Proljetne bebe 2018.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    panda102

    Pitanje
    13.Tjedan pocetak 4.mjeseca ili 14.tjedan?


    To je mene isto mucill,  negdje pise jedno negdje drugo,  ali bih ipam rekla da sa punih 13tt zavrsava prvo tromjesecje. Tako su meni sve aplikacije pokazale,  a jucer sam napunila 13.tocno.
    Btw. Jutro svima!
    Ikyri mislim da su ti cure dobro rekle,  dijete se malo inati jer konta kaj se dogadja.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jutroooo…koji dan…samo me trbuh podsjeca da nije jos stiglo proljece🤗🤗🤗🤗vani je extra…idem skitati i upijati D vitamin…puse svima

    [lilypie.com]

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Jutro cure.. evo mene zivcana sam ko pas. Susjed stan do mene pusta metaliku od 8 ujutro. Ljut je nes na sve nas susjede pa zafrkava. 
    Ja nemogu vjerovat da sam ja usla u 19tt, kud prije :) jedva cekam pregled, malo me frka jer nije kod moje de nego u vinogradskoj, tko zna kakvog cu dr dobit. 

    [lilypie.com]

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Hvala curke. Ma hormoni,malo googla par filmica na youtube-u …i što dobiješ …trudnicu koja tuli ko luda. Ma promjenila se je. Ali narasla je sad jako…još je prehlađena… S imenima je uvijek bila loša svih brka… Jedino je znala kako se psi zovu… Ja sam je uvijek jako promatrala… Ma mislim ona se jucer igrala tako da je motala bebe i stavljala ih nanat a kad je nešto složila od legica osim tati…trčala je pokazat meni. Ali nešto ju je poremetilo pa sad dobiva puno pažnje.

  • Deleted user

    Broj poruka: 632

    Prijavi adminu

    ikyri

    Hvala curke. Ma hormoni,malo googla par filmica na youtube-u …i što dobiješ …trudnicu koja tuli ko luda. Ma promjenila se je. Ali narasla je sad jako…još je prehlađena… S imenima je uvijek bila loša svih brka… Jedino je znala kako se psi zovu… Ja sam je uvijek jako promatrala… Ma mislim ona se jucer igrala tako da je motala bebe i stavljala ih nanat a kad je nešto složila od legica osim tati…trčala je pokazat meni. Ali nešto ju je poremetilo pa sad dobiva puno pažnje.


    Moja bebu uzme i baci iza kauca, to je stvar koja ju ne zanima ni 0.1 posto… 

  • Avatar Katuska99

    Katuska99

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Ikyri koliko ti je stara mala? Mislim da stvarno nemas razlog za brigu. Dosta puta sam se susrela s tim u vrticu da djeca imaju slicno ponasnje kad im je mama trudna, pa kad rodi bude jos gore. To je sve normalno, ona sad kuzi da nece bit sama pa trazi paznju. Ne brini se, samo ju prati i posveti joj se najvise sto mozes :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Katuska99

    Jutro cure.. evo mene zivcana sam ko pas. Susjed stan do mene pusta metaliku od 8 ujutro. Ljut je nes na sve nas susjede pa zafrkava.
    Ja nemogu vjerovat da sam ja usla u 19tt, kud prije :) jedva cekam pregled, malo me frka jer nije kod moje de nego u vinogradskoj, tko zna kakvog cu dr dobit.


    Napunila si 19 tjedana i usla si vec u 20ti 😉


  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav sve cure, a osobito trudnice :) 
    Prvo cestitam vam :)) i zelim vam sve najbolje u novoj ulozi u vasim zivotima hehe :) 
    Imam pitanje za sve trudnice, naime ne znam da li znate za emisiju dm baby bonus? Emitira se subotom na rtl kockici.. zanima me ima li koja trudnica da bi dozvolila da ju se snima samo ovako za sponzorski trenutak u emisiji, npr: vi ste u kadru s vitaminima za trudnice i prodete par kadrova, kako uzimate kutiju, vadite vitamine, uzinate vitamine.. nebitno to je primjer.. nista ne pricate i snimanje traje kojih 10-ak min i dobijete 200 kn za to.. ako ima koja trudnica da ju zanima mozete mi se javiti za detalje na broj 0923345156

  • Deleted user

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Bok cure! Dakle, s obzirom da sam stalno gladna, trbuh mi se udebljao i izgleda kao da sam u 5. mjesecu. Jučer me 3 ljudi pitalo jesam li trudna?! Je li se i nekoj od vas odmah ovako rano trbuh napuhao? Inače, nisam puno dobila na kilaži, jedino u trbuhu.

  • Avatar ikyri

    ikyri

    Broj poruka: 1645

    Prijavi adminu

    Mala ima 1 god i 9mj. Ma ta dob je škakljiva jer su komplicirani i puno shvacaju malo govore pa bude cuda. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.