Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    panda102

    kaktus

    Honey, gdje si? Ni traga ni slova…

    otisla i ona na fejs


    Panda i ti imas pregleeeed🤗🤗🤗🤗❤💓❤💓❤sretnooooo

    [lilypie.com]

  • Avatar bajsa

    bajsa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Mene su počele mučit mučnine. Do sad ih nisam imala, nekad mi je navečer samo malo bilo muka, al ništa što se nije dalo normalno živit. I sad prošli tjedan u 12w krenule. Noćas sam u 3:30 rigala. Sad na poslu opet. Imam osjećaj i ko da mi se lagano vrti. Ak ne prođe idem doma.

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    bajsa

    Mene su počele mučit mučnine. Do sad ih nisam imala, nekad mi je navečer samo malo bilo muka, al ništa što se nije dalo normalno živit. I sad prošli tjedan u 12w krenule. Noćas sam u 3:30 rigala. Sad na poslu opet. Imam osjećaj i ko da mi se lagano vrti. Ak ne prođe idem doma.


    🤢🤢🤢🤢🤢🤢ajmeee…ja se veselim svakom danu s nadom da ce prestati a tebi sad pocelo…neeeee…mozda si s necim malo iziritirala zeludac

    [lilypie.com]

  • Avatar bajsa

    bajsa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    pikica3 - kad ti je počelo?

    Na žalost, mislim da nije želudac, da sam sretni dobitnik :( sam odjednom mi dođe i onda je borba da stignem do wc. prenatale sam počela pit u kupaoni tako da sam na licu mjesta ako krene hehehehhehehe

    al se nadam da neće još dugo već da sam jednostavno i ja to morala i skusit.

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    bajsa

    pikica3 - kad ti je počelo?

    Na žalost, mislim da nije želudac, da sam sretni dobitnik :( sam odjednom mi dođe i onda je borba da stignem do wc. prenatale sam počela pit u kupaoni tako da sam na licu mjesta ako krene hehehehhehehe

    al se nadam da neće još dugo već da sam jednostavno i ja to morala i skusit.


    Meni ti je pocelo negdje u 7tt…mozda ti prenatal tesko padne…ja sam sve prestala uzimati jer sam bila ocajna koliko mi je bilo lose…nadam se da te nece dugo mucit

    [lilypie.com]

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Hvala Pikica, i ja sam trenutno malo pauzirala s elevit tabletama od njih mi je bilo tako muka a apetit ko vuk sam imala hahahaha 
    pa cekam da prodju skroz mucnine i onda bih presla na elebaby. 
    Baysa bas mi je zao sto moras kroz to prolaziti, jos na poslu kad povracas joooj….
    Honeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    I ja cu si uzeti elebaby kad mi se smiri zeludac…s obzirom da mogu samo pojesti pekaru i neka sranja dobro ce doci malo vitamina😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jutro svima!
    Panda i Honey sretno na pregledima i javite se poslije.
    Honey fakat di si nestala? 
    Ja sam prestala povracati ima vec koji tjedan,  ali mi je i dalje uzasno muka,  cijeli dan.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Cure sorry moram i plaću zaradit  A i naručili smo novu garnituru u nedjelju za dnevni boravak, trebat će love  Kakav fejs, tu sam tu sam!!! Mene hvala bogu ništa ne boli evo treći dan, jedino muka jučer bila kad sam legla u krevet ali sam stavila još jedan jastuk pa sam mogla nekako zaspati. Stvarno mi je gužve na poslu eto da nisam ni stigla na forum a inače mi je na poslu najdraže tipkati  Ja sam vam jučer fino nazvala svog ginekologa i otkazala uzv za danas, ne mogu, gadi mi se, eto znam i sebe sam iznenadila. Nakon toga sam nazvala Škvorc i otkazala vađenje krvi za komb.probir, samo će mi mjeriti nuhalni i nosnu kost. Idem 29.na briseve i urinokulturu a 1.12. uzv, možda mi napravi i 29.11. uzv kad ću već bit na stolu, vidjet ćemo. Tako da Panda, samo ti nam danas nosiš lijepe vijesti, ali dovoljno  Sretnoooo!!!
    ITA pa nisi valjda rekla? Ne misliš da je prerano ?  Čestitam, napokon, i najljepši mogući način za objavu  
    Kathryn znači da je haljina stigla iz stradivariusa, a što se muža tiče ja uvijek kažem jadni oni sa nama, vjerojatno te siroče nije htjelo uzrujavati time da uopće da važnost što je progovorio sa bivšom ali prevario se, nema tu ispravnog postupanja kad imaš posla sa vlastitom ženom koja je i trudna  
    Kaktus drago mi je da si se provela na svadbici, ja sam još paničar oko toga kako hodam a plesanje ne mogu ni zamislit, možda tamo za Novu godinu. I ja imam skoliozu, rotacionarnu, i baš se čudim kako me još leđa ne bole, hm. Super! Pikicaaaa drž seeee, proći će!! Inače moj muž bebu sad zove pikica

    [lilypie.com]

  • Avatar vjeverica8

    vjeverica8

    Broj poruka: 776

    Prijavi adminu

    Dan cure! 
    Sretno na pregledu Panda!!
    Sto se tice bolova, mene jedino znaju boliti bas stidne kosti i to najcesce kad idem na wc. A i desni kuk me zna boliti po noci. Osim toga nista. U prvoj trudnoci sam imala vise bolova od rastezanja. Sad imam osjecaj da je tijelo zapamtilo sto treba ciniti 😂
    Ja bih jedino trebala raditi vjezbe za trbusne mišiće jer sam zaradila dijastazu nakon prvog poroda. Ali nikako se natjerati raditi ih 🤔
    Meni je pregled sutra. Ali bas kazem frendicama da u ovoj trudnoci nemam vremena biti trudna uz ovog malog zvrka kraj sebe 😋

    [thebump.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.