Prva riječ vašeg djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Mary36


    kachi


    Meni se nekad učini da moja vikne mama, ali to je uvijek kad smo same i dok ja nešto drugo radim a ona se igra i ja ostanem samo sa upitnikom iznad glave da li sam umislila ili je stvarno. Danas mi se učinilo da je ponovila za mnom "ma", ali nije htjela ponoviti više tako da opet ne znam,
     Inače mislim da joj je prva riječ ipak "nje", to stvarno zna vikati. 
    Mojoj isto prva riječ nije mama nego ne  jer je čula kako vičem na mačku…Onda je uslijedilo da, to ponavlja kada je s nečim zadovoljna, npr. dam joj igračku koju voli. Mama prvi put probaj mu ponavljati ma-ma dok ti gleda u usta i brzo će pohvatati.

    Ma ponavljam al bez uspijeha….tata mu niko nije nikako ponavljao pa sad stalno vice tata samo pa mi nije jasno….al necu odustajat hehe

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1453

    Prijavi adminu

    Možda je tata onako poskrivečki dok tebe nije bilo ponavljao. Evo moja je malo prije rekla prvi puta tata kad je muž došao s posla i sad sav cvate! Odmah ju je svu izljubio i izgrlio.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • IMI

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Sa nekih 5 mj je rekla baba, a nakon toga tata. Gleda tatu u oci i kaze ‘tata’ a on sav blistao od srece :))) sad ima 12 mj mogu reci da imamo pravu malu veliku pricalicu: mama, tata, baba, dede, didi, tete, uvo (ujo), bebe, da, ne, to, papa, tao (ćao), oda (voda), ajmo, tamo, bavo (bravo), vau vau, mau, koka, piti, duda! Najbolja je kad kaze ‘tamo’ i prstom pokaze gdje zeli ici :))) nema sta - prica puno ko i svekrva :)))

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    IMI


    Sa nekih 5 mj je rekla baba, a nakon toga tata. Gleda tatu u oci i kaze 'tata' a on sav blistao od srece :))) sad ima 12 mj mogu reci da imamo pravu malu veliku pricalicu: mama, tata, baba, dede, didi, tete, uvo (ujo), bebe, da, ne, to, papa, tao (ćao), oda (voda), ajmo, tamo, bavo (bravo), vau vau, mau, koka, piti, duda! Najbolja je kad kaze 'tamo' i prstom pokaze gdje zeli ici :))) nema sta - prica puno ko i svekrva :)))

    Mala ti je zakon!  

  • IMI

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Igorovabebica… Hvala
    Kad bi bar jela koliko prica! Zna reci i njam njam al jesti bas i nece! Ima tu jos rijeci koje sam i zaboravila: da pet (daj pet) i aje (jaje). Cak je pocela i po dvije rijeci izgovarati: mama papa, da pet, tata aje (tata kupi kinderjaje) :) zapravo smo u cudu s obzirom na vrsnjake i njihov govor! Od prvih dana je najvise pratila micanje usana.

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Vec 14 mj a on svake prijestupne kaze mama …..samo tata tata i tata stalno mu govorim reci mama a on na to odg tata 
    Ima koja mama jos da je beba kasno rekla mama ….ja nikako docekati da me pocne zvati

  • Avatar Belle2

    Belle2

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Ma reci ce on mama kad bude pravi trenutak I kad se budes najmanje nadala….zna on ko je njemu sve🌺💐🌸…mislim da te malo zafrkava…

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Belle2


    Ma reci ce on mama kad bude pravi trenutak I kad se budes najmanje nadala….zna on ko je njemu sve🌺💐🌸…mislim da te malo zafrkava…

    Hahha hvala belle nadam se da samo zeza i da bude uskoro poceo

  • Avatar nanci

    nanci

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Moj duze nje nista govori..prva prava rijec mu je bila budo(brdo) i to sa 15 mjesrci do tad je pricao svojim jezikom i razumili smo ga samo ja i muz..krenili to ljeto na more a njega se valjda brda dojmila putem je stalno pokazivao na brda i sav sretan viko budo budo..nakon toga kroz tjedan dana je propricao i nismo mogli vjerovati koliko je rijeci znao al kao da je cekao da ih moze spojiti.. 

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    Vec 14 mj a on svake prijestupne kaze mama …..samo tata tata i tata stalno mu govorim reci mama a on na to odg tata 
    Ima koja mama jos da je beba kasno rekla mama ….ja nikako docekati da me pocne zvati

    Mojem su svi tata on se dere tata a ja mama :D sada je počeo tata, mama, mata ( maca) bababa je banana i tako , još uvijek mi se čini da su cure puno naprednije nego mali muški ljenivci. Kada je panika onda zove mama mama mamam no no non no a kada je zafrkancija svi su tata :D   
     MAMAM PRVI PUT i moj je isti takav , mislim da su dan razlike ako se sjećam mora da je u tome štos 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.