Rodilište KBC Rijeka

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tajana26

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Cao  zanima me da li koja od vas ima skustva s rodilištem u KBC Rijeka? Kakvi su doktori,primalje,uvijeti? Da li partner treba tečaj za biti na porodu? Kako još imam vremena za se odlučiti da li ću roditi u Puli ili Rijeci,voljela bi čuti vaša iskustva 

  • Deleted user

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Ja sam za Rijeku čula uglavnom sve pozitivne stvari osim za par sestara, ali mislim da je tako svugdje, ovisi na koga naletiš. Partner ne treba tečaj da bi bio na porodu. Evo ja ću ići tamo roditi za nekih tjedan/dva pa ću znati iz prve ruke 😁
    Što se tiče uvjeta, mislim da su po tri ili četiri rodilje u sobi, ima mogućnost privatnog apartmana ako je u tom trenutku slobodan, to se ne može unaprijed rezervirati, noć je 500kn ja mislim. Dvije sobe dijele jedan wc, apartman ima svoj wc.
    Ne znam kada vam je termin, ali evo ako ja prije rodim, javim dojmove 😁

  • Tajana26

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Super..ja još imam dosta do termina tako da očekujem dojmove  
    Sretno!!!! 

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Dižem temu.. Neka generalna iskustva? 

    [/url [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Pozdrav, rodila prije tri i pol godine tamo na carski,domtori svi ok,sestre u sali na intenzivnoj i kod beba super, sestre na odjelu ajme, ima dobrih nekoliko ali ove nadrkane kolo vode. Uvjeti su ok iako je staro rodiliste, hrana je fina, cisto je, u sobi su po tri rodilje sa bebama ako zelite prvu noc ce vam odnjet bebu da se odmorite. Jedino wc je valjda iz 2.svjetskog rata pa preporucam slape za kupanje i da si sve nosite i wc papir i rucnike i maramice itd.
    E sad ako je koja bila nedavno mene zanima da li treba nositi robicu za bebu i spavacice ili jos uvijek oni daju njihovo jer prije tri god jesu a neznam ako se sta mjemjalo

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Hvala Sarita, poznanica rodila ove godine, kaže da oni daju i robicu i pelene i spavacice za mame..

    [/url [lilypie.com]

  • ivy00

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..ja rodila prije 7 mjeseci u Rijeci…dojmovi: 3 kat (radaona) svi od reda odlicni, susretljivi, ljubazni..ma samo rijeci hvale. Peti kat: koma..čast iznimkama ali stvarno su tamo sestre u banani. Obzirom da ste na tom katu dva dana, da se sve to izdržati. Robicu za bebu nosite samo za izlazak iz rodilišta. Spavacice mozete uzeti svoje ako ne, dobijete njihove. Hrana ok..mada sam ja jela samo juhu tih prvih nekoliko dana zbog straha od odlaska na wc. WC-nikakav..uzmite si nekakve japanke za odlazak u tus. Sve u svemu, obzirom da ste tamo jako kratko (naravno ako je sve ok sa Vama i bebacem) sve se da izdrzati. Nije nista strasno, iskustvo je pozitivno..ponavljam, pogotovo sa 3 katom koji je u biti i najbitniji. Ja bila u radaoni 13 sati tako da sam prosla dvije smjene i svi od reda fantasticni:) sretno svima.

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    DeeDee

    Hvala Sarita, poznanica rodila ove godine, kaže da oni daju i robicu i pelene i spavacice za mame..


    Dobro je to je bitna info da znam da ne trebam po novom vuc kofer robe 😂💪👌 hvala ti :) 

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ivyoo pa to zvuči i više nego pristojno, super :D
    Sarita haha tako i ja planiram, čim manje toga, doc i otic 🙈

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar TinaVale

    TinaVale

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Dižem temu.. Ima li tko kakva novija iskustva vezano uz rodilište u ovo doba pandemije?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.