Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Honey

    Honey

    Broj poruka: 2365

    Prijavi adminu

    Jutrooo!!! 💗 
    Mono super da je sve super 😍 Mislim da sve imamo situaciju “ujutro manekenka, navecer bacvica” 😂 
    Ita sretno na oggt!!! Javi rezultate! 
    Panda pa ti sutra punis 13t gazis u 14t! To i ja jedva cekam!!! Mene mucnina opet probudila u noci al ajd nije pre dugo trajalo koprcanje. Vagala se sad, vazem se svaki petak, 60.8kg onak jos 100g manje a za veceru bio burek sir-kefir i dva reda cokolade! Jel ima jos tko da jede normalno + malo vise a ne deblja se nego je eto izgubio 1kg-1.5kg od poc.trudnoce??? Nalglasavam da nisam povratila ni jednom. Ja sam valjda jedina sta se sikiram sto se ne debljam 😂

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Sad si mislim da me poslala na glukozu jer sam u zadnjem mjesecu dobila 3kg, pa je mozda to po njoj puno odjednom.
    Dosla u 7 u lab, uzeli mi krv i kaze sestra popijte ovo u 5 min, ja se pripremila na najgore, bodrim se ti to mozes hahaha a ono nista strasno, jako slatko ali popila u dva gutljaja i bok 

    [lilypie.com]

  • ita87

    Broj poruka: 1021

    Prijavi adminu

    Honey ja prva 3 mjeseca bila na istoj kilazi, isto jela normalno a povratila par puta. Kasnije ces dobivat, bez brige 
    Sada sam na +5 od pocetka, s tim da vucem visak od prije trudnoce.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Mono bas sam htjela jucer pisati jesi kako bila na uzv radi posteljice, otisla svojim putem i zaboravila. 
    Meni 24 tj taman par dana prije bozica, morat cu to odma odradit proje secernih bombi bozicnih :) 

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Hej. Curke! Uh ne brini za kilažu ja sam s 12 tj. bila u minusu koji sad ni ne lrojim jer bi ispalo da sam dobila oko 10kg. Ja osim sto pijem spasmex koji radi čuda. Dakle pokretna sam… nema boli, mkgu prošetat… Ali zato sad i više toga radim. Mala mi je pogubila pol vokabulara ili odbija govorit. Pa sad ona ima svu moju paznju. Još priča samo više melje bezveze a malo riječi upotrebljava. Znam da zna još značenje istih. Počela me vuc za rukicu do stvari koje želi i sl. Malo smo se zabrinuli jer su nam ubacili bubu u uho i još sam ja krenula istraživat pa sam u suzama provela pol dana kako ce mi dijete bit autistično i sl…

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    ikyri

    Hej. Curke! Uh ne brini za kilažu ja sam s 12 tj. bila u minusu koji sad ni ne lrojim jer bi ispalo da sam dobila oko 10kg. Ja osim sto pijem spasmex koji radi čuda. Dakle pokretna sam… nema boli, mkgu prošetat… Ali zato sad i više toga radim. Mala mi je pogubila pol vokabulara ili odbija govorit. Pa sad ona ima svu moju paznju. Još priča samo više melje bezveze a malo riječi upotrebljava. Znam da zna još značenje istih. Počela me vuc za rukicu do stvari koje želi i sl. Malo smo se zabrinuli jer su nam ubacili bubu u uho i još sam ja krenula istraživat pa sam u suzama provela pol dana kako ce mi dijete bit autistično i sl…


    Joj daj ne pricaj gluposti… Kakav autizam i kakvo plakanje. Pa u njihovoj dobi je to sve normalno, razvojne faze, testiranje granica,  i jednostavno se miceki maze i bore za nasu paznju. Moja jedan dan zna reci kako se zove a onda 10dana kao ne zna, pa onda zna tri dana, pa 8 ne zna…
    Pa to su jos mali klinci. 
    Ima tu cura kohe rade u vrticima, pa ce ti sigurno reci da je to sve ok

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Ikyri sorry ali bas se cudim tvojoj izjavi. Znam da si zabrinuta ali ne znam kako nisi svjesna da je to samo njen kapric, to su djeca… Proci ce je, kad vidi da se vi ne sikirate puno oko toga, trazi paznju, a sad autizam…ne znam…
    nemas se sta sikirati posebno…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    Od nasih krsnih kumova starije dijete je zaboravilo i jest i pricat i sve kad se manje trebalo rodit, znaci osjetilo je da se nesto desava i da nije u centru vise iako su se jako trudili da djetetu ne fali paznje. Klasicna regresija.
    Kod njih je to cak dugo i trajalo i jedno jutro je ustao i sve ponovno znao 

  • Avatar panda102

    panda102

    Broj poruka: 1729

    Prijavi adminu

    Pitanje
    13.Tjedan pocetak 4.mjeseca ili 14.tjedan?

    [lilypie.com]

  • Elviramagistic

    Broj poruka: 778

    Prijavi adminu

    Curee da i ja tu javim :) bila jucer na pregledu i sve super ☺☺ isto sam na +9..imala sam jucer prvi put malo povisen tlak pa si ga sad moram doma mjeriti..slj.tj idem po uputnicu za oggt i jos svasta pa se pripremam na to a ginic je rekao da pazim sta jedem dan prije i da iza 7 navecer nista ne jedem samo vodu pijem 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.