Broj djece određuje kada ćete ući u menopauzu

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • RužaMaria

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    U 57godini sam,imam urednu mjesečnicu
    Dobila sam je s 14g,rodila 1.dijete s 21g,i tako redom ćetvero.
    Ljecila karcinom grlica naternice u 1.stupnju
    Poslije 4.djeteta.
    s 36 sam rodila svoje 5.dijete 
    Svako sam dijete rodila vec po predvidenom terminu točno u dan zapisanog datuma.
    Željela sam jos djece no suprug je smatrao da je lijepo imati i petero.
     Uvijek bi se rado pozvala na novu trudnoću s iščekivanjem mjesečnice u terminu u sebi sam imala novi izazov za majćinstvo.
    No dolazile su redovito uglavnom 28.dan.
    Nikada nisam koristila kontracepciju te planirala obitelj po oginoqnaus i bilings metodi.
    No nisam se nikada bojala nove trudnoće naprotiv prizeljkivala bi je.
    Svako dijete znam kada sam začela te taj čas blagoslivljala i nadalje.
    To je za mene “osobica” koja je dobrodosla na svijet.Dojila ih dugo.
    Uvijek sam gledala da budem u skladu s mužem te da se nekažnjavamo izostavljanja naših intimnih sjedinjenja.
    Držim da zdravi i redoviti sexualni odnos meďu supružnicima održava sve u dobroj formi jednako tako hormone i harmoniju bračnog života.
    Djeci je bilo važno vidjeti nas zaljubljene.
    Nisam pušać i alkohol ne konzumiram
    /osim prigodno/
    Jedem zdravo trudim se puno kretati i ne gomilati kile.
    Treniram fitnes.
    Radovati se svemu i radovati svakoga.
    Vjerujem da zdravo djetinjstvo pored zdravih roditelja koji se vole i daju dobar primjer sve moze se održati u ravnoteži.
    Preporučam zdravi brak s prirodnom regulacijom poroda,želju za mnogobrojnom obitelji,puno zagrljaja i manje brige oko nečega što mije bitno već samo prestiž i pošast ovoga vremena.
    Moja djeca koja su sada roditelji i uredno visokoobrazovani tvrde da sam im dala dobar primjer i da je moja ljubav i želja da oni dođu na svijet moja zasluga za produljenu reproduktivnost i zdravlje.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.