Remifentanil (protiv bolova) tijekom trudova!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    kod nas imaš jedino za platiti onaj apartman u bolnici pa tata može s tobom biti ali opet nisam sigurna dal je cijelo vrijeme. za lijek nikad čula barem ne kod nas. i da slažem se sa cloudy tu si minimalno tri dana

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pa ako majke budu inzistirale na tome i ako budu jako agresivne u svojem htjenju, možda se uvede! Pa makar na plačanje. Ne vjerujem ja da je tak to skupo, taj lijek.

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Mislim da se veće doze tog lijeka tako i tako koriste kod opće anestezije i da ga imaju u bolnici, ali nisam ziher.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …mislim da se ipak ne radi o tome da nasi doktori ovdje nemaju pojma za taj ili bilo koji drugi lijek, nisu oni bas toliko glupi ili zaostali…oni su  informiraniji nego sto vecina misli…svekar mi je lijecnik, a i sogor.. Svi oni rade  sa resursima koje imaju i koje im daju…a njihovo osobno misljenje nikoga ne zanima…iznenadile bi se koliko je lijecnika zapravo protiv, recimo kemoterapije, a po protokolu je moraju dati …

    No, nebitno to sad…. Nisam cula za taj lijek protiv bolova…super mi je reecimo sto tamo ides doma odmah drugi dan, ali da mi je patronazna po cijele dane doma sa mnom, pa poludila bi 

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    haha Darija ti stvarno ne voliš patronažnu slažem se sa time da naši doktori imaju znanja ali da moraju raditi samo sa onim što im se da…

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Ma nije da ih ne volim, al' nekak mi se ne svidja ideja da mi tu neka nepoznata zena hoda po stanu…

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Joooj tu ti je patronažna ko ANĐEO!!! Divna, nasmješena, uslužna. Tu su kontrole prebolesne. Ako se požališ na pratronažnu pošalju ti drugu, a ova dobije sankcije. Mislim da je potrebno da žene koje rađaju vani u Europi podjele svoja iskustva da se izazove revolucija kod majki u HR.Treba da žene popizde i počnu zahtijevat stvari. PAsivnost i neinformiranost su najveći neprijatelji rodiljama u HR!

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Darija… ma skompaš se s njom za sat vremena… joooj koja edukacija! Sve servirano ko na pladnju! Bez da sam orala i kopala naučila sam sve. Nikakvih muka nema! Ni brige ni pameti, sve ko podmazano ide! RAJ!

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Za pol sata ti je već draža od vlastite mame jer te ne fila s glupim savijetima od prije 30 godina… i još napravi sve umjesto tebe ako te je strah il nekaj… pa polako….

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Fascinanto pa mi stvarno zivimo u tunguziji!!

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.