Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    ikyri

    Curke da li ste vi već razglasile svima o trudnoći ili ne. Ja sam u prvoj trudnoći čekala 12 tj. ali više zbog toga što su se meni u glavi kockice morale posložit da to izgovorim. Sad sam već rekla mnogima ali me kopka šta ako nešto ode po zlu…svima ću morat to govorit…. Ni sama neznam. Ali baš nemam puno isprika za loše mi je nemogu se nać na kavi… i tako 2 mj.


    Ja sam rekla samo najblizoj obitelji, frendovima i na poslu jos nisam.. cekam 12tjedan.. tek sam se i vratila sa porodiljnog i ne zelim nista govorit dok ne prodje ovaj “najrizicniji” period… Nadam se da ce biti sve ok…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleG

    LittleG

    Broj poruka: 293

    Prijavi adminu

    mono1111

    LittleG

    Mono… Sad i ja vidim… Tipkala si i meni i bila podrška… Evo sad ja čestitam tebi i samo hrabro naprijed. Bude sve ok….
    LittleG,
    Ajmeeeee, ja ovdje kao starosjedioc….nadam se da cu se sad pomaknuti s mrtve tockeee !
    Hvaaaala puno !
    Iiii doslo je tvoje cudo koje se zamalo nije vidjelo na uzv onaj put !!! :)))

    Moje malo čudo spava kraj mene… Zato kažem Mono sigurna sam da ćeš nas i ti obradovati u travnju. Šaljem dobre vibracije 

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    LittleG

    mono1111

    LittleG

    Mono… Sad i ja vidim… Tipkala si i meni i bila podrška… Evo sad ja čestitam tebi i samo hrabro naprijed. Bude sve ok….
    LittleG,
    Ajmeeeee, ja ovdje kao starosjedioc….nadam se da cu se sad pomaknuti s mrtve tockeee !
    Hvaaaala puno !
    Iiii doslo je tvoje cudo koje se zamalo nije vidjelo na uzv onaj put !!! :)))
    Moje malo čudo spava kraj mene… Zato kažem Mono sigurna sam da ćeš nas i ti obradovati u travnju. Šaljem dobre vibracije


    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Evo ja i danas bez nekih mučnina. Uzela sam si b-kompleks prije dva dana…navodno b6 smanjuje mučnine, kako pijem samo folnu a u prijašnjoj sam pila prenatalna vitamine od samog početka a mučnine su bile manje. Pa sad … možda je povezano a možda samo imam dva dobra dana. Ne želim na loše ni pomišljat. 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    ikyri

    Evo ja i danas bez nekih mučnina. Uzela sam si b-kompleks prije dva dana…navodno b6 smanjuje mučnine, kako pijem samo folnu a u prijašnjoj sam pila prenatalna vitamine od samog početka a mučnine su bile manje. Pa sad … možda je povezano a možda samo imam dva dobra dana. Ne želim na loše ni pomišljat.


    Nemoj pomisljati na lose….sve je to normalno, i ja se uvijek isprepadam kad pomislim da sam izgubila simptome, a to je bilo u vise navrata. Ali simptomi nisu uvijek jednaki.
    Koji si to sad tjedan?

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Sad sam 9+5 …ja mislim. Trudnoća mi je 5 dana mlađa od dana zadnje menstruacije. Termin mi pada ravno u prve dane proljeća.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Pregled sam imala tamo sa 6+5 a ja sam bila sigurna da sam 7+0, po tom pregledu je došlo do oplodnje skoro 3 dana nakon nekog zadnjeg odnosa, a znam kad sam ovulirala. I test mi je bio pozitivan 2 dana prije nego sto sam ja mislila da cu dobit m. Po UTZ nalazu mi je test bio pozitivan 5 dana prije očekivane M(nije bio jutarnji urin). A kako sam prenjela prošlu trudnoću 2 tj. znam da je termin totalno nebitan. Sljedeći pregled mi je tek 12.09. jer je ginekologica na go. Razmisljam da skoknem na koji pregled između kod privatnika ili u bolnicu ali si govorim da trudnoća ovako i onako traje oko 9mj. U ranoj trudnoći ili je sve ok ili nije… i nema tu ginekologa koji će pomoć. 

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ikyri,
    Jesam li dobro shvatila? Da li si po M onda kad si isla na onaj prije uzv bila T 7 + 0 ali na uzv je velicina ploda bila za 6 + 5??
    Koji dc je bila O??  

    [lilypie.com]

  • Kazuma

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Ja sam nova, friško trudna 5 tjedana po prvi put
    Morala sam se priključiti negdje jer se osjećam svakakvo, što fizički. što psihički,
    ali mislim da ni uz najboljeg muža na svijetu nitko ne kuži bolje od žene koja prolazi ili je već prošla kroz ovo :)
    Napisala sam u temi koju sam otvorila da se osjećam užasnooooo… Hladno, vruće, boli, mučnina…
    Čitala sam o svakakvim trikovima kak da ti bude bolje, no dosad mi pali samo da si ne dozvolim
    da postanem gladna. Kad sam gladna, krene mučnina… I postala sam takva mimoza da se ne prepoznajem.
    Doslovno plačem na reklame na TV-u. Kak ste vi, curke? :)

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    ikyri

    Evo ja i danas bez nekih mučnina. Uzela sam si b-kompleks prije dva dana…navodno b6 smanjuje mučnine, kako pijem samo folnu a u prijašnjoj sam pila prenatalna vitamine od samog početka a mučnine su bile manje. Pa sad … možda je povezano a možda samo imam dva dobra dana. Ne želim na loše ni pomišljat.


    Hej ikyri koje si b-kompleks vitamine uzela? Bas bi mi pomoglo da mi se malo smanji mucnina..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.