Prvi Božić s bebom

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Ineska3


    U petak, 18.12. se otvara F&F Tesco! Nadam se da će biti slatke božićne robice kao na internetu.I da će cijene biti kao na netu…

    Jel to u onom konzumu što ste spominjale koji se preuređuje? Mislim ja sam blizu konzuma na vukovarskoj,nedavno se doselila,ali nisam skužila da se preuređuje? :D to je onaj prek puta lidla ili ima još neki?

    [lilypie.com]

  • Ineska3

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Da da, to je taj u Vukovarskoj/Radničkoj koji se preuređuje.
    Na njihovom web shopu ima super slatkih i povoljnih božićnih kompletića. Samo je pitanje kakav će izbor biti kod nas i kolike će biti cijene. Ako netko ode, neka dojavi. Meni je nažalost izvan ruke, pa da ne idem uzalud ;)

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Ja ću otići sigurno jer mi je 5 min hoda ako kažeš da je to taj :) pa javim situaciju..baš me zanima..iako to nikad,nažalost,nisu  iste cijene :/ al dobro,možda se iznenadim :)

    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Oliva4


    Ineska3


    U petak, 18.12. se otvara F&F Tesco! Nadam se da će biti slatke božićne robice kao na internetu.I da će cijene biti kao na netu…
    Jel to u onom konzumu što ste spominjale koji se preuređuje? Mislim ja sam blizu konzuma na vukovarskoj,nedavno se doselila,ali nisam skužila da se preuređuje? :D to je onaj prek puta lidla ili ima još neki?

    Oliva ti si mi susjeda hehe!!To je onaj konzum vislje na vukovarskoj,malo ispod green golda,bio mercator pa sad konzum,inace meni najdrazi jer nema nikad guzve ko u ovom manjem preko puta lidla..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Ineska3

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Hm, sad mi više ništa nije jasno Vidim na njihovoj face stranici da je adresa Radnička 49. A onaj konzum (bivši mercator) je adresa Vukovarska i ja sam shvatila da se taj preuređuje te da će tamo biti tesco. Tako da vam nisam sigurna više da li mislim na točan konzum…Inače radim tamo pokraj, ali sad kad sam na porodiljnom imam informacije iz druge ruke, moguće da sam nešto pobrkala. Ispričavam se na konfuznim informacijama Ali u svakom slučaju je tamo negdje +/- 100 metara.

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Maya izgleda da jesmo :) vidjela sam da si i ti na 5 min od tog konzuma :)
    I da,dobro veliš,evo i muž mi kaže da se preuređuje bivši mercator..jao pa da..mogla bi i ja sad u njega ići jer ovaj tu mi je katastrofa..kad guram kolica i vučem onu košaru se ionako sva spetljam..a ljudi ko u priči,sudaram se cijelo vrijeme :D i još je sav neki jadan konzum..mogli bi fakat i njega preuredit :p

    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Da da ja sam u Dugoselskoj ulici!!Ma super je taj gore,ovaj tu koma,pogotovo kad penzici imaju 10% popust…ma da ja uvijek nesto srusim s kolicima..hehe mozda se i vidjamo u ducanu i kvartu u prolazu😉Jos ti preporucim dm u green goldu..isto malo ljudi..laganini mozes razgledat..nema guzve na blagajni..bas cemo onda vidjeti kakav bude izbor u tom tescu,citala sam da je u zadru otvoren al nisu nesto ljudi zadovoljni..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Ja sam ferenscica, blizu spejs šatl crkve :) do sad  nisam ni u kvartu ni u konzumu vidjela nikog s kolicima :D pa smo se možda mimoišle :D a bila 2 puta i u lidlu,tamo mi šire za prolazit :D e baš sam mislila otić do tog dm-a..to mi malo više hoda treba..možda 20,25 minuta pa čekam neki ljepši dan :)
    Držim fige da zg dobije neki bolji tesco :)

    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Hehe da da setamo cesto kraj crkve,znam otic u parkic onaj odmah pored😉budemo se sigurno vidjale kad zatopli tamo😊😊☕☕ma zacas se dogurate do gore!!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Ooo još nisam dobro istražila kvart pa ni ne znam koji je to parkić,prolazila sam samo ispred crkve baš..ali jedva čekam proljeće da istražim skroz pa ćemo se onda znat ko mame iz parka :D

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.