Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bajsa

    bajsa

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    To me podsjeća na kampanju #neželjena u Crnoj Gori gdje ramjerno rade pobačaje kod ženske djece. Blagi horor.

    A čula sam priče da je u Austriji il Njemačkoj Harmoni i Nifty zabranjen baš zbog Turaka koji su pomoću njega gledali spol i da li im se isplati rađat. Ne znam koliko je to točno, al me nebi čudilo.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Pa u Kini s politikom jednog djeteta su napravili milijunske razlike između muškaraca i zena i sad zena često ima po dva ili tri muškarca i njima je to ok jer su omjeri ogromni. 
    A Crna gora je jedina zemlja koja ima više ženskih nego muških suicida… i to značajno. 

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Ma.meni su ti komentari ono…uzas,kao da se ne stresiramo dovoljno…taman posla da mi svekrva ili svekar kazu kak da nazovem dijete! Ona koja psa nazove Koko i macku Micika..evo vec vidim da bi mala bila Dragica ili Stefica! Nije jos dosla na tu ideju al cim im.spol kazemo mislim da ce krenut s imenima! Neznam sta bi rekla,ko da muska djeca vise vrijede..tak me to ljuti! Makar moja sveki je prije par mjeseci rekla da joj je zao sto nije imala kcer, (ima 2 sina)…a tak mi je bila draga muzeva baka,sad nakon ovog mi je malo manje draga…


    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ma joooooj…pa samim tim izjavama vrijedjaju mene kao zensku osobu, svoju zenu i svoju majku…zdravlje djeteta je br.1 a ne spol…🙏🙏🙏🙏❤💓❤💓❤

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    pikica3

    Ma joooooj…pa samim tim izjavama vrijedjaju mene kao zensku osobu, svoju zenu i svoju majku…zdravlje djeteta je br.1 a ne spol…🙏🙏🙏🙏❤💓❤💓❤


    Upravo to, timo samo govore da su njihove majke, sestre, zene i kceri manje vrijedne. Lako za mene, ja sam tako i onako pridoslica.

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Sad sam dosla na ideju ako predloze da se se mali zove po svekru, ja cu reci Da, naravno, i ja sam o tome razmisljala, al ce u tom slucaju nositi moje djevojacko prezime, pa eto nek se nastavlja nesto i s moje strane… Mislim da bi se slagirali obadvoje

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    kaktus

    Sad sam dosla na ideju ako predloze da se se mali zove po svekru, ja cu reci Da, naravno, i ja sam o tome razmisljala, al ce u tom slucaju nositi moje djevojacko prezime, pa eto nek se nastavlja nesto i s moje strane… Mislim da bi se slagirali obadvoje



    E to to…


    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Cure,zvala sad za nalaz brisa, kaze dr da imam ureaplazmu, kaze da ne brinem da nije to nis strasno ali da se povezuje sa spontanim i ranijim porodom. Dobit cu sumamed. Zna neko nesto o tome? Sad me strah

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Cure,zvala sad za nalaz brisa, kaze dr da imam ureaplazmu, kaze da ne brinem da nije to nis strasno ali da se povezuje sa spontanim i ranijim porodom. Dobit cu sumamed. Zna neko nesto o tome? Sad me strah


    Ja s tim godinama muku mucim i imala sam je u kasnijoj fazi trudnoce. Ta gamad ti bude u tijelu i aktivira se kad ti padne imunitet ili od stresa. Meni su zadnje rekli da u ranoj fazi trudnoce ne utjece na plod, a u kasnijoj moze izazvati preuranjeni porod. Uglavnom moras cesce na brisove u trudnoci.

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Cure,zvala sad za nalaz brisa, kaze dr da imam ureaplazmu, kaze da ne brinem da nije to nis strasno ali da se povezuje sa spontanim i ranijim porodom. Dobit cu sumamed. Zna neko nesto o tome? Sad me strah


    Ja sam ju imala prije T, pili muz i ja antibiotike i na ponovljenom brisu bilo sve ok. 
    Zadnji put dok sam cekala u kabini cula sam sta je dr govorila trudnici koja je bila prije mene - postoje dva tipa ureoplazme, jedna je zlocesta, druga je vise manje bezopasna. Ali nema tipizacije (neznam jel se ne moze raditi ili je skupo, al tak je rekla), pa se oni u svakom slucaju ponasaju kao da je ta losa i lijece ju, iako najcesce nije.
    I sogorica ju je imala cijelu trudnocu, nagutala se hrpe antibiotika i nikako se nije povlacila. Na kraju je s bebom bilo sve u savrsenom redu, jedino je dobila antibiotik odma kad se rodila.


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.