Prva trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malenabeba8

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Moj ti je savjet da ne cekas termin 22.03 nego da odes prije pogotovo zbog te boli. Lijepa ti je beta i 5 si tjedana a da se nista ne vidi u materici…otidji privatno ako mozes sljedece sedmice..


    Doktor je rekao da kao njemu crna zrnca sta on vidi nista ne znače da on mora vidjeti plod. Joj budem vidla budem otišla jer sam na iglama vise od svega.

  • malenabeba8

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Moj ti je savjet da ne cekas termin 22.03 nego da odes prije pogotovo zbog te boli. Lijepa ti je beta i 5 si tjedana a da se nista ne vidi u materici…otidji privatno ako mozes sljedece sedmice..


    I vidio je da je maternica zadebljanja raširena i endometrij i to sve je vidio. I neke točkice. I rekao je da je 90% siguran da je trudnoća uredu. A sad uvijek ima onaj ali i strah.

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Imas li sliku UZV?

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • malenabeba8

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Imas li sliku UZV?


    Nemam nije mi dao. Doktor je na zamjeni inače je doktorica vraća se u ponedjeljak pa cu krajem idućeg tjedna ja otići kod nje. Imam menstrualni kalendar na mobitelu i danas mi kaže da je danas točno 5 tjedana trudnoće.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.