Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Ikyri,
    Hahah, da, planiram a sto ce biti od mojih planova, tko zna…:)
    Katuska,
    Lactogyn ili Linex lady vaginalete…

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Kaktus, meni se pojačao malo od soli, odkad sam trudna solim sve puno više, tako da je i povećan unos soli krivac, slatko ja baš ne jedem.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey

    Ja nisam zimogrozna, baš sam alergična, ono sva poflekavim, izgledam ko da su me komarci izboli, a veći je problem što mi poslije bude slabost i mučnina. Slažem se za ovo sa šoping centrima i virusima. Ništa onda ću i sebi i njemu nabavit maske da nam se samo oči vide


    Honey,  probajte obilaziti muzeje recimo,  ako vas to zanima,  zatvoreni su a manja je koncentracija ljudi nego u shopping centrima. Muzej iluzija je meni super bio,  muzej starih automobila i tak…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Kaktus,  meni je celulitno stanje za sada ne promjenjeno. Ali koliko se sjecam iz prve trudnoce stanje se pogorsavalo kako je trudnoca odmicala iako nisam bila dobila puno kila. Tu najvise pomaze pojacana hidratacija izvana i iznutra.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Sarma se kuha. Ja legla malo. Celulit hmmm valjda je isto sve. Pojma nemam. Nisam isla do dma sutra cu. Sutra plata. Ko bi izasao samo s najlonkama iz dma hahahaha ma nema sanse. Odmah 50€. Sutra sam mislila pravit onu tortu s tri vrste cokolade. Je li koja probala. Neki recept? 

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    A Honey ja ti mnogoooo volim zimi. I skijanje i sve. Ove godine nista od toga. Ali nema veze hahahaah ❄️❄️❄️ Ti se cuvaj. Brojimo do pregleda. Mene malo strah. Ipak je nuhalna ali eto vjerujem da je sve uredu. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    I ja volim jako zimu, iako sam zimogrozna. Isli smo na skijanje svake godine dok se mala nije rodila, i barem jos dva tri puta na vikend. 
    Bili smo doduse i prosle godine, ali ja nisam skijala, saknjkala se malo s malom i uzivale na snijegu. 
    Ove godine muz mozda s deckima na vikend ode. 

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Jaooo pandaaa sarmicu kuhas mljaaacc!!!! De malo vamo posalji meni😀  Ja se ne zamaram tim celulitom,a imam ga😅 
    Ja imam sutra pregled i jedvaaa cekam!😍❤

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    I ja volim zimu, obozavam, isto smo isli na skijanje i sl. Ja sam se tako najela za rucak da neznam sta cu al sarmu uvijek mogu pojest 😁 Mene nije strah pregleda, ja jedva cekam, nisam nikad do sad imala strah. Vjerujem da je sve ok i to je to. Little baby sretno sutra 😘 Panda ja ti ne volim tu sa tri vrste cokolade, valjda samo od te nemam recept 😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Hvala Honey!😘

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.