Putni krevetić ili klasični kinderbet?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rina1410

    rina1410

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozz mame.. Da li koja od vas koristi putni krevetić umjesto klasičnog kinderbeta? Nesto poput ovog https://babyland.hr/proizvod/putni-krevetic-kinderkraft-joy-s-dodacima-boja-pink/ [babyland.hr]

    Zanimalo bi me koliko je madrac u takvom krevetiću pogodan za svakodnevno spavanje bebe? Molila bi iskustva hvalaaaa

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Mi imamo za kod bake i dede u slavoniji i iskreno nije mi za duze spavanje od popodnevnog drijemanja.
    Cak i kad idemo na put vise ga ne nosimo nego klinci spavaju s nama. 
    Madraci su tanki, bezvezna spuzvica od par cm, dolje ispod ili je metalna konstrukcija u x ili ne bude nista pa se jos ulegne.
    Po meni najgluplje bacen novac

  • Avatar rina1410

    rina1410

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Gumbek

    Mi imamo za kod bake i dede u slavoniji i iskreno nije mi za duze spavanje od popodnevnog drijemanja.
    Cak i kad idemo na put vise ga ne nosimo nego klinci spavaju s nama.
    Madraci su tanki, bezvezna spuzvica od par cm, dolje ispod ili je metalna konstrukcija u x ili ne bude nista pa se jos ulegne.
    Po meni najgluplje bacen novac


    to s madracem me i mucilo..mi smo vani pa bi nam trebao otprilike svaki drugi vikend i u hr krevetic, ili kad dodemo na godisnji, al mislim da bude ipak klasicni

    [lilypie.com]

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    rina1410

    Gumbek

    Mi imamo za kod bake i dede u slavoniji i iskreno nije mi za duze spavanje od popodnevnog drijemanja.
    Cak i kad idemo na put vise ga ne nosimo nego klinci spavaju s nama.
    Madraci su tanki, bezvezna spuzvica od par cm, dolje ispod ili je metalna konstrukcija u x ili ne bude nista pa se jos ulegne.
    Po meni najgluplje bacen novac

    to s madracem me i mucilo..mi smo vani pa bi nam trebao otprilike svaki drugi vikend i u hr krevetic, ili kad dodemo na godisnji, al mislim da bude ipak klasicni

    Ako vam je zbog financija uzmite ovaj i klasican madrac u njega. 

    [lilypie.com]

  • Avatar božepetra

    božepetra

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Ne nalazim nigdje drugu temu o krevetićima pa da pitam ovdje.
    Imate li preporuke za krevetiće na kotačiće, nešto poput Noone, ali, jasno povoljnije? U malom smo stanu i nekako mislim da bi nam takva vrsta “prijenosnosti” dobro došla. Ne mora biti ovalan, ali da ne bude prevelik, da lako može kroz vrata.
    Znam, to za sobom vuče kupnju novog, većeg, kad dijete ovaj preraste (u slučaju da nije proširiv i “više u jedan”), ali na to računamo.
    Hvala.

    facebook.com/mamaimak/

  • Student24

    Broj poruka: 578

    Prijavi adminu

    jako puno krevetica ima kotacice ili mogucnost dodavanja kotacica. 

    [lilypie.com]

  • Avatar božepetra

    božepetra

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Student24

    jako puno krevetica ima kotacice ili mogucnost dodavanja kotacica.


    Divno. Ali sam mi komentar nije od neke pomoći, budući da sam tražila konkretne prijedloge.
    Dakle, drven ili ne, svejedno.
    Ovakav poželjno, ali ne mora biti.
    Bitno je da može i kroz vrata užih dimenzija.
    + Da ne košta dva plus soma kuna kao gore spomenuti.

    Itko?

    facebook.com/mamaimak/

  • Avatar božepetra

    božepetra

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    * ovalan, ne ovakav 

    facebook.com/mamaimak/

  • Avatar rina1410

    rina1410

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    božepetra

    Ne nalazim nigdje drugu temu o krevetićima pa da pitam ovdje.
    Imate li preporuke za krevetiće na kotačiće, nešto poput Noone, ali, jasno povoljnije? U malom smo stanu i nekako mislim da bi nam takva vrsta “prijenosnosti” dobro došla. Ne mora biti ovalan, ali da ne bude prevelik, da lako može kroz vrata.
    Znam, to za sobom vuče kupnju novog, većeg, kad dijete ovaj preraste (u slučaju da nije proširiv i “više u jedan”), ali na to računamo.
    Hvala.


    Stokke al je skuplji, pa Comfortbaby koji je nesto jeftiniji al opet preko 2k, al mislim da se za 3k isplati posto je prosiriv u krevetic pa ne kupujete nista kasnije.. Da uzmete samo koljevku dobijete prostor al to opet brzo preraste.. Il na njuskalu nadete sto od ovog ocuvano.. Mi smo uzeli klasicni kinderbet 120x60 na kotacice za kucu, ide naravno kroz vrata, a isti budemo i najvj za stan (takoder manji, 50kvadrata).. 

    Student24

    Gumbek

    Mi imamo za kod bake i dede u slavoniji i iskreno nije mi za duze spavanje od popodnevnog drijemanja.
    Cak i kad idemo na put vise ga ne nosimo nego klinci spavaju s nama.
    Madraci su tanki, bezvezna spuzvica od par cm, dolje ispod ili je metalna konstrukcija u x ili ne bude nista pa se jos ulegne.
    Po meni najgluplje bacen novac
    Ako vam je zbog financija uzmite ovaj i klasican madrac u njega.


    Za putni sam cula u zadnje vrijeme od par mama da je ful prakticno pa da vidim jos iskustva, ali izgleda mi zdravije i bolje za bebu drzati se cvrstog krevetica:) 

    [lilypie.com]

  • Avatar božepetra

    božepetra

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Može link na neki od modela koje spominješ?

    facebook.com/mamaimak/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.