Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey

    Ja sam evo hvala bogu bez gljivica unatoč silnim antibioticima. Nadam se da će tako i ostati. Da, i e.coli se voli kačit u trudnoći. Ja nisam imala skoro nikakve simptome. Zato kažem, bolje otići provjeritijer takve stvari treba liječit zbog sebe a i zbog bebe.


    Da,  to je koma kad ti nis ne smeta,  nema simptoma i svejedno bude neka bestija. A trudnice su podloznije svim tim infekcijama,  pa fakat treba sve kontrolirat.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Katuska99

    A jel se moze jos nesto uzimat uz ant preventivno za te gljivice, znam da se smiju jogurti, a nesto jace?
    Bas me sad zanima dal ce nesto bit ili mi je to u glavi🤔


    A mozes uzimati probiotik uz antibiotik. Ja evo nisam. Pila sam probioticke jogurte,  ali ocito nije bilo dovoljno.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Katuska99

    A jel se moze jos nesto uzimat uz ant preventivno za te gljivice, znam da se smiju jogurti, a nesto jace?
    Bas me sad zanima dal ce nesto bit ili mi je to u glavi🤔


    Kako ti je ProudMomy napisala, možeš kupiti probiotik u tabletama, ali meni je bio užasan. Ja samo pijem te kapi, već sam pisala o njima, CranActin, one inače stvaraju zaštitu da se beštije ne kače.

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu


    Cure pitanje. Ja sam inače alergična na hladnoću, prošlu zimu sam trošila Alerdin ispod jezika da bi to bilo podnošljivo. Neznam da li ih sada mogu uzimati, to ću pitati ginekologa. Ali ja ih najradije nebi trošila, nego bi izbjegavala izlaske van jer dragi ima problem sa jednim živcem koji mu se davno upalio i sinusima, pa ni njemu ne paše hladnoća. Znači gdje u šetnju budući da mi pod hitno treba kretanje, a da je zatvoreno? Shopping centar ok, ima tko još kakve ideje? Ne mogu stalno po šoping centru šetati, bankrotirat ću  

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Honey

    Cure pitanje. Ja sam inače alergična na hladnoću, prošlu zimu sam trošila Alerdin ispod jezika da bi to bilo podnošljivo. Neznam da li ih sada mogu uzimati, to ću pitati ginekologa. Ali ja ih najradije nebi trošila, nego bi izbjegavala izlaske van jer dragi ima problem sa jednim živcem koji mu se davno upalio i sinusima, pa ni njemu ne paše hladnoća. Znači gdje u šetnju budući da mi pod hitno treba kretanje, a da je zatvoreno? Shopping centar ok, ima tko još kakve ideje? Ne mogu stalno po šoping centru šetati, bankrotirat ću


    Morat cete prakticirat ove druge aktivnosti u zatvorenom kad ti nalazi budu uredni, nema ti druge. 

    Cuj, dolazi sezona viroza i gripa, ja prvo pocnem shoping centre izbjegavat, to je zivo leglo virusa. 

    Ako ikako mozete, zabundat se do besvjesti i van u setnju, pa po 15min barem.
    Ja sam zimogrozna, ali i u ovoj i prosloj trudnoci mi hormoni polude i doslovno se kuham, jutros malu vodila u vrtic u tajicama, potkosulji i preko ona fleece majica na cif, a ljudi u zimskim jaknama i kapama. 
    Mozda ti ove godine nece toliko smetat. A dragi kaou i sal preko nosa, samo da mu se oke vide. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Kako stojite s celulitom? Ja ga inace imam ispod guze dosta, al ovo sad je stravicno. Bas mi je guzica puna, noge isto, i sve vise mi se spusta prema koljenima. Bas gadno izgleda

  • admy

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Ja sam smrsala u prvih 12 tt, jer sam imala uzasne mucnine. Cijele noci sam povracala. Tek bih se smirila oko 8 sati ujutro i zaspala. Jedan dan sam mogla piti limunadu, drugi dan nisam. I uvijek sam voljela piti domaći sok od visnje, sve dok mi nije pocelo smetati. Banane sam jedan dan jela, drugi dan nisam mogla ni smisliti. Smrsala sam sigurno 1 ili 2 kg.  
    Kaktus koliko si trudna? 

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ja nisam zimogrozna, baš sam alergična, ono sva poflekavim, izgledam ko da su me komarci izboli, a veći je problem što mi poslije bude slabost i mučnina. Slažem se za ovo sa šoping centrima i virusima. Ništa onda ću i sebi i njemu nabavit maske da nam se samo oči vide

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    kaktus

    Kako stojite s celulitom? Ja ga inace imam ispod guze dosta, al ovo sad je stravicno. Bas mi je guzica puna, noge isto, i sve vise mi se spusta prema koljenima. Bas gadno izgleda


    A čuj imam ga, ali ne mogu reći da se vidi baš izražajno. jedino kad hodam ili kad stisnem. Maži se maži, pij puno vode i smanji šećere, neznam šta bi ti rekla drugo Navodno tuširanje nogu izmjenično toplo-hladno pomaže (zbog cirkulacije).

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Honey

    kaktus

    Kako stojite s celulitom? Ja ga inace imam ispod guze dosta, al ovo sad je stravicno. Bas mi je guzica puna, noge isto, i sve vise mi se spusta prema koljenima. Bas gadno izgleda

    A čuj imam ga, ali ne mogu reći da se vidi baš izražajno. jedino kad hodam ili kad stisnem. Maži se maži, pij puno vode i smanji šećere, neznam šta bi ti rekla drugoNavodno tuširanje nogu izmjenično toplo-hladno pomaže (zbog cirkulacije).


    Mazem se, koza mi je bas vidno suha, pijem puno, secere be mogla smanjit… A valjda je isto do manjka kretanja, iako sam jos uvijek dosta u pokretu. Sve osim velikih kupnji obavljam bez auta, vikendom smo u prirodi barem jedan dan osim ako ne pada kisa, al valjda sporiji tempo odma pokaze zube. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.