Prvi Božić s bebom

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    😄😄😄supeerrr bas se veselim!!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Bili mi u F&F imaju popust od 10% na neke stvari..kupili smo pidjamu i dve majice za necake..nije lose al je mali ducan,nije ni sad nesto prepovoljno..ima nesto bozicnih stvari,fora vestica i odjelca!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    Evo taman se i nas dvije vratile iz f&f..kupila njoj odjelce vilenjaka,nećakinji vršnjakinji odjelce soba i pidžamu za stariju nećakinju :) meni su ful ful slatke stvari :)) ne znam je li bolje ili lošije nego online jer nisam nikad preko neta kupovala..ali eto na te tri stvari sam 270 kn potrošila..nije prejeftino, ali su mi ok cijene..popust mi je bio oko 30kn na cijeli račun..
    E maya, nevezano za temu,ali s obzirom da ne znam nikoga s ovog dijela grada pa ne mogu drukčije saznat..znaš li ti nekog frizera tu u blizini? :D moram se hitno šišat :p

    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Ima Briliantina salon Ivanicgradska(izmedju kozma i crkve)ali imaju dosta visoke cijene,nekad imaju popuste pa ako naletis..na istom potezu je i salon Melani a to mi se cini malo babski..ja idem na kvatric..jos je dosta poznata Nelly Armenka tako se nekako zove,to je na Ferenscici bas,tamo di je pekara i onaj neki automat klub i par kafica..mislim da ima na face stranice pa prosnjofaj malo heh..dobar mi je i Simple u sklopu novog konzuma ali ima isto malo vise cijene,jedino je super jer radi kad i konzum,znaci svetkom i petkom😉😉Super si nasla,ma ja nisam bas puno ni vidjela jer se malom gazdi bas nije shoppongiralo hehe..i Bio& Bio je dosao to me bas razveselilo!!!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Oliva4

    Oliva4

    Broj poruka: 457

    Prijavi adminu

    E hvala ti puno na informacijama..čini mi se da mi je nelly najbliži pa ću možda do tamo..fejs ne otkriva puno..više je nekih privatnih slika vlasnice valjda :) al vidjela sam adresu na nekoj od slika pa potražim :)
    Ona čorila dok sam kupovala,ušla sam i u konzum,uzela salatu i skužila da neću moć s kolicima protiv svih tih ljudi (bilo ih je ko da je besplatno sve :p )pa sam odustala od kupovine i otišla u lidl :D

    [lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Oo super taman si je i odmorila gospodicna!!Ma bolje nego da se guzvate,cim sad prodje blagdansko ludilo biti ce bas ugodno za kupovinu!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.