Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ikyri

    Frajla

    Evo curke ako ce koja narucivati sa asos-a, da podjelim svoja iskustva. Mislim da jos danas vrijedi popust 20%
    Uzela jedne njihove traperice za trudnice i stvarno su super, mekane, rastezljive,onaj dio za stomak je dosta dug i ugodan. Velicina odgovara onim mjerama, izmerila sam si guzicu 😂 i narucila malo vece da se imam gdje siriti.
    Narucila sam i jednje trudnice new look traperice, to mi nikako ne odgovara. Same hlace su mi bile dobre velicine (istu sam uzela kao i te asos), ali taj dio za stomak gore je ogroman, trenutno mi doslono samo padne do struka, ne trebaju mi hlace koje cu moci nositi samo zadnji mjesec.
    I jos sam uzela jaknu, ali je dosao kaput - nemam pojma jesu krivo poslali ili im slika ne valja. Ugl, kaput je stvarno lijep i lijepo stoji, ali meni je to tanko, tako da ga budem vratila. Velicinu sam uzela istu kao hlace, inace imam siru guzicu, gore nosim manje brojeve, ali ovaj mi skroz odgovara u ramenima, pa bi rekla da su tu malo manji brojevi.
    Na kraju sam narucila drugu jaknu, pa sad cekam da ona stigne.
    Ja sam jučer navečer gledala bio je kod za 20% i danas ga nema.

    Sad su ga stavili tamo u izbornik, kliknes na woman i di je inace pisalo “maternity” stoji taj kod


  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    I nemogu naci na fejsu

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Nasla 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar nina11

    nina11

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Poslala zahtjev i prihvaceno. Martina inace 😁

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    ikyri

    kaktus

    ikyri

    ikyri

    kaktus

    Al ne kuzim sta takve dobiju od toga? Mislim mozes slagat da si dobila 10 a ne 13kila da eto ispadnes mrsavija, al opet tko su ti ljudi s foruma da imas potrebu lagat i izmisljat.

    Od depresonalizacija do deluzija do nekakvih sociopata pa do svih mogućih nezrelih struktrura ličnosti i psihotičnih bolesnika. U njihovoj glavi postoji neka druga priča koja je njima jako stvarna. Ali odmah dobiješ filing da su vrlo nedistancirani i intruzivni i da traže puno nepotrebnih stvari.

    Nije baš depersonalizacija više disocijativni poremećaji. Ali nebitno :)

    Joj al se razbacujes strucnim terminima … Iduci put kad me svekrva nazivcira reci cu joj da ima disocijativni poremecaj haha pa nek si misli
    Ma svekrve su samo jako zavidne i ljubomorne.
    Mlađa si lijepša si i njezin sin te više sluša.
    Misliš da će ti još dat da još nešto radiš bolje od nje… moš mislit!!


    A sta mi mladi znamo, kako ona kaze ni brige ni pameti… Ja 31uskoro, mm 35punih,zavrsili fakultete uz rad, radimo, zivimo 10godina skupa, placamo kredit, imamo dijete, drugo na putu, ne zivimo u svinjcu, svaki dan jedemo kuhanu hranu, imamo opran ves, trazimo kucu za preselit se, ne oslanjamo se na bakaservis… Al ni brige ni pameti 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    kaktus

    ikyri

    kaktus

    ikyri

    ikyri

    kaktus

    Al ne kuzim sta takve dobiju od toga? Mislim mozes slagat da si dobila 10 a ne 13kila da eto ispadnes mrsavija, al opet tko su ti ljudi s foruma da imas potrebu lagat i izmisljat.

    Od depresonalizacija do deluzija do nekakvih sociopata pa do svih mogućih nezrelih struktrura ličnosti i psihotičnih bolesnika. U njihovoj glavi postoji neka druga priča koja je njima jako stvarna. Ali odmah dobiješ filing da su vrlo nedistancirani i intruzivni i da traže puno nepotrebnih stvari.

    Nije baš depersonalizacija više disocijativni poremećaji. Ali nebitno :)

    Joj al se razbacujes strucnim terminima … Iduci put kad me svekrva nazivcira reci cu joj da ima disocijativni poremecaj haha pa nek si misli
    Ma svekrve su samo jako zavidne i ljubomorne.
    Mlađa si lijepša si i njezin sin te više sluša.
    Misliš da će ti još dat da još nešto radiš bolje od nje… moš mislit!!

    A sta mi mladi znamo, kako ona kaze ni brige ni pameti… Ja 31uskoro, mm 35punih,zavrsili fakultete uz rad, radimo, zivimo 10godina skupa, placamo kredit, imamo dijete, drugo na putu, ne zivimo u svinjcu, svaki dan jedemo kuhanu hranu, imamo opran ves, trazimo kucu za preselit se, ne oslanjamo se na bakaservis… Al ni brige ni pameti


    Gle ako si loša će reć da si jadna i žalit sina što mora bit s tobom. A što si bolja to će nac 200 razloga zašto je njoj bilo teže i nećeš valjat nikako. Moraš im dat da se pušu…pitat za savjete i recepte. Nece te i dalje voljet ali ce ti bit bolja.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mala mi je pala s stolica u dnevom ravno na glavu. Skliznula s velikom slikovnicom. Sad je nosam okolo i sjela i mala se nagnula i osjetila sam 4x za redom… Tu smo, javio se!

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    ikyri

    Mala mi je pala s stolica u dnevom ravno na glavu. Skliznula s velikom slikovnicom. Sad je nosam okolo i sjela i mala se nagnula i osjetila sam 4x za redom… Tu smo, javio se!


    Jeeeeeeej napokoon 🤗🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Ajme cure dok se ja probudim 25 stranica.
    Ja mislim da je meni jako muka od elebaby, tocno mi mucnina pocela kad sam to pocela pit- koju zamjenu preporucujete?
    Znam da ste pisale o godinama, imam 28 :)
    Za face nisam opce skuzila zasto se radi grupa, al probat cu vas nac. 

    [lilypie.com]

  • Ivancica09

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Kad slusam vas ja sam stvarno zahvalna jer imam super svekrvu! Naravno ima ona nekih mana ali sve u svemu je zaista super.. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.