Rizik od prijevremenog porođaja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    E ovako zene, malo mi je neprijatno pitati ovo, ali cu crknuti..
    Naime u 34 sam nedelji trudnoce otvorena 2cm i skracen grlic maternice, doktorica ni na jednom pregledu nije naglasila da su odnosi zabranjeni, ali ja se ne usudim raditi to… mene zanima da li je neko bio u slicnoj situaciji i da li je dozvoljeno samozadovoljavanje? Citala sam dosta clanaka i pise da su odnosi strogo zabranjeni jer pokrecu kontrakcije :( pomagajteeeee

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    ane1212

    E ovako zene, malo mi je neprijatno pitati ovo, ali cu crknuti..
    Naime u 34 sam nedelji trudnoce otvorena 2cm i skracen grlic maternice, doktorica ni na jednom pregledu nije naglasila da su odnosi zabranjeni, ali ja se ne usudim raditi to… mene zanima da li je neko bio u slicnoj situaciji i da li je dozvoljeno samozadovoljavanje? Citala sam dosta clanaka i pise da su odnosi strogo zabranjeni jer pokrecu kontrakcije :( pomagajteeeee


    Nemoj masturbirati, jer posljedica toga je orgazam koji i tvom slucaju moze pokrenuti porod, jer se prilikom orgazma kompletna materica grci…strpi se jos malo pa se onda trljaj do mile volje 😉😉

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1402

    Prijavi adminu

    SAYURI

    ane1212

    E ovako zene, malo mi je neprijatno pitati ovo, ali cu crknuti..
    Naime u 34 sam nedelji trudnoce otvorena 2cm i skracen grlic maternice, doktorica ni na jednom pregledu nije naglasila da su odnosi zabranjeni, ali ja se ne usudim raditi to… mene zanima da li je neko bio u slicnoj situaciji i da li je dozvoljeno samozadovoljavanje? Citala sam dosta clanaka i pise da su odnosi strogo zabranjeni jer pokrecu kontrakcije :( pomagajteeeee

    Nemoj masturbirati, jer posljedica toga je orgazam koji i tvom slucaju moze pokrenuti porod, jer se prilikom orgazma kompletna materica grci…strpi se jos malo pa se onda trljaj do mile volje 😉😉


    😂😂😂😂 do mile volje

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.