Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Svi skupa s tobom isčekujemo sutrasnji pregled i nadamo se da je sve u redu!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Hvalaaaa !

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mono si razmisljala ako.je sve ok da napravis one skupe testove iz tvoje krvi Nifty i Harmony i sl.?Jer ja imam filing da ces poludit na svakoj kontroli ako ista bude malo odudaralo. 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    I da cure ste razisljale o svim tim testovima. Ja idem na kombinirani probir sad u 12 tj…to ukljucuje mjerenje nuhalnog nabora i jos nekih parametara i plaćam cca 350kn u poliklinici sunce gdje mi se vade hormoni i statistički dobivam neki rezultat. S proslom trudnocom se nisam brinula jer su za Turenra i Pataua omjeri bili ogromni a za Down 1:2500 a ispod 1:250 je rizicno. Ali znam par cura što si imale jako lose nalaze i male omjere i provele.cijelu trudnocu u brizi a bebe su bile zdrave. Pa čak razmisljam jer imam 32 god da iskeširam 3-4000 kn i budem na miru. Što vi mislite?

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Super :)) cekamo jos sutra onda ali sve ce biti super vidjet ces :)) 

    [lilypie.com]

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Ja se isto mislim cak dal da uopce idem na taj kombinirani probir. Prvu trudnocu jesam i nalaz je bio dobar, al bas nedavno frendica rodila kojoj je kombinirani probir bio loš pa je isla na Nifty i on je bio dobar i sve je ok.. Ali uopce ne znam da li mi treba ta doza stresa u zivotu…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Jane_Doe

    Jane_Doe

    Broj poruka: 475

    Prijavi adminu

    meni je prva trudnoca bila skolska pa sam svejedno brinula i sama sebi postavljala razne dijagnoze..
    evo sad mi se desava sta se desava i i dalje mislim da nebi radila nikakve testove jer ako se pokazu rezultati losi ili dobri svejedno ni brinula, a i mlada sam, 23 mi je tek :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ikyri,
    Sto se tice tih testova, mislim da je Panorama najboji, najtocnije rezultate navodno daje, ali on kosta oko 5000 kn, Ninfty i Harmony su jeftiniji, ali isto tako navodno postoji sansa sad ne znam koji postotak da ce doci krivi rezultati…makar je to samo oko cca 5 - 10 posto mislim.
    Svakako da cu nesto od toga raditi….kombinirani probir necu jer kad vidim taj postotak, koji moze radi moje visoke bete biti i jako mali…svakako cu ici na mini anomaly scan kod Kosa u 12 tt, i vjerovatno cu tamo napraviti onda i Harmony mislim 3900 kn.
    Nesto od toga moram !
    Nadam se da cu docekati taj famozni 12 tt !

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ikyri,
    Meni je inace predlozena rana amniocinteza od strane geneticara, posto mi je u zadnjoj T bila triploidija, makar sigurna sam da bi se nekakva greska vidjela i na uzv, npr.kod Kosa….
    Mislim da necu na amnio ici, ipak mi se taj rizik od 1 posto cini jako veliki s obzirom na sve sto se izdogadjalo…jedino ako se na uzv bude nesto vidjelo da nije u redu, onda cu i amnio raditi, ali isto privatno negdje…

    [lilypie.com]

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    A gdje radi dr Kos?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.