Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jutro! Cini se da je ligamentic, sad ne boli ali ocekujem nakon duzeg hodanja. Hvala svima na smirivanju. Ja poludila kad sam jucer procitala vijest, taman pred spavanje, uzas! Znaci baba 73g ih je pokosila na prijelazu sa brzinom od 40km/h i to sa smartom!!!! Nije ni kocila!!!! Majku sa dvoje djece (3g i 6g). Pa ja se po onim kockicama ne mogu brze voziti od 30km/h sa normalnim autom i to mi je previse i nema sanse da onda ne vidis ljude na cesti! Ona 73g a ode andeo mali. Ma uzas. 

    [lilypie.com]

  • Avatar nina11

    nina11

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Honey

    Ciao cure! I kod nas doma laganini, ispeglali usisali, sad cemo skuhat jos nesto, soping obavljen ujutro i tako. Nego, boli me onako na lijevoj strani trbuh, malo iznad prepone steze i to samo kad hodam. To bi bilo normalno? Mislim da sam si nesto istegnula izlazeci iz auta koji je dosta nizak, jer kad to pritisnem dok hodam ne boli tako. Nadam se da sam dobro objasnila 😁 jel kome poznato?

    Honey meni je tako znalo biti dok sam bila u tim tjednima u kojima si ti sada,pogotovo ako malo vise hodam i to isto lijeva strana,pitala doktora kad sam isla na kontrolu,on kaze da je to potpuno normalno. Svaka zena nesto drugacije osjeca. Uglavnom uvijek se to smiri i povuce. 😉😊

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Jutroooooo 🌭🌭🌭🌮🌮🌮🍔🍔🍔🍤🥞🍞🥐🍟🍟🍩🍩🍩☕️☕️☕️☕️☕️☕️☕️☕️☕️☕️

    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Hvala nina11 😘 nisam dizala paniku bas zato jer se smirilo. 
    Panda, jutrooo! Sta skapavas vec od gladi? 😀

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Dobro jutro… Svadba posteno odradjena, danas sam za nista, skuham juhu i pire i to je to od mene za danas. Juha, leso meso, pire, salata i skroz dovoljno. 
    Noge me bole, bas sam se naplesala. 

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Ma nisam gladna hahahha to ja vama malo hahahahaha
    Nama gosti otisli sad. Jucer hodali po ljubljani. Uzivali i u stanu. Bas smo se lijepo proveli. Bas se vidi da je vikend. Pravo zatisje heheheh to znaci da na poslu nista ne radimo, samo tipkamo po forumu hahahahah 
    Joj sutra na posao hahaha nakon ovako lijepog vikenda, bice bas tesko. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro svima!
    Honey drago mi je sto se smirilo. Nije ni cudo da nas sve boli,  kad se sve pomice kako mrve rastu i rade si smjesta,  mozes mislit koja je to guraona u trbuhu.
    Evo ja sam pocela pazit kaj jedem i nije mi bas lako,  mislim da u zivotu nisam pazila na prehranu i brojala kalorije.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jutro…evo kod nas se kuha rucak, cekam mamu i sestru da dodju…mucnine ne preeeestaju i vise sam stvarno luda…valjda sam ja jedina od proljetnica koja jos uvijek muku muci🤤🤤🤤🤢🤢🤢

    [lilypie.com]

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Jaooo…mislila sam kako nikad nece doci 12.tjedan i evooooo ga…sad sam si bas super! 
    Nesto me uhvatilo od danas,grlo me pecka i mislim da je temp lagano povisena..buduci da sam na poslu do navecer popila sam lupocet pa je malo lakse! Ak ce sutra bit temp odo ja par dana na odmaranje…
    I mi u petak bili na svadbi,ovo mi je bila vec treca od kad sam trudna i bas mi postane dosadno kad ih gledam trijezna!  jos sam se i s muzem zakrvila dan poslije,nisam htjela na samoj svadbi da ne radim scenu,cekala sam iduci dan pa za dobro jutro! Bila mu bivsa na svadbi, vidjela ih da pricaju a smrad nebi ni rekao da su razmijenili par rijeci! A ono,nije da je bivsa vec 12 god,a da sam ja aktualna zadnjih 11g…al ipak je bivsa,ne mozes ti to muskom.mozgu objasnit…


    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Moj trudnicki nos je uspio danas nanjusiti cimet u nesquicku 🙄
    Nevolim cimet, a bas mi se pio kakao. Sad moram ici traziti neki drugi,po trgovinama


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.