Remifentanil (protiv bolova) tijekom trudova!

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    nisam ja mislila da naši doktori ne znaju, nego je i njima korištenje tog lijeka pojam jer im nije dostupan… to je problem države, ne doktora i bolnica… tipa isto kao s kadom ili stolčićem… imaju po bolnicama al država ne educira osoblje pa opet ko da i nema… 
    Ivana… slike su… ostadoh bez riječi… fakat kao hotel…ajde kod mene u sk je i uređeno dosta rodilište u odnosu kak je bilo do pred par godina… ali opet… izgleda ko bolnica i dalje… a ovo s patronažnom mi je ok… baš zbog toga što nema nepotrebnog filanja zastarjelim idejama :)

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    A plačam tu manje zdravstveno osiguranje mjesečno nego kaj ti doma uzimaju od plaće ako radiš… ako se ne varam! Tu možeš lijepo birat kakvo osiguranje hočeš… izabereš paket, pa kolko para tolko muzike… S time da u HR za puno para dobiš šum na radiju a ne muziku. Želim razljutiti majke i HR da pritisnu koga god već da se stvari poprave. Da se kroz ovakve društvene mreže organiziraju i naprave bolje za sebe i svoju djecu!

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Iskoristite situacije, dok ovako traju kampanje za izbore! Vi ste isto birači! Podsjetite to političare i udarajte ih tamo i KADA su najranjiviji. A to je tijekom kampanje za reizbore… Organizirajte se. Meni je tako žao slušati moje prijateljice i druge žene i njihova iskustva. Osjećam se i malo posramljeno jer sam ja imala sreće roditi vani. Ali nažalost ako se mame ne izbore same, neće im nitko pomoći.

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    tako nešto se slično u sk odvijalo nedavno, i još uvijek traje, kad se trebala maknuti jedna neonatologinja koja nije radila ništa dobro bebicama…i čini se da su mame uspjele… eh kad bi se oko ovoga udružile… iako je kriza, i nema se love, ja nekako mislim da se sve to iz fondova može odraditi …

  • Avatar Ivana65

    Ivana65

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Da čitala sam i o tome ja upravo govorim! Da se!
    Ma da se i plaća nešto sitno za početak, večina će skupit pare uz pomoć rodbine i to. Bitno je da se stvari pokrenu.

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Ivana


    Ma tu ti medicinsko osoblje dođe doma i ti i beba ste potpuno sigurni. Iako se ja nisam usudila. Ja sam otišla u bolnicu i drago mi je! Bolnica ko hotel od 5 zvjezdica! U sobi ste ti beba i tata i  imaš TV i minibar! Ludnica! Tu se fakat brinu za svoje građane. Ja sam se ko kraljica osjećala!

    Ivana

    Cloudy… je i tata, cijelo vrijeme. Ali odmah sljedeće jutro ideš doma. Ne ostaješ 3 dana u bolnici, ali ti patronažna dođe doma i  stobom je 8 dana po 8 sati dnevno! Kuha, pere, čisti i brine se za tebe i dijete.

    e sad sam se baš deprimirala . pa gdje mi to živimo??? 

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Ivana

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    slike su odlične

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    undefined

    Ivana

    Ahahahahhahaha!!! Urokala sam se na komentare ispod slika! 

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    No super, mi si tu biramo između manjeg zla di budemo rodile. Ko da nam ovak nije sve stresno onda si još misliš jel budu dobri prema tebi na porodu i kasnije u bolnici. 
    Možemo mi sve popizditi i biti lude na njih, al dokle god nam država ovak funkcionira nebu se niš napravilo. Hrvatska u <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.