Robica za klince

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ako trebate ribice za klince javite se. Taman se rješavam onog što su moji prerasli :)

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Cloudy, tebe sam zapamtila i tadasnju ekipu kad sam citala prosle i pretprosle godine(tamo negdje oko 2014. ste pisale) kad sam gutala sve o trudnoci i porodu s foruma 😂😂 steta kaj niste ostale aktivne i dalje,bas ste mi bile zanimljive!

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    P.s.ne trebam robicu,samo da te pozdravim 😂😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Cloudy zenoooo jesi ziva hahah i ja te se sjecam moj luka i tvoja curka su tu negdje po godinama …i ti imas vec drugo hehhe i mi smo se povecali ajmeee bas ljepo

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    I ja imam robice ako ko treba  vecinom za novorodence imam zimsko neutralne boje imam i nesto za curice rozoi za decke vise plavo autici itd

  • snelly

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Evo mame mene interesira robica za zimsku curku :-)

    ja:'85-epi,hipo-bez stitnjace,hidrocefalus,amh 4.5
    mm:'85-varicocela grd.II,varirajuci sgram,sada astheno
    11/15 VG 1.ivf/icsi prirodni-ET 4 stan-beta 0.1
    11/16 VG 1.ivf/icsi stim.(Puregon+Orgalutran,Ovetrill)
    ET-4 i 6 stan-beta 0.6
    2/17 Škvorc 2.ivf icsi stim.(Elonva+Orgalutran+Ovetrill) ET-4 i 6 stan-12.dnt-154.10 ß 14.dnt-465.20 ß 16.dnt-1052.0 ß 31.3 uzv 6+0 curka
    17.11.2017 Lucija
    11/2022 prirodno iznenađenje

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.