Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dobar dan cure! Oprostite sto upadam. Samo da pozdravim jako mi dragu Vjevericu! aaaa pa cestitam ti draga nasa tajna prijo! Nisam imala pojima da si ponovo trudna .Ovo mi je najljepsa vijest dana ma i tjedna i mjesecaZelim ti urednu,skolsku kako se to kaze trudnocu i puno ljubi Mrvcica od mene i Nikoline

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Leica drzi se! Drzim fige i samo pozitivno! Samo budi jaka i hrabra. 😘

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Leica2603

    Pozz,
    Ipak ono “jako udaranje” bebe nije bilo normalno… Danas sam isla na redovni anomaly scan, i po.zabrinutom licu doktorice odmah skuzila da.nesto.nije ok. Drugi doktor je ustanovio da je s bebeom sve u redu ali meni se cerviks skratio do kraja i opne maternice su popustile i beba se kao.pripremila za porod vec i s glavicom lupa dolje i odmah je nastala drama. Uputili su me na strogo mirovanje na patologiju trudnoce :( A termin je tek 26.03. Iako pretpostavljaju da necu docekat termin nikako….


    Leica samo odmaraj kako ti kazu doktori i drzim palceve da bebica sto duze uziva u pupici🙏🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞❤💓❤💓❤

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Leica,
    Ojojjj ! Mene je toga jako strah ! Moja prijateljica je izdrzala s tokolizom od 26 tt ( u bolnici do.kraja ) i strogim mirovanjem. Utrogestan obavezno !
    Na kraju je imala dog carski rez u 38 tt. Gdje si ? U kojoj bolnici?? Nadam se i vjerujem da ce sve biti ok ! Da li ti je cerviks skroz nestao?? Nema ga uopce??
    Kathryn,
    Super ! I dokt.Ujevic je divnaaa !

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Leica2603

    Pozz,
    Ipak ono “jako udaranje” bebe nije bilo normalno… Danas sam isla na redovni anomaly scan, i po.zabrinutom licu doktorice odmah skuzila da.nesto.nije ok. Drugi doktor je ustanovio da je s bebeom sve u redu ali meni se cerviks skratio do kraja i opne maternice su popustile i beba se kao.pripremila za porod vec i s glavicom lupa dolje i odmah je nastala drama. Uputili su me na strogo mirovanje na patologiju trudnoce :( A termin je tek 26.03. Iako pretpostavljaju da necu docekat termin nikako….


    Imam par pitanja. kako si prošli petak bila na utz i bilo je sve ok i sad si ponovno na redovitom anomaly scanu i nemaš cerviksa?
    Si imala ikakvih drugih tegoba?

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Sretno nadam se da ceš ipak dogurat do termina :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Leica2603

    Pozz,
    Ipak ono “jako udaranje” bebe nije bilo normalno… Danas sam isla na redovni anomaly scan, i po.zabrinutom licu doktorice odmah skuzila da.nesto.nije ok. Drugi doktor je ustanovio da je s bebeom sve u redu ali meni se cerviks skratio do kraja i opne maternice su popustile i beba se kao.pripremila za porod vec i s glavicom lupa dolje i odmah je nastala drama. Uputili su me na strogo mirovanje na patologiju trudnoce :( A termin je tek 26.03. Iako pretpostavljaju da necu docekat termin nikako….


    Leice, cuvaj se. Nadam se da ce sve biti uredu i da ces dogurati do termina.
    Jel ti prosli tjedan radjen vaginalni pregled ili cervikometrija? 
    Jesi imala kakve kontrakcije u medjuvremenu? 

  • Avatar kathryn

    kathryn

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Je panda, kak sam krenula javljat frendicama da je sve super i slike slati tak su me vec pitale dal znam jel curica ili decko…svekrvi pokazala slike kad sam dosla doma,ona sva odusevljena..i onda me pita kad cemo znati? Reko valjda oko Bozica,ako odem na 3D…pa mi skomentira kak je njena mama(muzeva baka) rekla “samo da je decko”!! Mislim halo? Cura ce biti manje vrijedna? Ne kuzim…ak dobim.jos koji takav komentar doci cu u napast da im do poroda ni ne kazem sta je..ufff
    Leica..drzim fige da sve bude ok,samo se opusti koliko mozes..miruj koliko god mozes! 


    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    kathryn

    Je panda,kak sam krenula javljat frendicama da je sve super i slike slati tak su me vec pitale dal znam jel curica ili decko…svekrvi pokazala slike kad sam dosla doma,ona sva odusevljena..i onda me pita kad cemo znati? Reko valjda oko Bozica,ako odem na 3D…pa mi skomentira kak je njena mama(muzeva baka) rekla “samo da je decko”!! Mislim halo? Cura ce biti manje vrijedna? Ne kuzim…ak dobim.jos koji takav komentar doci cu u napast da im do poroda ni ne kazem sta je..ufff
    Leica..drzim fige da sve bude ok,samo se opusti koliko mozes..miruj koliko god mozes!


    Tebi je muzeva baka, meni svekar… Ono kao u sali imate curicu sad bi super bilo da bude decko. Ja se skoro rasplakala… A poznajem ga dovoljno dobro da znam da nije bila sala, samo eto on misli da sam ja glupa pa necu skuzit.
    Jos cekam da predloze da se mali po njemu nazove, onda cu pocet pucat po njima

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Da, kad smo kod tih gluposti, sad sam se sjetila da su bili u ludoj panici kad sam bila trudna s malom, da joj slucajno nebi dali oba prezimena, jer sam ja zadrzala svoje i dodala muzevo kad smo se vjencali… Mislim cime se ti ljudi zamaraju

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.