Prva riječ vašeg djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Jojo5


    MAMA PRVI PUT


    Vec 14 mj a on svake prijestupne kaze mama …..samo tata tata i tata stalno mu govorim reci mama a on na to odg tata 
    Ima koja mama jos da je beba kasno rekla mama ….ja nikako docekati da me pocne zvati
    Mojem su svi tata on se dere tata a ja mama :D sada je počeo tata, mama, mata ( maca) bababa je banana i tako , još uvijek mi se čini da su cure puno naprednije nego mali muški ljenivci. Kada je panika onda zove mama mama mamam no no non no a kada je zafrkancija svi su tata :D   
     MAMAM PRVI PUT i moj je isti takav , mislim da su dan razlike ako se sjećam mora da je u tome štos 

    Hehe bas si me lijepo nasmijala  bice da je u tome stvar hehhebas su slicni skroz ..

    Moj L vidi sebe na slici i krikne u veselju TATA hahha

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.