Proljetne bebe 2023. 🌷🍀🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Zakoračili smo u lipanj, i vrijeme je da otvorimo novu temu, i poželimo dobrodošlicu svim bebama koje nam stižu iduće proljeće. 😊💐🥀🌺🌷🌸🥳🎉💕
    Ja idućeg proljeća punim 40, i ne bi mogla dobiti bolji poklon.🎂 🥳😍
    Isto želim i vama, i nek' tema bude krcata trudnicama!🤰🤰 Sretno svima! 🤗💕

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Hej Kejsy draga, nisam te prepoznala. 😅🙈 
    Ja nemam fejs, a ni vremena za forum nazalost. U poslu sam preko glave od jutra do mraka. 🤷🏼‍♀️
    Ali, bit će bolje nadam se. Onda ćemo se opet tu druziti skupa.🥰 Nadam se da si dobro, i da ćeš uskoro opet postati mama. 💕🤗

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Dižem temu 😁 Di ste proljetnice? Ako su među zimskim bebama one koje trebaju roditi oko 1.11., koje su već na pola trudnoće, onda među proljetne mogu proći i one s terminom u veljači …..🤣

    Sretno svima s testovima, nek' bude puno plusića… 🥳🍀🥀🌸💮🌼🤰! 

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Dobro, šta je ovo? 🤷🏼‍♀️Nitko ne želi u proljetne bebe? 😅
    Ako ste ovih dana dobile plusić, termin je već oko 01.03. A na zimskim bebama već su prešle pola puta. 🙈 Zato dobrodošle buduće mame, nadam se da će nas biti puno. 🤗🥳🥀🌺💐🤰

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Alooo, ima li koga?Okeeej, ja ću bit jedina na temi 😂

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • februar9

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav!Nova sam na forumu…,nasla sam se u ovim proljetnim bebama🌼,iako imam dosta friški plusić i ako
    bude sve ok,bebica dolazi u veljači…❤️

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Evo prva lasta…..😅😍
    Bit će sve ok.🤗 Sretno! 🎉🤰🥳🍀😊

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

  • februar9

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvalaaa puno🤗,imala sam spontani 02/22,pa nema one euforije u meni,zabrinuta sam dosta,al samo pozitiva i nema druge…🤩😍🥰

  • februar9

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Kamilica ♡

    Evo prva lasta…..😅😍
    Bit će sve ok.🤗 Sretno! 🎉🤰🥳🍀😊


    Hvalaa ti puno🤗,imala sam spontani 02/22,pa nisam tolko euforična,vjerujem da je to normalno…samo da prođe taj kritični period🙏🏻

  • Avatar Kamilica ♡

    Kamilica ♡

    Broj poruka: 1039

    Prijavi adminu

    Na neke stvari ionako ne možemo utjecati, zato samo opušteno. Bit će sve dobro. 🤗🍀🤰

    Garawa je baba koja ima dvoje djece s dva muza, sad je našla trećeg jadnika s kojim bi na silu dijete ali ne ide…. ipak je u menopauzi 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.