Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    pikica3

    Dobro jutro trudničice drage…mrljavo vrijeme….mi domeka, igramo se i gledamo tugu vukovara…kako ste nam vi danas?🤗🤗🤗

    Mi isto domeka,mala spava neka prehlada ju uhvatila izgleda pa necemo nikud osim na rucak kad se probudi do svekrica i to je to. Trebali na Sljeme danas al odustali radi nje da se ne nahladi jos dodatno gore. 
    Ja danas super, sve cekam malenog da krene jace lupkat i cesce😍❤ kreno je prije par dana lagano 😍

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    little baby

    pikica3

    Dobro jutro trudničice drage…mrljavo vrijeme….mi domeka, igramo se i gledamo tugu vukovara…kako ste nam vi danas?🤗🤗🤗
    Mi isto domeka,mala spava neka prehlada ju uhvatila izgleda pa necemo nikud osim na rucak kad se probudi do svekrica i to je to. Trebali na Sljeme danas al odustali radi nje da se ne nahladi jos dodatno gore.
    Ja danas super, sve cekam malenog da krene jace lupkat i cesce😍❤ kreno je prije par dana lagano 😍


    Mali deckic se poceo javljatiii…prekrasno🤗🤗🤗🤗…da, da bolje malo odmarati domeka…iduci tjedan zovu jos snijega pa taman za vikend na pravo sanjkanje🏂⛷🏂⛷🏂❄☃️⛄❄☃️⛄❄☃️

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Ciao cure! I kod nas doma laganini, ispeglali usisali, sad cemo skuhat jos nesto, soping obavljen ujutro i tako. Nego, boli me onako na lijevoj strani trbuh, malo iznad prepone steze i to samo kad hodam. To bi bilo normalno? Mislim da sam si nesto istegnula izlazeci iz auta koji je dosta nizak, jer kad to pritisnem dok hodam ne boli tako. Nadam se da sam dobro objasnila 😁 jel kome poznato? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey

    Ciao cure! I kod nas doma laganini, ispeglali usisali, sad cemo skuhat jos nesto, soping obavljen ujutro i tako. Nego, boli me onako na lijevoj strani trbuh, malo iznad prepone steze i to samo kad hodam. To bi bilo normalno? Mislim da sam si nesto istegnula izlazeci iz auta koji je dosta nizak, jer kad to pritisnem dok hodam ne boli tako. Nadam se da sam dobro objasnila 😁 jel kome poznato?


    Hej!
    Jesu se smirili bolovi? Ja ne znam kaj bi ti tocno rekla za to,  mene stalno nest boli,  pa sam se vec navikla.
    Zna me probosti kad kihnem,  imam pritisak dok sjedim,  boli me ako malo duze hodam i tak.
    Jedino sto ti mogu reci je ako nisi sigurna da je to normalno i ako se ne smiruje,  uvijek mozes otici na hitnu da te pogledaju. 

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Napokon netko na ovoj temi, vec sam mislila da sam ostala sama 😂 Te koje si nabrojala su mi svi poznati i imam ih i ja povremeno. Ovo danas mi je samo dok hodam i stojim. Doslo nekako naglo pa sam povezala sa autom. Malo je manje kako sam odlezala ali jos osjetim, vidjet cu kako ce bit sutra. Nemam drugih simptoma pa racunam da nije nista strasno.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Honey

    Napokon netko na ovoj temi, vec sam mislila da sam ostala sama 😂 Te koje si nabrojala su mi svi poznati i imam ih i ja povremeno. Ovo danas mi je samo dok hodam i stojim. Doslo nekako naglo pa sam povezala sa autom. Malo je manje kako sam odlezala ali jos osjetim, vidjet cu kako ce bit sutra. Nemam drugih simptoma pa racunam da nije nista strasno.


    Onda stvatno moze bit da si se malo istegnula dok si izlazila iz auta,  pa ce ti proci dok se odmoris.
    Nisi sama 😉

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Honey

    Napokon netko na ovoj temi, vec sam mislila da sam ostala sama 😂 Te koje si nabrojala su mi svi poznati i imam ih i ja povremeno. Ovo danas mi je samo dok hodam i stojim. Doslo nekako naglo pa sam povezala sa autom. Malo je manje kako sam odlezala ali jos osjetim, vidjet cu kako ce bit sutra. Nemam drugih simptoma pa racunam da nije nista strasno.


    Mene je tako znalo u prvoj trudnoci pa mi je dr.rekao da se neki ligamenti sire. U ovoj me boli sve zivo

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Jon cure jeste vidjele na 24 tragediju u samoboru? Zenska na zebri na trgu pregazila dijete 3 god.. deckic.. jos nisam saznala o kome se radi, al sve me presjeklo, moja djeca iz vrtica toliko god imaju, uzas kad cujes tako nesto samo si slike stvaram.. Samobor je mali grad svi sve znaju, ovakve tragedije su grozootaaa

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Jon cure jeste vidjele na 24 tragediju u samoboru? Zenska na zebri na trgu pregazila dijete 3 god.. deckic.. jos nisam saznala o kome se radi, al sve me presjeklo, moja djeca iz vrtica toliko god imaju, uzas kad cujes tako nesto samo si slike stvaram.. Samobor je mali grad svi sve znaju, ovakve tragedije su grozootaaa


    Bas sam sad to citala,  grozno.  🙁

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Ma jao bolje da me netko ubije sad… nego da tako nešto doživim. Nemogu o tome ni razmišljat. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.