Prva trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • malenabeba8

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage zenice.
    Danas mi je test pokazao dvije pozitivne crtice. 😊
    Imam 24 godine radim na pilani teški fizicki posao. Tek u utorak idem doktoru. Zanima me u vezi rada na pilani neznam da li odmah ici na porodiljni jer ovo mi je prva trudnoća i nista ne razumijem osjećam se zbunjeno i jako sretno.  Sta se tiče simptoma sise su mi jako bolne i narasle, blage mučnine i bockanje u lijevoj strani trbuha i osjećaj kao pred mengu u trbuhu.

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    malenabeba8

    Pozdrav drage zenice.
    Danas mi je test pokazao dvije pozitivne crtice. 😊
    Imam 24 godine radim na pilani teški fizicki posao. Tek u utorak idem doktoru. Zanima me u vezi rada na pilani neznam da li odmah ici na porodiljni jer ovo mi je prva trudnoća i nista ne razumijem osjećam se zbunjeno i jako sretno. Sta se tiče simptoma sise su mi jako bolne i narasle, blage mučnine i bockanje u lijevoj strani trbuha i osjećaj kao pred mengu u trbuhu.


    Cestitam! 😊
    Ukoliko se radi o teskom fizickom poslu onda ti je svakako najbolje da otvoris bolovanje po potvrdi trudnoce. Ali, o ovome ti je najbolje traziti savjet od doktora u utorak. Sretno!

    Baby P 03/21 💙

  • malenabeba8

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Hvala vam. 😍
    Imam još jedno pitanje. Bocka me s lijeve strane u trbuhu i osjećam pritisak na mjehur. Da li je to uredu ili je nešto lose?

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Pozdrav 🙂 čestitam!
    S obzirom na vrstu posla ginekolog bi ti trebao dati bolovanje tj komplikacije jer su prva 3 mjeseca najbitnija ❤❤
    Za ostale simptome ne brini to ti je sve normalno ❤

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    malenabeba8

    Hvala vam. 😍
    Imam još jedno pitanje. Bocka me s lijeve strane u trbuhu i osjećam pritisak na mjehur. Da li je to uredu ili je nešto lose?


    Bit ce tu jos svakakvih bolova, nema straha sve dok nisu nepodnosljivi i dok nema krvarenja, eventualno tada kod ginekologa ili na hitnu. Bolovi su normalni kroz cijelu trudnocu, a na pocetku posebno jer se beba jos smjesta i maternica krece s rastom. Cesto budu bolovi poput menstrualnih ili probadanja u jajniku. To je sve normalno, samo opusteno 

    Baby P 03/21 💙

  • malenabeba8

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Hvala vam curke na odgovorima. 😍
    Ovo mi je prva trudnoća i neznam skoro nista vezano uz nju. Jedva čekam da odem na pregled da mi doktor sve potvrdi. 😘😘😘

  • Avatar Lisa27 👶🧸🎀

    Lisa27 👶🧸🎀

    Broj poruka: 964

    Prijavi adminu

    Pridruži nam se na temi jesenske bebe 2021 🙂 ako ti je termin na jesen 🙂

    Beba Ena rođena 4.10. 💝 3400g 50 cm
    [lilypie.com]

  • malenabeba8

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Bila sam ipak danas kod doktora.
    Kaže da se ne vidi mjehur ali maternica i endometrij su veliki rašireni. Pa me poslao vaditi betu ujutro.
    Joj 5 testova je pokazalo plus sada me strah sta ce beta pokazati. Dokotor kaže da misli da je trudnoća ali jako rana da mora s betom potvrditi.

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    malenabeba8

    Bila sam ipak danas kod doktora.
    Kaže da se ne vidi mjehur ali maternica i endometrij su veliki rašireni. Pa me poslao vaditi betu ujutro.
    Joj 5 testova je pokazalo plus sada me strah sta ce beta pokazati. Dokotor kaže da misli da je trudnoća ali jako rana da mora s betom potvrditi.


    Kojeg datuma si trebala dobiti menstruaciju? Prvi pregled se preporuca napraviti par tjedana nakon izostanka menstruacije jer se prije toga ne moze nista vidjeti na ultrazvuku.

    Baby P 03/21 💙

  • malenabeba8

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Oko 26 sam trebala dobiti. 
    Jojjj nestrpljiva sam jako.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.