Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Panda bas si lijepa😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Cure kad je ono tlak kritican pa bi se trebalo javit dr? Meni je lose evo vec 2 sata pokusavam rucak skuhat. Inace sam niskotlakas i dosad u trudnoci mi je bio 110/70 max, sad mi je 132/80-90, ako ne legnem mislim da bi jos skocio. Svako malo moram lec uopce ne mogu bit na nogama 😢

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Joj Honey ako se lose osjecas tebi je onda kiritican. 130/80 je normalan ali nama je mozda visok jer nismo navikle. I meni kad bi tako skocio sigurno se ne bih dobro osjecala. Mislim da je 140-90 
    A Frckava hvala znam ja da sam lijepa al sam velika hahahahahahahahaha
    Katuskaaaa lopov siiii!!! Rado bih ja nespavalaaaaa samo da se rodi ovo velikooo pile vec 

    [lilypie.com]

  • frckava28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Honey heheh jesi skromna 😂😂😂 ali tak treba biti. I uopce nisi ogrmna 🤗 
    I da.. tlak je do 140/90 normalan. Ak prode te granice onda bi trebalo zvati lijecnika. I normalno da ga osjetite ak vam je inace nizi

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Honey bolje provjeriti ako ti je bas lose 😕 Nije se za zezat sad na kraju. 
    Evo i rucala napokon. Donijeli mi jest i probudili Laru kako su rondali sudem. Pa dok sam nju nahranila, umirila, dosla zena vec i skupljat sude. Sinoc sam pojela zalogaj i morala pauzirat, danas nisam stigla ni poceti 😂 Vodi ona racuna o mojoj liniji 😁 
    Panda mozda ti sebi djelujes ogromno, ali si bas divna! I Sarci isto tako ❤ Trudnice su uvijek lijepe 😉 

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    104/56mm, opet sam svoja 😄 hvala cure 😘 a citala sam da ako je gornji vise od 30mm nego uobicajeno i donji vise od 15mm, da bi se trebalo otic pregledat. Moj doktor me znao mrko gledat kad mi je bio 120/80, pa sam se malo zabrinula. Al kako mi se sa odmorom smirivao i malu osjecam normalno, necemo panicarit. Samo danas pomalo i sto vise odmarat. Sarita kako je s dojenjem? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Proudy gdje si danas, sikiras sad vec ☝️🙄 
    Cure jel se javljala na fejs? 

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Nije se javljala na fejs. Ma da je otisla rodit napisala bi sigurno. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Sarita_00

    Sarita_00

    Broj poruka: 1300

    Prijavi adminu

    Nije se javljala…😕
    Zasad sam zadovoljna kako nam ide. Bude malo svadanja da uhvati, pogotovo lijevu jer mi je ta bradavica nekako uvucenija. Ali uhvati. I ta lijeva me od prvog puta iritira. Nesto izmedu boli i pecenja. Smiri se dok povuce par puta. Svako malo sisa, pa zaspi i tako se vrtimo u krug. Dok sisa povuce 5-6 puta, malo pauzira i onda opet tako. Nekad ju moram malo cimnuti da nastavi. Nadam se da ce nastaviti dalje sve kako treba! 😊

    🙋‍♀️ 28
    🙋‍♂️ 37
    ➕ 25.3.21.
    Naše prvo ☀️
    [lilypie.com]
    Drugo ☀️ stiže ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu
    Ja legla nakon rucka da se primi. Zezam se nisam puno pojela. 
    Stvarno nas je malo ostalo 😏😏😏
    Hvala vam cure ali ja bih nju istisnula hahahah 👧👧👧
    Cak sam joj i krevetic ukrasila ali nece pa nece mala na zrak. 

    Jesi li napravila rolat -kolac Honey?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.