Rad na određeno i komplikacije

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • leganini

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,situacija je slijedeća,supruga je zaposlena na “određeno”  trudna je,radi 1 godinu neprekidno,kakva su joj prava što se tiče “komplikacija” a kakva su joj prava što se tiče porodiljnog i roditeljskog dopusta?(ako joj poslodavac ne bude htio produživati ugovore mjesec po mjesec,tj. ako joj istekne ugovor)

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    dok joj još traje ugovor u firmi ima pravo na komplikacije (prosjek 6 zadnjih plača)
    a kad joj istekne ugovor, ako joj ne produže, mora se prijaviti na hzz…onda neznam koji je iznos koji dobiva

    [lilypie.com]

  • leganini

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    ok,za komplikacije mi je jasno,al me zanima dali će imati pravo na “punu plaću” poslije djetetova rođenja s obzirom da će napuniti godinu dana neprekidnog staža?

  • lk78

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam pitanje
    Znali tko imali pravo zena koja je strani drzavljanin a ostala trudna a 2 mjeseca radi i privremeno boravi u RH na komplikacije
    Hvala unaprijed

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.