spavacicu, cujem da ide vizita, ali jos ima soba do mene. Tako da sam doslovno u 5 min bila natrag u sobi. Sad sam si sva mirisljava 😁

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • vokak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    a ako bole samo ledja ne bas i naprijed?

  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Jutro curke 🤗🤗🤗 nadam se da ste se naspavale.
    Danas sam odlucila oprati jos robicu koju sam dobila, ali toga je uzasno puno. 
    I posto je prekrasan dan, nadam se da ce me muuic nekamo izveszi 😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Ima li ko veci? Hahahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Curke da vas pozdravim, jedva cekam da se i vi preselite tamo na mame i bebe forum i da napokon vidimo vase beboline.. e da i da napokon ni vi ne spavate 🤣🤣🤣 pusaaa

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Panda se raspistoljila 🔫🔫🔫🔫 Cak dvije slike 😀 Ma prekrasne steeee 😍😍😍😍💕💕💕💕 Cvarak moj 😘 Bas ti je puno naraso trbuh od prosle subote. Napravila sebi Sarči mjesta 🙆🏻‍♀️ jedva cekam tu malu buntovnicu da vidim 😍 
    Katuska hvala na ohrabrenju hahaha moja beba ce spavat 😜 pusaaaa 💋 
    Sarita jesi se najela??? Moram ic kuhat rucak, bit ce bolonjez. Nrmam ideje. Napravit cu roladu sa jagodama. Nikad nisam pravila. Sutra opet gosti, pa nek im bude neugodno kako ih je trudnica dobro ugostila 😜

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Vokak kakva je situacija? Ako te boli u intervalima moze biti da su pravi trudovi. Mislim da je Proudy pisala da mogu i samo leda bolit. Ima ona recept, zaspi, ako te bol probudi onda su pravi 😁 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.