Proširene vene u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Ima li koja s ovim iskustva, problema, savjeta?

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Mene malo zezaju..danas cak i bole ako stojim duze..ginekolog kaze da nisu strasne da nista ne trebam poduzimat..mislila sam bar neki gel uzeti ili mozda kompres. carape..nemam pojma ni sama

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja ih imam al se nekrecem puno pa me ne bole al ako sjedim par sati spustenih nogu odmah se upale 😣 men su rekli da mogu mazati s liotonom ili nekom kremom od divljeg kestena 

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    da..uzeti cu lioton pa mozda pomogne..ni mene ne bole puno ni ja se previse ne krecem..al bolje da sprijecim goru situaciju..

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    a imam jos klipsati do kraja trudnoce ohoho

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja sam mazala samo ako se upale inace ne, jer mi se neda.. Kada sam bila dosla na pregled i nije bio moj doktor i zena me toliko isprepadala da koliko imam godina pa tolike vene, pa to nevalja pa ovo pa ono ja u soku, pitala svoga dr sto on kaze na to on da jedino ako pocrvene da moram doci odma u bolnicu al moje se plave ko nebo 😂 nemoj ih izlagazi suncu.. Ja imam kremu od yasenke venesal od divljeg kestena krema mi odlicna smiriva mi otecenost, napetost u nogama i naravno bolne vene i svida mi se jer ona ne hladi, jer sve kreme hlade a onda mi to hladenje prede na ruke a to nevolim 😂

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    ayla

    Ja sam mazala samo ako se upale inace ne, jer mi se neda.. Kada sam bila dosla na pregled i nije bio moj doktor i zena me toliko isprepadala da koliko imam godina pa tolike vene, pa to nevalja pa ovo pa ono ja u soku, pitala svoga dr sto on kaze na to on da jedino ako pocrvene da moram doci odma u bolnicu al moje se plave ko nebo 😂 nemoj ih izlagazi suncu.. Ja imam kremu od yasenke venesal od divljeg kestena krema mi odlicna smiriva mi otecenost, napetost u nogama i naravno bolne vene i svida mi se jer ona ne hladi, jer sve kreme hlade a onda mi to hladenje prede na ruke a to nevolim 😂


    hvala na savjatu..i meni je rekao ako ne crveni da nema panike…al znaju onako izletiti povremeno pa mi je to malo bolno i ruzno viditi. nadam se da ce se povuci nakon trudnoce😌

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Lunica

    ayla

    Ja sam mazala samo ako se upale inace ne, jer mi se neda.. Kada sam bila dosla na pregled i nije bio moj doktor i zena me toliko isprepadala da koliko imam godina pa tolike vene, pa to nevalja pa ovo pa ono ja u soku, pitala svoga dr sto on kaze na to on da jedino ako pocrvene da moram doci odma u bolnicu al moje se plave ko nebo 😂 nemoj ih izlagazi suncu.. Ja imam kremu od yasenke venesal od divljeg kestena krema mi odlicna smiriva mi otecenost, napetost u nogama i naravno bolne vene i svida mi se jer ona ne hladi, jer sve kreme hlade a onda mi to hladenje prede na ruke a to nevolim 😂

    hvala na savjatu..i meni je rekao ako ne crveni da nema panike…al znaju onako izletiti povremeno pa mi je to malo bolno i ruzno viditi. nadam se da ce se povuci nakon trudnoce😌


    Ja sam prvu dobila jos kao mala s godinama mi samo izbijaju nove jer je genetski, mislim ih nakon trudnoce otici ukloniti jer imam 24god a vene ogromne, sramota me i skinut se u nesta kratko koliko ruzno izgledaju, a koliko sam cula da se one nakon trudnoće ne smanjuju 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, da vam se pridružim. Kod mene su proširene (popucane) kapilare po nogama, grozno izgledaju. Imala sam ih i prije trudnoće, a sad vidim i nove. Kod mene je to najvjerojatnije povezano sa hormonima i genetski naravno. Vene za sad nemam, al imam još klipsat do kraja trudnoće. Idući tjedan idem kod ginića pa ću ga pitat za savljet. Imam 38.god. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Nasty

    Pozdrav cure, da vam se pridružim. Kod mene su proširene (popucane) kapilare po nogama, grozno izgledaju. Imala sam ih i prije trudnoće, a sad vidim i nove. Kod mene je to najvjerojatnije povezano sa hormonima i genetski naravno. Vene za sad nemam, al imam još klipsat do kraja trudnoće. Idući tjedan idem kod ginića pa ću ga pitat za savljet. Imam 38.god.


    mislim da kapilari nisu problem. a i lako se uklanjaju laserski tako da nemas problem.

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.