Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    panda102

    A vidis mene nista nije pitala i uradila je bris hahaha meni je nakon mjesec dana doslo da nije uredu, to je u sloveniji, kod vas ne znam. Ako je sve ok onda nista ne salju.


    Ma nije ni meni moj ništa rekao, meni je kliknulo nakon seksa i onda sam ja njega išla zvati da ga pitam da li je sad problem sa brisevima…ono nevjerojatno. Oni valjda računaju da se mi oko svega informiramo i googlamo. I sad to i radim, šta ću…
    Ipak se nadam da će kod privatnog biti bolje i da će me u sve lijepo uputiti. Kod nas isto mjesec dana mislim…što mi je vrlo glupo, takve stvari bi čovjek trebao dobiti za tjedan max. Ako privatno ides dobiješ za dan-dva, ali preeeeskupo. Ja sam jedino znala papa test otići ponoviti nakon terapije jer mi nije imalo smisla čekati mjesec dana da vidim je li sada dobar, to je bilo 150kn što mislim da je super cijena.  

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Brisevi su meni dosli cak kroz cca 6 dana, rmozda i prije, a rekli su mi da se cekaju 10 tak dana !
    Mislim da je bolje otici kod zubara ako imas pokvareni zub nego ne…
    Ja idem svakih 6 mjeseci na ciscenje kamenca, i taman mi.pred kraj T pada tih 6 mjeseci…
    Ikyri ti je filozof 🤓🤓🤓🤓

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Veja,
    Cekanje mi stvarno ne ide ! A jos svaki dan doma i slusam otkucaje, ne znam sto bi da nemam taj watcher…zavrsila na psihijatriji !!!

    [lilypie.com]

  • KungfuMaca

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Heh, moje zadnje farbanje je prošlo ovako: ofarbam se, nakon toga odem kupit test za trudnoću, napravim ga, kad ono + :) tek sam nakon toga saznala da se farbanje ne preporuča u prvom trimestru… ne znam što nisam prekršila u ta prva 3 tjedna trudnoće, kad sam bila na GO (radila test dan prije ljetovanja i bio negativan, pa nisam očekivala + 10 dana nakon, navikla već da bude - … Ali, eto, sve je u redu i vjerujem da će tako i ostati!:)

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    3 posto da..ali za pramenove se koristi rijetko 9 posto a vecinom 12 posto..pustala sam kosu 5 godina i kako je rasla tako je rezala..vjeruj mi znam sta govorim..imala sam rane po glavi..da se razumijemo nije to bilo od jednog blajhanja..vec od toga da sam htjela biti platinasta plavusa pa je moja frizerka svaki puta u boju dodavala i malo praska za blajh i zaljevala sa 12 postotnim hidrogenom..nakon par tretmana sam se mogla plakati sama nad sobom al nije zena kriva..ja sam htjela biti bijela..haha..ugl..ne pokusavajte kod kuce..zazirem od praska i hidrogena..znam da su svugdje kemikalije ali ja si mislim ako su se meni tako po glavi rane napravile ne moze biti dobro ni za bebu..ugl.za boje samo gledam da nemaju amonijaka ostatak moze proci..mada velim..kada bi na sve gledala nebi se ni prale ni nista

    [lilypie.com]

  • Avatar nina1312

    nina1312

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Jeste već razmišljale o imenima? 😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Hahaha Mono, sa zadnjom si me baš nasmijala  

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda, sve super, bebonja lijepo raste, tlak, urin, sve super, kila +1… Dobila uputnicu za urinokulturu i transfuziju. Kontrola 27.10. jer mi doktorice nema 2 tj onda pa da mi ne bude dugo. 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Lijepo kaktus! Znači imamo jako puno pregleda taj tjedan, super, bit će zanimljivo  
    Koliko si ti T? Stalno zaboravim a nemaš ticker.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mama mia

    Mama mia

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Ja sam sad trudna skoro 15 tt, idući tjedan ću na pregled. Nadam se da će se spol otkriti. 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.